nahrávám...

Černá Hora - Pohodový týden - Dolomity Balkánu - NP Durmitor s mořem

Navigace:
Fotogragie Pohodovy-tyden-v-Alpach-Dolomity-Balkanu-NP-Durmitor_7
Fotogragie Pohodovy-tyden-v-Alpach-Dolomity-Balkanu-NP-Durmitor_5
Fotogragie Pohodovy-tyden-v-Alpach-Dolomity-Balkanu-NP-Durmitor_4
Fotogragie Pohodovy-tyden-v-Alpach-Dolomity-Balkanu-NP-Durmitor_3
Fotogragie Pohodovy-tyden-v-Alpach-Dolomity-Balkanu-NP-Durmitor_2
Fotogragie Pohodovy-tyden-v-Alpach-Dolomity-Balkanu-NP-Durmitor_1
Fotogragie NP Durmitor - Savin Kuk - Černá Hora
Fotogragie Národní park Durmitor - Crno jezero
Fotogragie Durmitor - Crvena Greda
Fotogragie Černá Hora - NP Durmitor
Fotogragie Černá Horá - Národní park Durmitor
Fotogragie cerna-hora-durmitor-bobotov-kuk-vzhled
Fotogragie Černá Hora - Durmitor
Fotogragie Pohodovy-tyden-v-Alpach-Dolomity-Balkanu-NP-Durmitor_7 Fotogragie Pohodovy-tyden-v-Alpach-Dolomity-Balkanu-NP-Durmitor_5 Fotogragie Pohodovy-tyden-v-Alpach-Dolomity-Balkanu-NP-Durmitor_4 Fotogragie Pohodovy-tyden-v-Alpach-Dolomity-Balkanu-NP-Durmitor_3 Fotogragie Pohodovy-tyden-v-Alpach-Dolomity-Balkanu-NP-Durmitor_2 Fotogragie Pohodovy-tyden-v-Alpach-Dolomity-Balkanu-NP-Durmitor_1 Fotogragie NP Durmitor - Savin Kuk - Černá Hora Fotogragie Národní park Durmitor - Crno jezero Fotogragie Durmitor - Crvena Greda Fotogragie Černá Hora - NP Durmitor Fotogragie Černá Horá - Národní park Durmitor Fotogragie cerna-hora-durmitor-bobotov-kuk-vzhled Fotogragie Černá Hora - Durmitor
Číslo zájezdu 489152
Doprava Autobusem - Černá HoraAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Bratislava, Pardubice
Lokalita
Černá Hora
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 08.07.2019
poslední 08.07.2019
Cena od
12 790 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Na poměrně malém území se nachází jedno z nejmalebnějších a nejznámějších pohoří Černé Hory - Durmitor, který se svými 48 štíty vyšších 2 000 m, 18 jezery, 5 kaňony a 748 prameny bude těžko hledat konkurenci v širém okolí. Vydejte se s námi do malebné horské krajiny, kde jsme pro vás připravili nenáročnou turistiku kolem jezer pod majestátnými vrcholy, popřípadě do sedel a náhorních luk s nádhernými výhledy. Na své si přijdou i zdatnější turisté, pro které jsou připraveny hřebenové cesty a výstupy na místní velikány s panoramatickými pohledy do širého okolí. Neopomineme ani severní část pohoří, kde se dravou silou prodírá nejdelší černohorská řeka Tara největším evropským kaňonem hlubokým až 1 300 m a dlouhým 130 km. Na své si opravdu přijde každý a věříme, že budete odjíždět se spoustou turistických zážitků. Ubytováni budeme v horském ***hotelu s jedinečnou černohorskou polopenzí. A bonus na závěr. Nedávno byla dokončena významná zkratka přímo z Durmitoru k moři. Využijeme ji a vy můžete půl dne relaxovat u moře.

Poznámka : v případě nedostatečného naplnění zájezdu může mít zájezd společnou autobusovou dopravu s cyklistickou variantou, která je koncipovaná tak, aby výrazně nenarušovala program.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

ubytování v horském ***hotelu s jedinečnou černohorskou polopenzí.

Stravování

polopenze.

Cena zahrnuje

 • 6x nocleh, 7x snídaně, 6x večeře, 1x ochutnávka černohorské rakije, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 3 300 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 315 Kč

Program zájezdu

odjezd z ČR přes Slovensko, Maďarsko a Srbsko do Černé Hory.
ranní zastávka na kávu v sedle na hranici NP, příjezd do černohorského horského střediska v NP DURMITOR - ŽABLJAK, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu. Základní varianta (náročnost 1 z 5; 3 hod., ^100 m, ˇ100 m): po zbytek dne seznámení s okolím. Nenáročná turistika (procházka) k ledovcovému CRNO JEZERU, které je zároveň vstupní branou do pohoří. Okružní trasa kolem Malého a Velkého jezera poblíž TITOVY JESKYNĚ pod majestátným hřebenem MEDED. V případě sil a chuti podél potoka se starými mlýny k jezeru ZMINJE. Zpět na ubytování, večeře.
snídaně, odjezd busem do SEDLA, základní varianta (2 z 5; 5 hod., ^300 m, ˇ500 m): okružní trasa v oblasti "durmitorského Matterhornu" kolem horského plesa ZELENI VIR a dále kolem jedinečné ukázky geologické činnosti ŠERENI PASOVI na cestu vedoucí k autobusu. Alternativně lze vystoupat na osamělý vrchol SEDLENA GREDA (350 m převýšení) s jedinečným výhledem na Durmitor a černohorsko-bosenské pohraniční pohoří. Těžší varianta (3 z 5; 6 hod., ^600 m, ˇ750 m): pro zdatné výstup na nejvyšší vrchol pohoří BOBOTOV KUK (2 523 m n. m.), odkud budete mít celý Durmitor jako na dlani. Zpět stejnou cestou nebo okruhem jednodušší varianty. Odjezd do hotelu, večeře.
snídaně, základní varianta (2 z 5; 5 hod., ^100 m, ˇ850 m): lanovkou (pokud nepojede, tak pohodová túra na SKRČKO JEZERO) na SAVIN KUK (2 313 m n. m.). Zpět na ubytování příjemnou cestou přes obec RAZVRŠJE, kde ochutnáme místní pálenku. Těžší varianta (3 z 5; 7 hod., ^250 m, ˇ1 000 m): pro zdatné turisty navíc možnost výstupu ze SAVINA KUKU přes jištěnou "tatranskou" cestu na vyhlídku ISTOČNY VRH (2 445 m n. m.), sestup po značené cestě do střední části lanovky a pokračování v trase na ubytování. Večeře v hotelu.
snídaně, základní varianta (1,5 z 5; 5 hod., ^200 m, ˇ250 m): odpočinkový den nás zavede (možnost využití místních taxíků) na krásnou vyhlídku ČUROVAC s neopakovatelným výhledem do nitra největšího kaňonu Evropy - TARA se stejnojmennou řekou. Zpět do ŽABLJAKU, po zbytek dne možnost relaxace, večeře.
snídaně, základní varianta (2,5 z 5; 7 hod., ^650 m, ˇ650 m): pohodlnou cestou do jednoho z horských údolí - LOKVICE se salaší (možnost koupě ovčích sýrů) s alternativní turistikou a možností návštěvy jedinečné LEDOVÉ JESKYNĚ s krápníky a ledovými stalagmity. Těžší varianta (3 z 5; 8 hod., ^900 m, ˇ900 m): výstup na skalnatou hradbu MEDED s velkým počtem vyhlídek. Obě trasy nás zavedou k jezeru a poté zpět do hotelu, večeře.
snídaně, základní varianta (2 z 5; 5 hod., ^750 m, ˇ750 m): pěší výlet okolo jezer BARNE a JABLANIČKO JEZERO s možností relaxace a dále na severní náhorní plošinu Durmitoru - CRVENA GREDA s pěknými výhledy. Cestou možnost ochutnat místní pálenku a čerstvé sýry na salaši. Okruh nazpět na ubytování vede krasovým terénem. Večeře na hotelu.
snídaně, přejezd nově postavenou zkratkou (cca 2 hod.) k moři do historického města HERCEG NOVI, koupání, relaxace na pláži, prohlídka města. Večer odjezd z Černé Hory.
příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

červenec 2019

       
8.7.2019 9 / 8 Pardubice 12 790 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.7.2019 9 / 8 Bratislava 12 790 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.7.2019 9 / 8 12 790 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.7.2019 9 / 8 Praha 12 790 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.7.2019 9 / 8 Brno 12 790 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.