nahrávám...

Čína, Nepál, Indie - Express Peking-Dillí

Navigace:
Fotogragie tibet_01
Fotogragie A_DC_43_B_02
Fotogragie Cesta_do_Indie_a_Nepalu_02.JPG
Fotogragie Cesta_do_Indie_a_Nepalu_03.JPG
Fotogragie Cesta_do_Indie_a_Nepalu_08.JPG
Fotogragie Indie_Agra_Tadz_Mahal_2014_1
Fotogragie tibet_01 Fotogragie A_DC_43_B_02 Fotogragie Cesta_do_Indie_a_Nepalu_02.JPG Fotogragie Cesta_do_Indie_a_Nepalu_03.JPG Fotogragie Cesta_do_Indie_a_Nepalu_08.JPG Fotogragie Indie_Agra_Tadz_Mahal_2014_1
Číslo zájezdu 477828
Doprava Letecky - IndieLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Indie
Ubytování Hotel
Strava Vlastní
Termínů
první 04.08.2018
Cena od
79 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

EXPRESS PEKING-DILLÍ

Cena zahrnuje

 • letenka Praha-Peking a zpět Dillí-Praha vč. let. tax a poplatků cca 18 000 Kč (v srpnu 21 000 Kč), přelety Xi‘an-Lhasa a Káthmándú-Dillí vč. let. tax a poplatků cca 10 000 Kč, místní doprava (vlak, pronajatý minibus, taxi, rikša, autobus, metro), 17x ubytování v hotelu, 1x noční klimatizovaný lehátkový vlak, 16x snídaně, vstupní poplatky do Tibetu, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • nepálské vízum cca 25 USD, vyhlídkový let k Mt. Everestu cca 220 USD, vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 9 000 Kč, rezervace a vstup Potala 2 100 Kč, čínské vízum 2 000 Kč, indické vízum 1 300 Kč, zvýšení pojištění storna do 80 000 Kč za 600 Kč

Program zájezdu

letecký přesun do PEKINGU (Zakázané město, náměstí Nebeského klidu s mauzoleem Mao Ce-tunga, park Jingshan, Chrám nebes), výlet k Velké čínské zdi do Badalingu, Letní palác s mramorovou lodí císařovny Cixi, kupeckou uličkou a pahorkem Dlouhověkosti, fakultativně Olympijský areál s Ptačím hnízdem a Vodní kostkou nebo Pekingská kachna.
bývalá čínská metropole XI’AN (Velká mešita, Bubnová a Zvonová věž, muslimská čtvrť, hradby), vykopávky proslulé Terakotové armády prvního čínského císaře.
letecký přesun do tibetského hlavního města LHASA (starý chrám Jokhang, poutní okruh Barkhor), dalajlámovo zimní sídlo Potala a letní sídlo Norbulingka, bývalý největší klášter na světě Drepung, poutní okruh kolem kláštera Gandän, cvičení mnichů v klášteře Sera.
přejezd průsmyků KAMPA LA (4 794 m) a KARO LA (5 045 m) kolem jezera Yamdroktso do GYANTSE (pevnost Dzong, klášter Palkhor Chöde s výjimečnou tibetskou stúpou Kumbum), prohlídka sídla pančenlámů - kláštera Tashilhumpo v Shigatse (poutní okruh kolem kláštera, staré tibetské město, nově rekonstruovaná pevnost).
cesta vysokohorskou silnicí FRIENDSHIP HIGHWAY přes průsmyky GYATSO LA (5 220 m) a THONG LA (5 150 m) s výhledy na nejvyšší vrcholy světa MT. EVEREST (8 848 m), CHO OJU (8 201 m) a SHISHAPANGMU (8 027 m), sjezd několika vegetačními pásy o 3 000 metrů níže do Nepálu.
prohlídka metropole KÁTHMÁNDÚ (královský palác, náměstí Durbar, příbytek živé bohyně Kumárí, hinduistické stupňovité chrámy), nepálská buddhistická svatyně Svajambhúnáth, spalovací gháty na řece Bagmátí v Pašupatináthu, chrámy v PÁTANU a BHAKTAPURU, možnost vyhlídkového letu k Mt. Everestu (8 848 m).
17. - 20. den: letecký přesun do DILLÍ (Červená pevnost, Páteční mešita, Indická brána, třída Rajpath, areál Qutab Minar s nerezavějícím sloupem, Lotosový chrám, Humajúnova hrobka), celodenní výlet do ÁGRY (hrobka Tádž Mahal, bohatě zdobená Červená pevnost), návrat do ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

srpen 2018

       
4.8.2018 20 / 19 Praha 79 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace