nahrávám...

Bali - pohoda na Bali a Lembockém ostrově s fakultativním výletem na Jávu

Navigace:
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_49.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_48.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_50.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_51.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_52.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_53.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_55.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_56.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_57.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_58.JPG
Fotogragie Borobudur
Fotogragie Prambanan
Fotogragie Pura Taman Ayun - Bali - Indonésie
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_49.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_48.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_50.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_51.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_52.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_53.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_55.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_56.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_57.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_58.JPG Fotogragie Borobudur Fotogragie Prambanan Fotogragie Pura Taman Ayun - Bali - Indonésie
Číslo zájezdu 477918
Doprava Letecky - IndonésieLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Indonésie
Oblasti Letovisko Bali
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 26.09.2018
Cena od
43 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Láká li Vás exotický ostrov Bali, ale neradi podnikáte poznávací zájezdy, kde každý den spíte na jiném místě, je tento zájezd určen pro Vás. Pobytově relaxační program na ostrově bohů s polopenzí a nabídkou fakultativních výletů za příplatek. Krom relaxu u moře, bazénu či nakupováním v obchůdkách s uměleckými předměty tak budete moci navštívit nejznámější chrámy v bývalých královských městech, ochutnáte cibetkovou kávu v lůně balijské tropické přírody a vykoupete se na romantických pláží jižního Bali. Průzračné korálové moře plné barevných rybek, bílé písčité pláže a teprve rozvíjející se turismus – to je Lembocké souostroví, kde strávíme takřka 4 dny našeho pobytu. Součástí tohoto zájezdu je i možnost fakultativního výletu na nedalekou Jávu, kde budete moci navštívit starodávné chrámy zapsané na seznamu UNESCO - Borobudur a Prambanan. Provází M. Mitáš.

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenka Praha-Denpasar vč. let. tax a poplatků cca 23 000 Kč, transfer na/z hotelu, 9x nocleh v hotelu s polopenzí, výlety dle programu místním mikrobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • ostatní vstupy, fakultativní výlety, bakšišné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 4 000 Kč, půldenní výlet s koupáním a šnorchlováním 600 Kč, motovýlet po ostrově Lombok s lodním výletem do mangrovů 400 Kč, 2denní letecký výlet na Jávu s přenocováním 4 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 660 Kč, pojištění storna letenky ze zdravotních důvodů 750 Kč

Program zájezdu

odlet z ČR na BALI, ubytování v oblasti KUTA.
snídaně, pobyt u bazénu, koupání v moři, relaxace, nakupování, procházka k želví líhně, večeře.
snídaně, celodenní výlet po ostrově Bali. Navštívíme královský chrám TAMAN AYUN v Mengwi, zelené rýžové terasy poblíž královského města UBUD. Ochutnáme pověstnou cibetovou kávu na úpatí sopky KALIMANTAN a neopomineme navštívit skalní hrobky GUNUNG KAWI a animistickou svatyni GOA GAJAH. Příjezd na ubytování, večeře.
snídaně, návštěva mořských chrámů TANAH LOT a ULUWATU, koupání na romantické pláži jižního poloostrova Bali – místo, které si zamilovala i Julia Roberts. Návrat na ubytování, večeře.
snídaně, odjezd do přístavu a odplutí na LEMBOCKÉ OSTROVY které jsou na půl cesty mezi Bali a Lombokem, ubytování a po zbytek dne relaxace u moře či bazénu. Večeře v místní lembocké restauraci.
snídaně, celodenní relaxace, nebo fakultativní půldenní lodní výlet po zátokách ostrovů PENIDA, CENIGAN a LEMBONGAN s koupáním a šnorchlováním na korálových útesech plných pestrobarevných ryb. Při troše štěstí uvidíme i mořské želvy a manty. Večeře.
snídaně, celodenní relaxace, nebo fakultativní moto-výlet s obědem po ostrově s návštěvou farmy na pěstování mořských řas, mangrovníkových lesů s výletem do nitra těchto zajímavých porostů. Návrat na ubytování, relax a večeře.
snídaně, dopolední koupačka a odplutí zpět na Bali. Příjezd opět na KUTU, večeře.
snídaně, relaxace, koupání a nákupy. V tento den je možno absolvovat fakultativní letecký výlet na sousední JÁVU s návštěvou buddhistického chrámu BOROBUDUR a hinduistického chrámového komplexu PRAMBANAN, nedaleko města YOGYAKARTA ve kterém přenocujeme. Večeře.
snídaně, pro klienty na Bali relaxace a poslední nákupy, ostatní dokončení prohlídky města YOGYAKARTA se sultánským palácem, odlet zpět na Bali. Setkání obou skupin, dobalení zavazadel, večeře a odjezd na letiště. Odlet z Bali ve večerních hodinách zpět do ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2018

       
26.9.2018 12 / 11 Praha 43 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace