nahrávám...

Capo Vaticano/Ricadi - Apartmány Villaggio Eden (apartmány) ***

Navigace:
Fotogragie Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Apartmány Villaggio Eden (apartmány) ***
Fotogragie Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Apartmány Villaggio Eden (apartmány) ***
Fotogragie Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Apartmány Villaggio Eden (apartmány) ***
Fotogragie Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Apartmány Villaggio Eden (apartmány) ***
Fotogragie Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Apartmány Villaggio Eden (apartmány) ***
Fotogragie Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Apartmány Villaggio Eden (apartmány) ***
Fotogragie Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Apartmány Villaggio Eden (apartmány) *** Fotogragie Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Apartmány Villaggio Eden (apartmány) *** Fotogragie Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Apartmány Villaggio Eden (apartmány) *** Fotogragie Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Apartmány Villaggio Eden (apartmány) *** Fotogragie Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Apartmány Villaggio Eden (apartmány) *** Fotogragie Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Apartmány Villaggio Eden (apartmány) ***
Číslo zájezdu 478645
Doprava Vlastní doprava - ItálieVlastní doprava
Lokalita
Itálie
Oblasti Region Kalábrie , Letovisko Capo Vaticano
Ubytování Apartmán
Strava Vlastní
Termínů
Cena od
1 187 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Poloha: Komplex složený z hotelových pokojů a apartmánů se nachází v centrální části letoviska Capo Vaticano a je vzdálen cca 40–300 m od pláže , 9 km od městečka Tropea 9 km.

Pláž: Písčitá pláž z jemného bílého písku je vzdálená cca 40–250 m od hotelu a je obklopená zelení a skalnatými útesy. Slunečník a dvě křesílka za poplatek. Vzdálené apartmány mají k dispozici plážový mikrobus (směrem od pláže).


Autobusová doprava-nástupní místa: Praha, Jihlava, Beroun, Plzeň, Rozvadov, Ostrava, Frýdek Místek, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (zdarma), Wi-Fi (za poplatek - v baru a restauraci), restaurace s terasou, dva bary, bazén, stolní tenis, dětské hřiště, animační programy a miniklub (od 16. 6. do 15. 9.), půjčovna vodních šlapadel, půjčovna aut, minimarket, parkoviště.

Sport a zábava: Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): ložní prádlo 15 EUR/manželská postel, 10 EUR/lůžko, ručníky 5 EUR/osoba, polopenze 140 EUR/dospělý/týden, 70 EUR/dítě do 12 let/týden.
Informace pro klienty: po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 100 EUR/pokoj, plážový servis 17,5 EUR/osoba/týden (slunečník, dvě plážová křesla, 30 minut používání kanoe/denně, 1 hodina šlapadla, 1 hodina stolního tenisu), EDEN KARTA – 1 EUR/apartmán (aktivace karty) – s touto kartou se platí ve Villaggio baru a restauraci.

Doporučujeme: Hotel obklopený tropickou zelení je situovaný u jedné z nejkrásnějších pláží Grotticelle v oblasti Capo Vaticano cca 9 km od městečka Tropea.

cena :
V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát nebo asistent na telefonu
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 29. 9. 2017.

plazcca : cca 300 m

plazm : 300

Ubytování

Typ ubytování Apartmán Villaggio Eden (apartmány)

Hotelové apartmány cca 50 m od moře, s verandou a sociálním zařízení (sprcha nebo vana, WC) a jsou vybaveny TV/SAT. Typ Bilo 2/4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí. Typ Trilo 4/6 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí a pokoj se dvěma lůžky. Apartmány v depandanci cca 250 m od moře s verandou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV/SAT. Typ Bilo 2/4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí, v přízemí. Typ Trilo 4/6 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí a pokoj se dvěma lůžky, v patře. Všechny apartmány v depandanci jsou bez výhledu na moře a mají ventilátor.

Stravování

Apartmány bez stravy.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.