nahrávám...

Filipíny - za velrybími žraloky a plážemi Cebu, Panglaa, Boholu a Palawanu

Navigace:
Fotogragie Filipíny - ostrov Cagnipa, poblíž vesnice Port Barton
Fotogragie Filipíny - město Bacolod,festival Masscara
Fotogragie Filipíny - ostrov Bohol, Čokoládové kopce
Fotogragie Filipíny - ostrov Busuanga, město Coron
Fotogragie Filipíny - ostrov Palavan, pláž El Nido
Fotogragie Filipíny - ostrov Palawan, pláž El Nido
Fotogragie Filipíny - ostrov Pinagbuyutan
Fotogragie Filipíny - Papua
Fotogragie Filipíny - pláž
Fotogragie Filipíny - ostrov Cagnipa, poblíž vesnice Port Barton Fotogragie Filipíny - město Bacolod,festival Masscara Fotogragie Filipíny - ostrov Bohol, Čokoládové kopce Fotogragie Filipíny - ostrov Busuanga, město Coron Fotogragie Filipíny - ostrov Palavan, pláž El Nido Fotogragie Filipíny - ostrov Palawan, pláž El Nido Fotogragie Filipíny - ostrov Pinagbuyutan Fotogragie Filipíny - Papua Fotogragie Filipíny - pláž
Číslo zájezdu 478049
Doprava Letecky - FilipínyLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Filipíny
Ubytování Vlastní ubytování
Strava Snídaně
Termínů
první 16.03.2019
Cena od
55 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Tento zájezd vás zavedeme do samého srdce Filipín, na Visayské ostrovy, kde si zaplavete s přátelskými velrybími žraloky - největšími žraloky na světě. Jejich protiváhou budou tersiéři - nejmenší primáti této planety. Dále uvidíte pověstné Čokoládové kopečky, navštívíte známé šnorchlovací destinace s pestrou nabídkou aktivit. Filipíny pro milovníky ostrovní idylky zakusíte na zeleném ostrově Palawan, který byl zvolen nejlepším ostrovem planety hned několik let po sobě. Navštívíte nejdelší podzemní řeku patřící mezi 7 přírodních divů světa, uvidíte rostodivné skalní útvary a ostrůvky v El Nidu, váš zrak i osuška spočinou na bělostných plážích u křišťálových vod Jihočínského moře.

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenka Praha-Manila vč. let. tax a poplatků, vnitrostátní letenka Manila-Cebu, Cebu-Puerto Princessa, Puerto Princessa-Manila vč. let. tax a poplatků cca 22 000 Kč, transfery místní dopravou (vany, autobusy, jeepney, tricykl, lodě), plavba po nejdelší podzemní řece a vstup do jeskyně, celodenní lodní výlet na ostrovy u Port Bartonu a k Bacuitským ostrovům, 14x ubytování v turistických hotelech se snídaní, 2x oběd, 1x večeře, místní průvodce, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • ostatní strava, vstupy (mimo uvedené v Cena zahrnuje), bakšišné, canyoning a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 8 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 935 Kč, do 80 000 Kč za 1 535 Kč, pojištění storna letenky ze zdrav. důvodů 750 Kč

Program zájezdu

přelet z ČR a následné ubytování v centru MANILY. Prohlídka skvostu španělské koloniální architektury "vesnice za zdmi" INTRAMUROS s pevností St. Pedro a katedrálou Sv. Augustýna (UNESCO). Procházka čínskou čtvrtí s četnými restauracemi, obchody s čínskou tradiční medicínou a zlatnictvími. Prohlídka Rizal parku s večerním představením zpívající fontány.
přelet z MANILY na ostrov CEBU a následný přesun do oblasti MOALBOAL. Relax na pláži, šnorchlování a západ slunce.
procházka proti proudu řeky džunglí k vodopádům KAWASAN. Pro dobrodružnější povahy je tu možnost populární činnosti zvané canyoning (splavání kaňonu, sjíždění po kamenných klouzačkách, skoky do přírodních bazénků). Dále šnorchlování z pláže či fakultativně potápění v této oblasti, která je známá svým korálovým bohatstvím a pestrobarevným podmořským životem.
brzy ráno se vydáme na druhou stranu ostrova za žraloky obrovskými tzv. velrybími. Tito desetimetroví jemní obři (jak se jim právem přezdívá) jsou největší parybou na světě. Jistě si je zamilujete, živí se stejně jako velryby filtrováním vody a plavou pouze rychlostí 5 km v hodině. Poté se lodí přesuneme na ostrov PANGLAO, kde se ubytujeme. Odpočinek na pláži, restaurace a noční život.
celodenní výlet na sousední ostrov BOHOL, kde spatříme tarsiéry neboli nártouny - nejmenší primáty na světě s obrovskýma očima. Vyjdeme na jeden z unikátních ČOKOLÁDOVÝCH KOPEČKŮ za nezapomenutelnými výhledy. Také nás čeká plavba po řece LOBOK s obědem, zastávka u kostela BACLAYON, uvidíme anakondy i motýlí farmu.
volný program, lenošení na pláži, možnost šnorchlovacího výletu lodí na nedaleký korálový ostrůvek BALICASAG nebo výlet za delfíny či koupání v netopýří jeskyni HINAGDANAN.
přesun do PUERTA PRINCESY, odkud se vydáme džunglí porostlou krajinou PALAWANU do skromné vesničky SABANG. Ubytování na pláži pod horami, relax a koupání.
plavba po nejdelší podzemní řece na světě (UNESCO) patřící mezi 7 přírodních divů světa, ústí jeskyně se nalézá u moře v džungli s bohatou faunou, vysoká šance vidět makaky či varany. Po návratu odpočinek na pláži, možnost jízdy na zipline vedoucí nad mořem či průzkumné plavby mangrovovými porosty.
přejezd do PORT BARTONU s ubytováním na pláži. V této rybářské vesnici se ponoříme do božského klidu, vše tu má svůj čas, dokonce i hodiny kdy funguje elektrický proud.
relax na nedalekých rajských ostrůvcích s bělostnými plážemi, šnorchlování v korálových zahradách, výprava za mořskými želvami.
přejezd do EL NIDA, nebo-li "hnízda" - vstupní brány k věhlasným BACUITSKÝM OSTROVŮM. Pestrý noční život a škála restaurací, nechte si ugrilovat čerstvou rybu na kterou si ukážete přímo na pláži.
plavba k blízkým BACUITSKÝM OSTRŮVKŮM s pitoreskními vápencovými útvary připomínajícími slavnou vietnamskou zátoku Ha Long. Modré laguny, korálové zahrady a bělostné pláže, na jedné z nich i poobědváme po filipínsku.
volný den, fakultativně další plavba po ostrovech. Pokud zatoužíte být nerušeni, téměř prázdná 4 km dlouhá idilická pláž NACPAN je tu pro vás.
návrat do PUERTO PRINCESA. Prohlídka muzea či místních trhů. Pobyt na Palawanu zakončíme společnou večeří ve filipínském stylu.
přelet do MANILY. Dokončení prohlídky památek s možností nákupu tradičních předmětů z celých Filipín na jednom místě v několikapatrovém uměleckém obchodě Silahis. Na závěr pověstný noční život s karaoke a čtvrť tranzvestitů či bar s trpasličí obsluhou.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

březen 2019

       
16.3.2019 17 / 16 Praha 55 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace