nahrávám...

Černá Hora - Prokletije - Komovi - Vizitor za super cenu ** - chatka

Navigace:
Fotogragie Tajemne_a_carovne_Prokletije_04.JPG
Fotogragie Černá Hora - Komovi - Babička s ovečkama - asi ji poznáváte, byla na titulce katalogu
Fotogragie Černá Hora - Komovi - Vrcholky hor v oblacích
Fotogragie Černá hora_tajemné a čsarovné prokletije_dreamstime_xl_58031449
Fotogragie Komovi jsou v cizojazyčných průvodcích označovány jako "černohorské Švýcarsko"
Fotogragie Prokletije_Mountain lake_dreamstime_xl_39095687
Fotogragie Tajemne_a_carovne_Prokletije_01.JPG
Fotogragie Tajemne_a_carovne_Prokletije_02.JPG
Fotogragie Tajemne_a_carovne_Prokletije_03.JPG
Fotogragie Tajemne_a_carovne_Prokletije_04.JPG Fotogragie Černá Hora - Komovi - Babička s ovečkama - asi ji poznáváte, byla na titulce katalogu Fotogragie Černá Hora - Komovi - Vrcholky hor v oblacích Fotogragie Černá hora_tajemné a čsarovné prokletije_dreamstime_xl_58031449 Fotogragie Komovi jsou v cizojazyčných průvodcích označovány jako "černohorské Švýcarsko" Fotogragie Prokletije_Mountain lake_dreamstime_xl_39095687 Fotogragie Tajemne_a_carovne_Prokletije_01.JPG Fotogragie Tajemne_a_carovne_Prokletije_02.JPG Fotogragie Tajemne_a_carovne_Prokletije_03.JPG
Číslo zájezdu 477839
Doprava Autobusem - Černá HoraAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Bratislava, Pardubice
Lokalita
Černá Hora
Ubytování Chata
Strava Vlastní
Termínů
Cena od
7 666 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Během tohoto týdne budete mít možnost poznat panenský kout Černé Hory - Prokletých hor, které vynikají divokou krásou a nedotčenou přírodou, kam donedávna téměř nevkročila lidská noha. Vápencové pohoří Komovi patří spolu s Durmitorem a Prokletijem ke třem nejvelkolepějším horským masivům Černé Hory. Tvoří součást Dinárské horské soustavy a jeho vrcholy se hrdě vypínají nad řekami Tara a Lim. Perličkou je dvoutisícový hřeben Visitoru v sousedství čarovných Prokletých hor a překrásného Plavského jezera. Před našimi zraky se nám bude odehrávat obrovské přírodní divadlo s nezapomenutelnými přírodními scenériemi, strhujícími výhledy i neuvěřitelnými až kýčovitými panoramaty, které zůstanou navždy zapsány v našich srdcích. Divoké hory a průzračná jezera ledovcového původu tvoří hlavní náplň tohoto zájezdu.

Ubytování

Typ ubytování Chata

6x nocleh v 3-5lůžkových chatkách.

Stravování

vlastní stravování, možnost přikoupení snídaní.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, 6x nocleh v 3-5lůžkových chatkách, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • večeře 7-10 EUR (platba na místě) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 2lůžkový pokoj v chatce 1 650 Kč/os., 6x místní snídaně 700 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 315 Kč

Program zájezdu

odjezd dopoledne z ČR přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko do Černé Hory.
krátký přejezd na túru do masivu VOLUŠNICA (1 879 m) na černohorsko-albánském pomezí, jehož vrchol TALJANKA (2 056 m) sice nepatří k těm nejvyšším, ale je znám jako nejlepší vyhlídkový bod této oblasti a je úplným rájem pro fotografy horských scenérií, 600 m vysoká jižní stěna se strmě klene nad nádherným údolím Grbaja (1 160 m). Základní varianta (2,5 z 5, 6,5 hod., ^950 m, ˇ1 050 m): celodenní turistika s impozantními výhledy nejen na známý tříhlavý vrch KARANFILU (čili Karafiátu), ale především na albánskou, salašemi posetou krajinu, prohlídka muslimského městečka Gusinje, zpět na ubytování.
výjezd do sedla Trešnjevik s občerstvovací základnou - odtud se nám naskytne velkolepý pohled na severní panorama třech skalnatých vrcholů, základní varianta (3 z 5, 6 hod., ^900 m, ˇ900 m): výstup lesní pěšinou k salaším osady Štavnik, horský masiv KOMOVI se prudce zdvihá z údolí řeky Peručica jako mohutná horská pyramida, výstup z úpatí (cca 1 600 m) na KOM VASOJEVIČKI (2 460 m), zpět na ubytování.
základní varianta (2,5 z 5, 5 hod., ^450 m, ˇ900 m): místní dopravou se přesuneme na túru k utajenému HRIDSKÉMU JEZERU obklopenému ostře tesanými skalnatými masivy, jehož křišťálově průzračnou modrou vodu v Černé Hoře znají pod přezdívkou "Šťastné jezero", kde podle starých legend dochází ke šťastným a radostným chvílím v manželském soužití, zpět na ubytování.
krátký přejezd na PRAMENY ALIHO PAŠI pojmenované po albánském vojenském vůdci, který ovládal oblast východní Černé Hory, některé z pramenů údajně obnovují ztracenou sílu, turistika pod masivem VEZÍROVA BRADA s několika alternativami náročnosti, turistiku zakončíme v městečku GUSINJE, návrat na ubytování.
volné dopoledne, v poledních hodinách odjezd, noční přejezd přes Srbsko, Maďarsko, Slovensko směr ČR.
příjezd do ČR pozdě odpoledne.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace