nahrávám...

Expedice

Expedice jsou zárukou neobyčejných zážitků. Naše expedice jsou dobrodružným inspirativním zdrojem poznání. Poznejte např. Národní parky USA, krásy Indie, nádherné Thajsko a mnoho dalších zemí.

Navigace:

MADEIRA - turistika
Hotel |Letecky |Snídaně

Již osmým rokem vás zveme na příjemný portugalský ostrov Madeira. Naše zájezdy jsou obohaceny o několikahodinové túry přírodou, podél levád… více »


Přírodou Skotska
Hostel |Letecky |Vlastní

Skotsko je populární destinací turistů z celého světa, proto máme již několik let v nabídce zájezd také pro ty naše klienty, kteří na svých… více »


Kvetoucí Přírodou Irska
Hostel |Letecky |Snídaně

Pokud patříte mezi ty, které láká dovolená v aktivnějším pojetí, a dáváte přednost letadlu před dlouhou cestou autobusem, je tento zájezd… více »


Bali - ostrov bohů

Malebná rýžová políčka, městečka s uměleckými dílnami, krásné tanečnice, chrámové slavnosti, desetitisíce hinduistických chrámů, azurové… více »


Severní i jižní Thajsko - velký okruh

Vydejte se s námi do pohádkové země – exotického Thajska. Náš zájezd zahrnuje jak překrásné kulturní památky připomínající bohatou historii… více »


Národní parky USA

Na základě našich osobních zkušeností jsme pro Vás pečlivě připravili okruh po americkém Západu tak, abyste poznali skutečně všechna… více »


Národní parky západní Kanady a severozápadního USA

Opět pořádáme zájezd zaměřený na monumentální krajinu a přírodní zajímavosti západní Kanady s přídavkem tématicky podobných oblastí… více »


Národní parky západní Kanady a severozápadního USA

Opět pořádáme zájezd zaměřený na monumentální krajinu a přírodní zajímavosti západní Kanady s přídavkem tématicky podobných oblastí… více »


Národní parky Peru, Bolívie a Chile s lehkou turistikou

Putování po nejznámějších i méně navštěvovaných místech Latinské Ameriky, tajemným světem předkolumbovských civilizací i fascinujícím… více »


Chile a Argentina - poušť Atacama, NP Patagonie

Na tomto zájezdu poznáte hlavní město Chile Santiago de Chile, bohémské Valparaiso ležící na břehu Tichého oceánu, jedinečné pouštní… více »


Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.