nahrávám...

Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali

Navigace:
Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali
Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali
Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali
Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali
Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali
Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali
Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali
Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali
Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali
Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali
Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali
Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali Fotogragie Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ - Bali
Číslo zájezdu 493710
Doprava Letecky - IndonésieLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Indonésie
Oblasti Bali
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
první 21.01.2019
poslední 29.06.2019
Cena od
25 526 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Poloha:: Bumi Ayu Bungalows je hotel obklopený překrásnou tropickou zahradou, v turisty vyhledávané oblasti Sanur, pouze pár minut chůze od pláže a přibližně 15 minut jízdy od města Denpasar. Mezinárodní letiště je vzdáleno 20 minut jízdy. Hotel je zbudován v bungalov stylu, zařízen v typickém balijském duchu.

Ubytování:: Hotel disponuje prostornými pokoji, dekorovanými v balijském stylu. Na výběr je hned z několika typů ubytování. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, sociálním zařízením, trezorem, TV/SAT a malou ledničkou.

Vybavení a služby:: Prostory stylového hotel obsahují recepci s trezorem, bar a restauraci a půjčovnu aut a skútrů. Na recepci si lze vypůjčit DVD přehrávač. V hotelu funguje také služba praní a čistění oděvů, poštovní služby a služby doktora na telefonu. Hotel provozuje taktéž kyvadlovou dopravu do centra Sanuru.

Sport a zábava:: V resortu se nachází venkovní bazén a bazén určený dětem. Možnost vodních sportů na pláži. Dále je možné si zajít na masáž, manikúru a pedikúru.

Tip:: ZÁJEZD NA 15 DNÍ ZAHRNUJE VŠECH 5 VÝLETŮ, ZÁJEZDY NA 10 a 13 DNÍ ZAHRNUJÍ VÝLETY POUZE POD PÍSMENY A, C a EA) KRÁSY KINTAMANI – CESTA ZA UMĚNÍM (CELODENNÍ VÝLET)

Tento výlet Vás seznámí s uměním a tradičními tanci ostrova Bali. Nejdříve se zastavíte ve vesnici Batubulan, kde shlédnete ukázky balijského tance Barong a Kris, které zobrazují věčnou válku dobra a zla. Následuje zastávka v centru dřevořezbářství ve vesnici Mas, odkud si můžete odnést atraktivní suvenýry. Poté cesta pokračuje k horám se zastávkou ve vesnici Seribatu, kde se seznámíte s různými druhy rostlin a ochutnáte některé druhy kávy a čajů. Výlet dále pokračuje do horské oblasti Kintamani, kde se nachází impozantní sopka Batur. Poslední zastávka je u posvátného pramene v chrámu Tirtha Empul ve měste Tampaksiring.

B) TANAH LOT – NEZAPOMENUTELNÝ ZÁPAD SLUNCE (PŮLDENNÍ VÝLET)

Tento výlet Vás zavede k chrámu Pura Taman Ayun ze 17. století, který patří k nejkrásnějším chrámům na Bali. Dále se zastavíte v Alas Kedaton, v lese obydleném opicemi. Poslední zastávkou je Tanah Lot, chrám, který stojí osaměle na vrcholu skály v moři. Přístup k chrámu je možný pouze během odlivu. Pohled na siluetu chrámu na pozadí zapadajícího slunce je jedním z nejkrásnějších zážitků Vašeho pobytu na ostrově.

C) MYSTICKÉ BALI – VÝCHODNÍ POBŘEŽÍ (CELODENNÍ VÝLET)

První zastávkou je vesnice Tohpati, kde uvidíte ukázky vytváření batiky a tradičních tkaných látek. Další zastávkou je vesnice Batuan, kde nahlédnete do balijského obydlí a seznámíte se s tradičním způsobem života balijcú. Výlet pokračuje do chrámového komplexu Besakih postaveného pod posvátnou horou Gunung Agung. Poslední zastávkou je Klungkung, hlavní město stejnojmenné provincie. Zde si prohlédnete malby na stropě soudního dvora ze 17. století - palác Puri Agung.

D) MAGICKÉ BALI – SEVERNÍ POBŘEŽÍ (CELODENNÍ VÝLET)

Cesta bude nejdříve směřovat do oblastí Antosari, Pupuan, Blimbing, kde si budete moci prohlédnout nádherné scenerie rýžových terasovitých polí. Cesta na sever je lemována mnohými přírodními krásami. Na severu si prohlédnete pláž vulkanického původu Lovina. Výlet pak pokračuje horským přechodem ze severu na jih ostrova s další zastávkou v chrámu Pura Ulun Danu Beratan, při jezeře Beratan. Chrám věnovaný bohyni rýže Dewi Sri je také známý jako jezerní chrám. Poslední částí tohoto výletu je návštěva tržiště s ovocem, zeleninou a suvenýry ve vesničce Bedugul.

E) OLEH, OLEH - VÝLET ZA NÁKUPY (PŮLDENNÍ VÝLET)

Bali je rájem pro zájemce o nádherné suvenýry. Tento výlet je zaměřen na umění, ale i nákupy. Ve vesnici Batubulan si můžete prohlédnout kamenné sochy, zatímco vesnice Celuk Vám nabídne překrásné stříbrné a zlaté šperky. Cestou do Ubudu se zastavíte ve vesnici Batuan, kde budete moci pozorovat malíře při jejich práci. V kulturním městečku Ubud můžete strávit zbytek výletu nákupy v tržnici nebo přilehlých obchůdcích se suvenýry.

Další informace:: STRAVOVÁNÍ: Snídaně.

WEB STRANA: http://bumiayubungalow.com/

Stravování:: Snídaně

Doprava:: Letecky

Program:: 1. den

PRAHA - DENPASAR

Odlet z Prahy. Let do Denpasaru s mezipřistáním. Občerstvení v letadle.2. den

BALI

Přílet do Denpasaru, na ostrov Bali. Transfer do vybraného hotelu. Nocleh.3. - 8. den

BALI

Snídaně. Volné dny u moře a možnost výletů, které jsou již zahrnuty v ceně zájezdu ( pobyt na 7 nocí zahrnuje 3 výlety ).9. den

DENPASAR - PRAHA

Snídaně. Odjezd na letiště v Denpasaru. Let do Prahy s mezipřistáním. Občerstvení v letadle.10. den

PRAHA

Přílet do Prahy. Konec programu.VÝLETY NA BALI - ZAHRNUTÉ V CENĚ

ZÁJEZD NA 15 DNÍ ZAHRNUJE VŠECH 5 VÝLETU

ZÁJEZD NA 10 DNÍ ZAHRNUJE VÝLETY POD PÍSMENEM A, C a EA ) KRÁSY KINTAMANI – CESTA ZA UMENÍM (CELODENNÍ VÝLET)Tento výlet Vás seznámí s uměním a tradičními tanci ostrova Bali. Nejdříve se zastavíte ve vesnici Batubulan, kde shlédnete ukázky balijského tance Barong a Kris, které zobrazují věčnou válku dobra a zla. Následuje zastávka v centru dřevořezbářství ve vesnici Mas, odkud si můžete odnést atraktivní suvenýry. Poté cesta pokračuje k horám se zastávkou ve vesnici Seribatu, kde se seznámíte s různými druhy rostlin a ochutnáte některé druhy kávy a čajů. Výlet dále pokračuje do horské oblasti Kintamani, kde se nachází impozantní sopka Batur. Poslední zastávka je u posvátného pramene v chrámu Tirtha Empul ve měste Tampaksiring.B) TANAH LOT – NEZAPOMENUTELNÝ ZÁPAD SLUNCE( POLODENNÍ VÝLET)Tento výlet Vás zavede k chrámu Pura Taman Ayun ze 17. století, který patří k nejkrásnějším chrámům na Bali. Dále se zastavíte v Alas Kedaton, v lese obydleném opicemi. Poslední zastávkou je Tanah Lot, chrám, který stojí osaměle na vrcholu skály v moři. Přístup k chrámu je možný pouze během odlivu. Pohled na siluetu chrámu na pozadí zapadajícího slunce je jedním z nejkrásnějších zážitků Vašeho pobytu na ostrově.

C) MYSTICKÉ BALI – VÝCHODNÍ POBREŽ (CELODENNÍ VÝLET)První zastávkou je vesnice Tohpati, kde uvidíte ukázky vytváření batiky a tradičních tkaných látek. Další zastávkou je vesnice Batuan, kde nahlédnete do balijského obydlí a seznámíte se s tradičním způsobem života balijců. Výlet pokračuje do chrámového komplexu Besakih postaveného pod posvátnou horou Gunung Agung. Poslední zastávkou je Klungkung, hlavní město stejnojmenné provincie. Zde si prohlédnete malby na stropě soudního dvora ze 17. století - palác Puri Agung.D ) MAGICKÉ BALI – SEVERNÍ POBREŽÍ ( CELODENNÍ VÝLET)Cesta bude nejdříve směřovat do oblasti Antosari, Pupuan, Blimbing, kde si budete moci prohlédnout nádherné scenerie rýžových terasovitých polí. Cesta na sever je lemována mnohými přírodními krásami. Na severu si prohlédnete pláž vulkanického původu Lovina. Výlet pak pokračuje horským přechodem ze severu na jih ostrova a další zastávkou v chrámu Pura Ulun Danu Beratan při jezeře Beratan. Chrám věnovaný bohyni rýže Dewi Sri známý jako jezerní chrám. Poslední částí tohoto výletu je návštěva tržiště s ovocem, zeleninou a suvenýry ve vesničce Bedugul.

E) OLEH, OLEH - VÝLET ZA NÁKUPY (POLODENNÍ VÝLET)Bali je rájem pro zájemce o nádherné suvenýry. Tento výlet je zaměřen na umění, ale i nákupy. Ve vesnici Batubulan si můžete prohlédnout kamenné sochy, zatímco vesnice Celuk Vám nabídne překrásné stříbrné a zlaté šperky. Cestou do Ubudu se zastavíte ve vesnici Batuan, kde budete moci pozorovat malíře při jejich práci. V kulturním městečku Ubud můžete strávit zbytek výletu nákupy v tržnici nebo přilehlých obchůdkách se suvenýry.

Cena nezahrnuje:: - spropitné

- cestovní pojištění

Slevy:: 3 nebo 5 výletů zdarma v hodnotě 5 000,-Kč

Ubytování

Typ ubytování Hotel *** Bumi Ayu Bungalows - VÝLETY V CENĚ

Hotel

Doprava

 • Praha

Cena zahrnuje

 • - zpáteční letenku v optimální knihovací turistické třídě z Prahy s přestupy včetně letištních a palivových tax
  - 7 nocí / 10 dní se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji
  - všechny transfery podle programu
  - asistenci místního partnera a českého delegáta
  - 3 výlety podle programu
  - bonus: tradiční masáž 90 min.

Termíny

Datum Počet dnů Odlet Strava Doprava Cena od Ceny / Rezervovat
             

leden 2019

           
21.1.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
22.1.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
23.1.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.1.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.1.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.1.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
27.1.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.1.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
29.1.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
30.1.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
31.1.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
             

únor 2019

           
1.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
2.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
3.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
4.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
5.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
6.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
7.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
9.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
10.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
11.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
12.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
13.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
14.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
15.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
16.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
17.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
18.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
19.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
20.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
21.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
22.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
23.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
27.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.2.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
             

březen 2019

           
1.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
2.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
3.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
4.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
5.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
6.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
7.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
9.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
10.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
11.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
12.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
13.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
14.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
15.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
16.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
17.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
18.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
19.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
20.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
21.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
22.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
23.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
27.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
29.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
30.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
31.3.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
             

duben 2019

           
1.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
2.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
3.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
4.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
5.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
6.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
7.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
9.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
10.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
11.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
12.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
13.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
14.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
15.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
16.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
17.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
18.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
19.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
20.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
21.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
22.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
23.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
27.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
29.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
30.4.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
             

květen 2019

           
1.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
2.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
3.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
4.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
5.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
6.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
7.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
9.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
10.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
11.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
12.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
13.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
14.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
15.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
16.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
17.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
18.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
19.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
20.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
21.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
22.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
23.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
27.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
29.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
30.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
31.5.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
             

červen 2019

           
1.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
2.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
3.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
4.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
5.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
6.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
7.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
9.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
10.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
11.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
12.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
13.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
14.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
15.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
16.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
17.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
18.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
19.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
20.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
21.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
22.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
23.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
27.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
29.6.2019 9 Praha Snídaně Letecky 29 694 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.