nahrávám...

Čína, Nepál, Indie - Express Peking-Dillí

Navigace:
Fotogragie tibet_01
Fotogragie A_DC_43_B_02
Fotogragie Cesta_do_Indie_a_Nepalu_02.JPG
Fotogragie Cesta_do_Indie_a_Nepalu_03.JPG
Fotogragie Cesta_do_Indie_a_Nepalu_08.JPG
Fotogragie Indie_Agra_Tadz_Mahal_2014_1
Fotogragie tibet_01 Fotogragie A_DC_43_B_02 Fotogragie Cesta_do_Indie_a_Nepalu_02.JPG Fotogragie Cesta_do_Indie_a_Nepalu_03.JPG Fotogragie Cesta_do_Indie_a_Nepalu_08.JPG Fotogragie Indie_Agra_Tadz_Mahal_2014_1
Číslo zájezdu 477828
Doprava Letecky - IndieLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Indie
Ubytování Hotel
Strava Vlastní
Termínů
Cena od
79 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

EXPRESS PEKING-DILLÍ

Cena zahrnuje

 • letenka Praha-Peking a zpět Dillí-Praha vč. let. tax a poplatků cca 18 000 Kč (v srpnu 21 000 Kč), přelety Xi‘an-Lhasa a Káthmándú-Dillí vč. let. tax a poplatků cca 10 000 Kč, místní doprava (vlak, pronajatý minibus, taxi, rikša, autobus, metro), 17x ubytování v hotelu, 1x noční klimatizovaný lehátkový vlak, 16x snídaně, vstupní poplatky do Tibetu, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • nepálské vízum cca 25 USD, vyhlídkový let k Mt. Everestu cca 220 USD, vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 9 000 Kč, rezervace a vstup Potala 2 100 Kč, čínské vízum 2 000 Kč, indické vízum 1 300 Kč, zvýšení pojištění storna do 80 000 Kč za 600 Kč

Program zájezdu

letecký přesun do PEKINGU (Zakázané město, náměstí Nebeského klidu s mauzoleem Mao Ce-tunga, park Jingshan, Chrám nebes), výlet k Velké čínské zdi do Badalingu, Letní palác s mramorovou lodí císařovny Cixi, kupeckou uličkou a pahorkem Dlouhověkosti, fakultativně Olympijský areál s Ptačím hnízdem a Vodní kostkou nebo Pekingská kachna.
bývalá čínská metropole XI’AN (Velká mešita, Bubnová a Zvonová věž, muslimská čtvrť, hradby), vykopávky proslulé Terakotové armády prvního čínského císaře.
letecký přesun do tibetského hlavního města LHASA (starý chrám Jokhang, poutní okruh Barkhor), dalajlámovo zimní sídlo Potala a letní sídlo Norbulingka, bývalý největší klášter na světě Drepung, poutní okruh kolem kláštera Gandän, cvičení mnichů v klášteře Sera.
přejezd průsmyků KAMPA LA (4 794 m) a KARO LA (5 045 m) kolem jezera Yamdroktso do GYANTSE (pevnost Dzong, klášter Palkhor Chöde s výjimečnou tibetskou stúpou Kumbum), prohlídka sídla pančenlámů - kláštera Tashilhumpo v Shigatse (poutní okruh kolem kláštera, staré tibetské město, nově rekonstruovaná pevnost).
cesta vysokohorskou silnicí FRIENDSHIP HIGHWAY přes průsmyky GYATSO LA (5 220 m) a THONG LA (5 150 m) s výhledy na nejvyšší vrcholy světa MT. EVEREST (8 848 m), CHO OJU (8 201 m) a SHISHAPANGMU (8 027 m), sjezd několika vegetačními pásy o 3 000 metrů níže do Nepálu.
prohlídka metropole KÁTHMÁNDÚ (královský palác, náměstí Durbar, příbytek živé bohyně Kumárí, hinduistické stupňovité chrámy), nepálská buddhistická svatyně Svajambhúnáth, spalovací gháty na řece Bagmátí v Pašupatináthu, chrámy v PÁTANU a BHAKTAPURU, možnost vyhlídkového letu k Mt. Everestu (8 848 m).
17. - 20. den: letecký přesun do DILLÍ (Červená pevnost, Páteční mešita, Indická brána, třída Rajpath, areál Qutab Minar s nerezavějícím sloupem, Lotosový chrám, Humajúnova hrobka), celodenní výlet do ÁGRY (hrobka Tádž Mahal, bohatě zdobená Červená pevnost), návrat do ČR.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace