nahrávám...

Černá Hora - NP Durmitor, Sinjajevina na kole se zastávkou u moře - apartmán

Navigace:
Fotogragie durmitor_kanon reky pivy
Fotogragie Durmitor_jako na dlani
Fotogragie Durmitor_na_krizovatce
Fotogragie Durmitor_nastup_na_turu
Fotogragie durmitor_pruvodce nad kanonem pivy
Fotogragie Durmitor_Sinjajevina
Fotogragie Durmitor_Sinjajevina_2
Fotogragie Durmitor_Vrazje jezero
Fotogragie kanon_reky_ Tara
Fotogragie Pivske jezero
Fotogragie Pivske jezero2
Fotogragie Tara_most pres reku
Fotogragie tunilky na Pivou
Fotogragie durmitor_kanon reky pivy Fotogragie Durmitor_jako na dlani Fotogragie Durmitor_na_krizovatce Fotogragie Durmitor_nastup_na_turu Fotogragie durmitor_pruvodce nad kanonem pivy Fotogragie Durmitor_Sinjajevina Fotogragie Durmitor_Sinjajevina_2 Fotogragie Durmitor_Vrazje jezero Fotogragie kanon_reky_ Tara Fotogragie Pivske jezero Fotogragie Pivske jezero2 Fotogragie Tara_most pres reku Fotogragie tunilky na Pivou
Číslo zájezdu 477983
Doprava Autobusem - Černá HoraAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Bratislava, Pardubice
Lokalita
Černá Hora
Ubytování Apartmán
Strava Vlastní
Termínů
Cena od
8 290 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Na poměrně malém území se nachází jedno z nejmalebnějších a nejznámějších pohoří Černé Hory - Durmitor, který se svými 48 štíty vyšších než 2 000 m, 18 jezery, 5 kaňony a 748 prameny bude těžko hledat konkurenci v širém okolí. Pojeďte s námi poznat blíže toto úchvatné území, které bylo roku 1980 zapsáno na seznam UNESCO, na kole. Nahlédneme do hlubokých kaňonů velkých řek Piva, Tara a Sušice, hlavní horstvo překřížíme skrze průsmyky. Budeme se osamoceně toulat po loukách Sinjajeviny, kde nám jedinou společností budou pasoucí se ovce a skot. Královská etapa povede kolem celého masivu tohoto majestátného vápencového pohoří. Hlavním východiskem pro naše výlety a cyklotoulky bude v samotném srdci Durmitoru, v Žabljaku. Zpáteční cestu si zpříjemníme koupáním u moře. Provází L. Martinek.

Ubytování

Typ ubytování Apartmán

ubytování v 2-4lůžkových apartmánech s možností vaření.

Stravování

vlastní stravování, možnost přikoupení polopenze.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem se speciálním krytým vlekem na kola, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu, 6x v 2-4lůžkových apartmánech s možností vaření, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • garance 2 lůžkového apartmánu 1 000 Kč/os, místní polopenze (začíná 2. den večeří a končí 8. den snídaní) 1 777 Kč
 • vstupy a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

odjezd z ČR odpoledne, přejezd přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko do Černé Hory.
ráno příjezd do Černé Hory na okraj nejkrásnějšího národního parku Černé Hory - DURMITOR. Po nefrekventované silnici ze sedla do samotného nitra NP. Přejezd přes nejznámější most Černé Hory na řece Tara. Výšlap od Tary k hotelu nacházejícímu se v srdci Durmitoru, v ŽABLJAKU (cca 40 km, náročnost 2 z 5).
toulky zapomenutým krajem SINJAJEVINY. Pro MTB kola základní trasa 60 km (50 % asfalt, 50 % louky a šotolina, náročnost 3 z 5). Pro treková kola okruh přes VRAŽJE JEZERO (možnost koupání) a RIBLE JEZERO s možností odbočky na ZMINIČKO JEZERO po asfaltu (40-50 km, náročnost 2 z 5).
sjezd do kaňonu řeky TARA. Průjezd nejdelším a nejhlubším kaňonem Evropy (UNESCO) do DUBRILOVINY (klášter sv. Jiří z 16. st.), (45 km po nefrekventované asfaltce), popř. pokračování kaňonem až do MOJKOVACE.
královská etapa - DURMITORSKÝ PRSTENEC, okruh kolem Durmitoru na kaňon řeky Sušice, přes Trsu a Sedlo zpět na hotel (cca 80 km, náročnost 3,5 z 5, stoupání 2 000 m). Lehčí trasa - výjezd na vyhlídku ČUROVAC s panoramatickými výhledy do monumentálního kaňonu řeky Tary s možností odbočky na lyžařské středisko MAMČILOV GRAD a VELKÝ ŠTUOC (40 km, náročnost 2 z 5).
malebnými vesničkami podél Pivsko jezero a dále proti proudu řeky Bukovica k nejužšímu kaňonu NEVIDIEMO. Střídání asfaltu se šotolinou s úchvatnými výhledy 600 m dolů na jezero. Na konci výhledy do kaňonu řeky KOMARNICA, kde nás bude čekat autobus u stylové restaurace (60 km, náročnost 2,5 z 5).
ze sedla v samém srdci Durmitoru sjezd nevyužívanou a velmi málo známou MTB stezkou pod tunel IVICA NAD ŠAVNIKEM. Dále po staré cestě podél SINJAJEVINY s možností koupání v blankytně modrém VRAŽJE JEZERO zpět do hotelu (15 km MTB pěšina - single track, poté 40 km asfalt, náročnost 2 z 5).
snídaně a přejezd autobusem nově postavenou zkratkou (cca 2 hod.) k moři do historického města HERCEG NOVI, koupání, relaxace na pláži, prohlídka města. Pro zájemce možnost rovinaté etapy kolem Kotorského a Risanského zálivu do IGALA (60 km). Večer odjezd z Černé Hory domů.
příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace