nahrávám...

Čína - Tibetské šperky Sečuánu

Navigace:
Fotogragie travnaté pláně Tagong
Fotogragie tibet_china_dreamstime_xl_17359503
Fotogragie NP Yading
Fotogragie NP Huanglong
Fotogragie jezera u Litangu
Fotogragie Chengdu_china_panda_shutterstock_201006434
Fotogragie hora Emei Shan se zlatým Buddhou
Fotogragie Hailuogou
Fotogragie Tibet
Fotogragie travnaté pláně Tagong Fotogragie tibet_china_dreamstime_xl_17359503 Fotogragie NP Yading Fotogragie NP Huanglong Fotogragie jezera u Litangu Fotogragie Chengdu_china_panda_shutterstock_201006434 Fotogragie hora Emei Shan se zlatým Buddhou Fotogragie Hailuogou Fotogragie Tibet
Číslo zájezdu 489156
Doprava Letecky - ČínaLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Čína
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
první 09.04.2019
Cena od
69 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Čína - Tibetské šperky Sečuánu

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenka Praha-Chengdu vč. let. tax a poplatků cca 15 000 Kč, místní doprava (minibus, autobus), lanovka na horu Emei a Qingcheng, 19x ubytování v turistickém hotelu se snídaní, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • 1lůžkový pokoj 12 600 Kč, čínské vízum 2 000 Kč, zvýšení pojištění storna zájezdu do 80 000 Kč za 600 Kč
 • ostatní strava, vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

letecký přesun do CHENGDU, socha Velkého Buddhy v LESHANU výjezd pod posvátnou horu EMEI SHAN a dále lanovkou na ZLATÝ VRCHOLEK (3 077 m), procházka ke svatyním BAOGUO a FUHU na úpatí hory.
cesta do hor VÝCHODNÍHO TIBETU, horská vesnice MOXI, možnost relaxace v horkých pramenech, geologický park HAILUOGOU s ohromujícím ledovcem zakončeným ledopádem na úbočí hory GONGGA (7 556 m), nádherná scenerie ÚDOLÍ ČERVENÝCH KAMENŮ, výlet k vysokohorskému jezeru MUGECUO (3 700 m), procházka neporušenou přírodou k JEZERU SEDMI BAREV, ráj fotografů v okolí městečka XINDUQIAO.
cesta přes tibetské město LITANG (4 014 m) a travnaté pláně MAOYA do DAOCHENGU, NÁRODNÍ PARK YADING, klášter CHONGGU, výstup k PERLOVÉMU JEZERU s fantastickým výhledem, výjezd na pastvinu LUORONG, pěší výstup k MLÉČNÉMU JEZERU (4 600 m) a JEZERU PĚTI BAREV (4 600 m), dechberoucí výhledy na tři posvátné hory YANGMAIYONG (5 958 m), XIANUADUOJI (5 958 m) a XIANNAIRI (6 032 m), návrat do XINDUQIAO s mnoha zastávkami na focení.
návštěva tibetského kláštera TAGONG v malebném prostředí travnatých plání se zasněženou horou YALA v pozadí, scénická cesta do oblasti DANBA s unikátní tibetskou architekturou (desítky kamených pozorovacích věží diaolou ve vesnici Suopo, barevné usedlosti ve vesnicích Jiajiu a Zhonglu).
ranní fotografování nádherného údolí JINCHUAN, prohlídka tradičního kameného paláce a domů ve vesnicích ZHUOKEJI a XISUO, řady tibetských čhortenů s tisíci modlitebních praporků u WAQIE TALIN, fascinující vyhlídka na první meandry ŽLUTÉ ŘEKY, mokřady RUOERGAI na tibetské náhorní plošině, procházka po lávkách k jezeru HUAHU, duchovní centrum LANGMUSI s několika buddhistickými kláštery.
vstupní brána do TIBETU - historické město SONGPAN obehnané hradbami, NÁRODNÍ PARK HUANGLONG s tisíci barevnými travertinovými jezírky a horkými prameny, pohádková přírodní scenerie v údolí JIUZHAIGOU s vodopády a jezery obklopenými lesy a zasněženými vrcholky hor.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

duben 2019

       
9.4.2019 22 / 21 Praha 69 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.