nahrávám...

Černá Hora - Toulky v NP Durmitor s mořem za super cenu - apartmány

Navigace:
Fotogragie Černá Hora - Durmitor
Fotogragie Černá Hora - Durmitor
Fotogragie Černá Hora - Durmitor u Crného jezera
Fotogragie Černá Hora - Pljevlja
Fotogragie dscf0002
Fotogragie dscf0061
Fotogragie durimitor_6
Fotogragie durmitor
Fotogragie Durmitor
Fotogragie Durmitor
Fotogragie Durmitor
Fotogragie Durmitor
Fotogragie durmitor_2
Fotogragie durmitor_4
Fotogragie durmitor_8
Fotogragie durmitor_hospoda
Fotogragie Nejhlubší evropský kaňon u známého mostu přes Taru
Fotogragie Pohodovy-tyden-v-Alpach-Dolomity-Balkanu-NP-Durmitor_1
Fotogragie Černá Hora - Durmitor Fotogragie Černá Hora - Durmitor Fotogragie Černá Hora - Durmitor u Crného jezera Fotogragie Černá Hora - Pljevlja Fotogragie dscf0002 Fotogragie dscf0061 Fotogragie durimitor_6 Fotogragie durmitor Fotogragie Durmitor Fotogragie Durmitor Fotogragie Durmitor Fotogragie Durmitor Fotogragie durmitor_2 Fotogragie durmitor_4 Fotogragie durmitor_8 Fotogragie durmitor_hospoda Fotogragie Nejhlubší evropský kaňon u známého mostu přes Taru Fotogragie Pohodovy-tyden-v-Alpach-Dolomity-Balkanu-NP-Durmitor_1
Číslo zájezdu 478004
Doprava Autobusem - Černá HoraAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Bratislava, Pardubice
Lokalita
Černá Hora
Ubytování Apartmán
Strava Vlastní
Termínů
Cena od
7 490 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Středně těžká vysokohorská turistika s těžkými nebo lehčími jednodenními výstupy, s ubytováním do apartmánů nebo pod stan. Perla původní přírody, pohoří Durmitor, má 27 vrcholů vyšších než 2 200 m, 48 vrcholů vyšších než 2 000 m, 5 kaňonů, 18 jezer, 748 pramenů bystré horské vody, lesy, ve kterých jsou některé kmeny staré i půl století. Na cca 40 000 ha se rozprostírá národní park, jehož polovina patří pod UNESCO. Z 2 522 m vysoké hory Bobotov Kuk je Černá Hora vidět jako na dlani. Turistiku zakončíme příjemným osvěžením v moři na závěr zájezdu. Využijeme k tomu nově dokončenou zkratku přímo z Durmitoru. Možnost doplatku místní černohorské polopenze.

Stravování

možnost dokoupení místní polopenze, strava začíná 2. den večeří a končí 8. den snídaní.

Cena zahrnuje

 • pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu, doprava klimatizovaným autobusem (3 100 km), 6x ve 2-4lůžkových apartmánech s možností vaření, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • strava, vstup do NP, místní transfery, lanovky, taxíky (cca 50 EUR) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • garance 2lůžkového apartmánu 1 000 Kč/os., místní polopenze 1 777 Kč

Program zájezdu

ráno příjezd do horského střediska v NP DURMITOR, ubytování. Po zbytek dne seznámení s okolím. Nenáročná turistika k ledovcovému jezeru CRNO JEZERU, které je zároveň vstupní branou do pohoří. Okružní trasa kolem jezera poblíž TITOVY JESKYNĚ pod majestátným hřebenem MEDED. V případě sil a chuti podél potoka se starými mlýny k jezeru ZMINJE. Zpět na ubytování.
lanovkou na SAVIN KUK (2 313 m). Sestup po cestě k salaším s možností ochutnávky a koupě sýrů. Zpět na ubytování cestou přes obec RAZVRŠJE, kde ochutnáme místní pálenku. Pro zdatné turisty navíc možnost výstupu ze SAVINA KUKU přes jištěnou "tatranskou" cestu na vyhlídku ISTOČNY VRH (2 445 m n. m.), sestup po značené cestě do střední části lanovky a pokračování v trase na ubytování.
odpočinkový den nás zavede (možnost využití místních taxíků) na krásnou vyhlídku ČUROVAC s neopakovatelným výhledem do nitra největšího kaňonu Evropy TARA se stejnojmennou řekou. Zpět do ŽABLJAKU, po zbytek dne možnost relaxace. Pro zájemce možnost raftingu na řece Tara (30-45 EUR, podle délky trasy).
pohodlnou cestou do jednoho z horských údolí - LOKVICE se salaší (možnost nákupu ovčích sýrů) s alternativní turistikou a možností návštěvy jedinečné LEDOVÉ JESKYNĚ s krápníky a ledovými stalagmity nebo (náročnější varianta) výstup na skalnatou hradbu MEDED s velkým počtem vyhlídek. Obě okružní trasy nás vždy zavedou k jezeru, poté zpět na ubytování.
pěší výlet okolo jezer BARNE a JABLANIČKO JEZERO s možností relaxace a dále na severní náhorní plošiny Durmitoru CRVENA GREDA s pěknými výhledy. Zpět stejnou cestou (opět možnost zkrácení trasy taxíky) nebo okružní trasou přes místní lyžařské středisko na ubytování. Večerní posezení u pečeného jehněte nebo ryby s vínem, pivkem a rakijí (cca 10 EUR).
přejezd nově postavenou zkratkou (cca 2 hod.) k moři do historického města HERCEG NOVI, koupání, relaxace na pláži, prohlídka města. Večer odjezd z Černé Hory do ČR.
příjezd do ČR.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace