nahrávám...

Bosnou a Hercegovinou do Černé Hory - hotel

Navigace:
Fotogragie Bosna a Hercegovina - Sarajevo - Baščaršíja
Fotogragie Albánie - místní jsou jako z pohádky
Fotogragie Bosna a Hercegovina - Mostar - místní muslim
Fotogragie Bosna a Hercegovina - Sarajevo - Mešita Gazi Husrev
Fotogragie cerna-hora-pobyt-boka-kotorska-2013-131
Fotogragie cerna-hora-skadarske-jezero-2013-133
Fotogragie cerna-hora-skadarske-jezero-2013-134
Fotogragie cerna-hora-vyroba-prsutu-2013-149
Fotogragie Černá Hora - Boka Kotorská
Fotogragie Fish Picknick u Skadarského jezera
Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-155
Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-157
Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-172
Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-174
Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-186
Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-190
Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-194
Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-232
Fotogragie Bosna a Hercegovina - Sarajevo - Baščaršíja Fotogragie Albánie - místní jsou jako z pohádky Fotogragie Bosna a Hercegovina - Mostar - místní muslim Fotogragie Bosna a Hercegovina - Sarajevo - Mešita Gazi Husrev Fotogragie cerna-hora-pobyt-boka-kotorska-2013-131 Fotogragie cerna-hora-skadarske-jezero-2013-133 Fotogragie cerna-hora-skadarske-jezero-2013-134 Fotogragie cerna-hora-vyroba-prsutu-2013-149 Fotogragie Černá Hora - Boka Kotorská Fotogragie Fish Picknick u Skadarského jezera Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-155 Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-157 Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-172 Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-174 Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-186 Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-190 Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-194 Fotogragie narodni-parky-a-more-cerne-hory-2013-232
Číslo zájezdu 477885
Doprava Autobusem - Černá HoraAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Bratislava, Pardubice
Lokalita
Černá Hora
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 06.09.2018
poslední 06.09.2018
Cena od
13 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Nejen přírodní krásy a památky UNESCO, ale i typický "folklór" v rozmanitosti kultur dotváří balkánské země v jejich neopakovatelné atmosféře. Pobytově poznávací zájezd vás zavede do zemí nádherných lesů a zasněžených vrcholků hor, pustých skalnatých návrší i prosluněných jadranských pobřeží. Spící tajemná krasavice vám nechá nahlédnout do své bouřlivé historie skrze pestrou směsici malebných balkánských měst a městeček. Nechte se unášet časem, který zde plyne poněkud jinak. Setkáte se s kulturou naprosto odlišnou, prezentovanou lidmi, kteří jsou srdeční a přátelští a ačkoli jejich pohled na svět může být pro nás někdy nepochopitelný, snaží se vždy dříve či později našim představám porozumět a splnit všechna přání.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, 1x tranzitní nocleh s polopenzí v penzionu v Mostaru (2 lůžk. pokoje se soc. zařízením), 7x ubytování v ***hotelu s polopenzí v okolí Budvanské riviéry, pobytová taxa, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vstupné, fish piknik, fakultativní výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj v ***hotelu 4 200 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 385 Kč

Program zájezdu

ráno odjezd z ČR, přejezd přes Slovensko a Maďarsko do BOSNY A HERCEGOVINY.
ráno příjezd autobusem do SARAJEVA - prohlídka slavného města (turecká orientální čtvrť Baščaršija, Gazi Husrev Begova mešita, Alej ostřelovačů, místo atentátu na arcivévodu Ferdinanda), odpoledne překrásným kaňonem řeky NERETVY do města MOSTAR - starobylé bosenské perly mezi městy bývalé Jugoslávie, prohlídka muslimské čtvrti s mešitami s jedinečnou atmosférou obchůdků, kavárniček a hospůdek, se slavným starým mostem z roku 1566. Nocleh.
přejezd do Černé Hory na ubytování, odpolední koupání.
pobyt u průzračného Jadranského moře, pozdě odpoledne společná návštěva BUDVY, prohlídka starého města.
dopolední přídech orientu ve městě duchů - STARÝ BAR. Výlet k nejkrásnějšímu balkánskému jezeru na černohorsko-albánském pomezí, SKADARSKÉMU JEZERU, s možností báječného sladkovodního koupání. Jezero o rozloze 369,72 km2 leží 6 metrů nad úrovní moře a jsou zde tedy sladkovodní i mořské ryby, ptačí rezervace (pelikán, ledňáček, kormorán, čajka a mnoho jiných). Fakultativně projížďka po jezeře motorovou lodí, kdy si budete moci prohlédnout úžasnou vegetaci v jezeře. Vyhlášený fish-piknik v originální rybářské krčmě na skále - ochutnávka jezerní ryby. Krátká zastávka u perly Jaderského moře, poloostrova SV. STEFAN, večer návrat na ubytování.
kotorskými serpentinami s množstvím panoramatických vyhlídek na celou BOKU KOTORSKOU do pohádkového horského údolí s malebnou vesnicí NJEGUŠI, sušárna vyhlášeného njegušského pršutu (šunky), pro zájemce za příplatek ochutnávka vynikajícího pršutu a sýra, dále pohořím NP LOVČEN na vrchol do mauzolea vladyky Njegoše, odkud máte celou Černou Horu jako na dlani. Poté do slavné CETINJE, města, které bylo po staletí pro svoji nedostupnost hlavním městem Černé Hory (Cetinski monastýr, Biliarda, zámek, muzeum), večer návrat na ubytování.
celodenní výlet do orientálně laděné ULCINJI. Cestou zpět odpolední koupání na VELIKÉ PLÁŽI. Návrat na ubytování.
výlet do malebného mořského zálivu BOKA KOTORSKÁ, zastávka v centru této oblasti, ve starobylém městě KOTOR - UNESCO (hradby, katedrála sv. Trifuna), odpoledne fakultativně plavba lodí po Boce Kotorské kolem slavného města námořníků PERASTU, návštěva poutního kostela - muzea na ostrůvku GOSPA OD ŠKRPJELA, plavba kolem ostrůvku MAMULA s unikátní mořskou pevností, návštěva mořské jeskyně PLAVA ŠPILJA, koupání a relaxace na přírodní pláži ŽANJICE s fish-piknikem, večer návrat na ubytování.
pobyt u moře. Pro zájemce celodenní fakultativní výlet do albánského městečka ŠKODRA s opevněným hradem Rozafat, mešitou Abu Bakr a katedrálou sv. Štěpána. Návrat na ubytování.
odjezd z ubytování, trajektem přes Boku Kotorskou a autobusem do DUBROVNÍKU. Prohlídka historického města, fakultativně lodí na ostrov LOKRUM (Mrtvé moře - slané jezero, botanická zahrada, možnost koupání), podvečerní posezení v romantických hospůdkách, noční přejezd přes Slovinsko a Rakousko.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2018

       
6.9.2018 11 / 10 Pardubice 13 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
6.9.2018 11 / 10 Bratislava 13 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
6.9.2018 11 / 10 Brno 13 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
6.9.2018 11 / 10 Praha 13 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace