nahrávám...

Dánsko, Německo - Romantické zámky Dánska a Německa, hanzovní města Baltického moře, ostrov Rujána

Navigace:
Fotogragie Dansko_Kodan_Frederikuv_kostel.JPG
Fotogragie Dansko_Kodan_Christianborg_21.JPG
Fotogragie Dansko_Kodan_kostel_svateho_Albana_okoli.JPG
Fotogragie Dansko_Kodan_kostel_svateho_Spasitele_vez1.JPG
Fotogragie Dansko_Kodan_Nyhavn_21
Fotogragie Dansko_Kodan_Tivoli_vstupni_brana1
Fotogragie Německo - Rujána
Fotogragie Německo - Rujána
Fotogragie Německo - Schwerin
Fotogragie Německo - Schwerin
Fotogragie Dansko_Kodan_Frederikuv_kostel.JPG Fotogragie Dansko_Kodan_Christianborg_21.JPG Fotogragie Dansko_Kodan_kostel_svateho_Albana_okoli.JPG Fotogragie Dansko_Kodan_kostel_svateho_Spasitele_vez1.JPG Fotogragie Dansko_Kodan_Nyhavn_21 Fotogragie Dansko_Kodan_Tivoli_vstupni_brana1 Fotogragie Německo - Rujána Fotogragie Německo - Rujána Fotogragie Německo - Schwerin Fotogragie Německo - Schwerin
Číslo zájezdu 478015
Doprava Autobusem - DánskoAutobusem
Odlety z Praha, Pardubice
Lokalita
Dánsko
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
Cena od
9 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Poznejte s námi ostrovní království Dánsko, které vyniká rozmanitým pobřežím i pestrostí měst. V Dánsku můžete obdivovat fantastické zámky, které vypovídají o bohaté historii této země. Poznáme též hlavní město Dánska Kodaň, město s krásnými královskými paláci, živými pěšími zónami a malebným přístavem Nyhavn. Tento zájezd je navíc obohacen o turisticky velmi zajímavá místa severního Německa.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

4x ubytování (2lůžkové pokoje s příslušenstvím).

Stravování

4x snídaně.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, trajekt, 4x ubytování (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 4x snídaně, vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje

 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 2 400 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničích včetně storna zájezdu 245 Kč

Program zájezdu

odjezd z ČR ve večerních hodinách.
brzo ráno příjezd na ostrov RUJÁNA, nejkrásnější a nejrozmanitější ostrov Německa. Křídové útesy, písečné pláže, kopcovité vnitrozemí. Severní mys Arkona, návštěva NP JASMUND - lehká pěší turistika, křídové útesy Königstuhl, Stubbenkammer - 117 m, překrásné vyhlídky. Prohlídka historického centra jednoho z nejpozoruhodnějších hanzovních měst, města Stralsund. Ve městě se dochovalo přes 800 starých architektonicky zajímavých budov, cihlová gotická radnice, štítové domy, kostel Panny Marie aj. Zastávka ve významném městě Rostock. Promenáda s domy ze 17. století, kostel Panny Marie se zajímavým orlojem, radnice s barokním průčelím.
dopoledne prohlídka města GÜSTROW se zámkem, v jehož architektuře se snoubí německé, italské i nizozemské prvky. SCHWERIN - město s malebnou polohou mezi jezery, pohádkovým ostrovním zámkem a jedinečně zachovalým historickým jádrem, jehož starobylé budovy přečkaly 2. svět. válku bez újmy. Podvečerní LÜBECK (UNESCO) - ve středověku nejvýznamnější město na Baltu. Po 2. svět. válce bylo pěkně obnoveno. Upoutá zde velké množství cihlových staveb (průčelí domů, radnice, brány, kostely aj.), přitahující obdivovatele tzv. cihlové gotiky.
přejezd do Dánska. EGESKOV SLOT - jeden z nejpůvabnějších zámků v Dánsku a zároveň jeden z nejkrásnějších vodních zámků v Evropě. Dojezd do Kodaně.
FREDERIKSBORG SLOT - velkolepý královský zámek s nádhernými exteriéry, interiéry i zahradami - Rytířský sál s vyřezávaným dřevěným stropem, Audienční síň, zámecká kaple. KRONBORG SLOT (UNESCO) - Hamletův "hrad Elsinor" - Velký sál, Králova komnata, kobky se sochou vikingského náčelníka Holgera Dánského, jenž podle legendy procitne v době ohrožení země. Městečko HELSINGOR ležící na březích průlivu, který propojuje Severní moře s Baltským - klidná promenáda Biergegade, hlavní náměstí.
ROSKILDE - první hlavní město Dánska s významnou katedrálou, která pro svůj historický význam byla zařazena na seznam UNESCO. KODAŇ - devítihodinová prohlídka nejzelenější světové metropole protnuté četnými vodními kanály. Procházka kolem velkolepé radnice a tří paláců - Christianborgu, Amalienborgu a Rosenborg Slotu. Možnost prohlídky korunovačních klenotů a okružní plavby městem s výhledem na Malou mořskou vílu. Večer odjezd do Čech.
příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace