nahrávám...

Francie - Korsika na kole v pohodě

Navigace:
Fotogragie Korsika na kole - překrásná Restonica
Fotogragie Bastia - vstupní brána na Korsiku
Fotogragie Bavella
Fotogragie bungalow
Fotogragie interiér bungalowu
Fotogragie Korsické pláže
Fotogragie Korsika - Bastie starý přístav
Fotogragie Korsika - Bavella
Fotogragie Korsika - Calanche bizarní skály nad mořem jsou cílem naší procházky
Fotogragie Korsika - Calanche bizarní skály nad mořem jsou cílem naší procházky
Fotogragie Korsika - Propriano
Fotogragie Korsika na kole
Fotogragie korsika_na_kole_v_pohode_01
Fotogragie Korsika_na_kole_v_pohode_03
Fotogragie Korsika_na_kole_v_pohode_08
Fotogragie Korsika_na_kole_v_pohode_09
Fotogragie Korsika_na_kole_v_pohode_10
Fotogragie Korsika_na_kole_v_pohode_12
Fotogragie Korsika na kole - překrásná Restonica Fotogragie Bastia - vstupní brána na Korsiku Fotogragie Bavella Fotogragie bungalow Fotogragie interiér bungalowu Fotogragie Korsické pláže Fotogragie Korsika - Bastie starý přístav Fotogragie Korsika - Bavella Fotogragie Korsika - Calanche bizarní skály nad mořem jsou cílem naší procházky Fotogragie Korsika - Calanche bizarní skály nad mořem jsou cílem naší procházky Fotogragie Korsika - Propriano Fotogragie Korsika na kole Fotogragie korsika_na_kole_v_pohode_01 Fotogragie Korsika_na_kole_v_pohode_03 Fotogragie Korsika_na_kole_v_pohode_08 Fotogragie Korsika_na_kole_v_pohode_09 Fotogragie Korsika_na_kole_v_pohode_10 Fotogragie Korsika_na_kole_v_pohode_12
Číslo zájezdu 477810
Doprava Autobusem - FrancieAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Bratislava, Pardubice
Lokalita
Francie
Oblasti Region Korsika
Ubytování Hotel
Strava Vlastní
Termínů
první 24.08.2018
poslední 24.08.2018
Cena od
14 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Desetidenní poznávací zájezd s lehkou cykloturistikou na Korsiku, ostrov, jehož překrásná subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů. S možností české polopenze.

Poznámka : Vzhledem k tomu, že jízdní řády trajektů na sezónu 2018 nejsou přesně známy v době uzávěrky katalogu, může se stát, že program bude lehce upraven z důvodu změny jízdního řádu trajektů.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

5x ubytování v jednoduchých bungalovech, 2x v hotelu v Corte se snídaní. Bungalov : dvě navzájem oddělené 2lůžková a 3lůžková ložnice – doporučujeme pro 2 dospělé osoby a dítě (palanda + samostatné lůžko).


Oddělená společná kuchyňka (lednička, vařič, základní nádobí), společná koupelna (WC, umyvadlo, sprcha) a terasa. Vratná kauce na bungalov 30euro na bungalov.


Kemp je vybaven dětským a velkým bazénem.Bungalovy jsou zasazeny do krásné kaskádovitě řešené zahrady s množstvím zeleně a dvěma bazény. Je to skutečně příjemné prostředí a jedná se o jeden z nejoblíbenějších kempů na Korsice I kvůli jeho skvělé poloze. Kemp se nachází v blízkosti krásné pláže a také je to skvělé výchozí místo pro ty nejzajímavější výlety na ostrově. Korsika - aktivní dovolená s CK Poznání

Stravování

bez stravy, 2x snídaně v hotelu Corte.

Cena zahrnuje

 • pojištění léčebných výloh v zahraničí a připojištění stornopoplatků, doprava klimatizovaným autobusem se speciálním krytým vlekem na kola, trajekty, vstupní a výstupní poplatek, pobytová taxa, 5x ubytování v jednoduchých bungalovech, 2x v hotelu v Corte se snídaní, povlečení, sportovní instruktor, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • neobsazené lůžko v bungalovu 4 000 Kč, 5x polopenze připravená českým kuchařem 1 400 Kč (začíná 4. den večeří a?končí 9. den snídaní)
 • vstupy, lodní výlet, vratnou kauci na bungalov 30euro na osobu, stravování s výjimkou 2 snídaní při ubytování v hotelu a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

odjezd z ČR, trajektem z Itálie do BASTIE na KORSICE. Odjezd překrásným hornatým vnitrozemím do VIZZAVONY. Koupání v horách v překrásných ANGLICKÝCH KASKÁDÁCH, sjezd na kole z Col de Vizzavona (1 163 m) zajímavými poutavými vesnicemi do Corte (400 m), ubytování v hotelu (2 noci se snídaní na stejném místě). Večerní život v CORTE s možností místních specialit v útulných hospůdkách. Na kole 34 km, ^400 m, ˇ1 000 m.
po snídani se vydáme na kolech jednou z nejkrásnějších korsických dolin RESTONICA k salaším Grotelle (1370 m). Pohodový pěší výlet k jezeru MELO (1 711 m, tam a zpět 2 hod.), případně ještě k jezeru Capitello (1 911 m, dalších 1,5 hod.). Návrat do Corte. Na kole 2x15 km, ^ˇ950 m.
snídaně, ráno přejezd autobusem impozantním kaňonem řeky Golo - Scala di Santa Regina na nejvyšší silniční sedlo Korsiky COL DE VERGHIO (1 477 m). Sjezd na kolech úchvatnou horskou krajinou s borovým lesem. Výhledy do soutěsky SPELUNCA, jedné z nejznámějších atrakcí ostrova. Možnost koupání v kaskádách v ústí soutěsky. Přes malebnou obec Ota do vyhlášeného letoviska PORTO. Stoupání k bizarním načervenalým skalním útvarům CALANCHE. Dojezd za PIANU - vesničku oceněnou jako nejkrásnější francouzská obec (12 km,^450 m,ˇ1 400 m). Odtud se autobusem přesuneme do zátoky Valinco u Propriana. Pozdě večer ubytování v příjemném kempu v jednoduchých bungalovech blízko pláže (5 nocí na stejném místě).
odpočinkový den - koupání a pobyt u moře. Pro zájemce krátká návštěva nedalekého proslulého naleziště prehistorické kultury FILITOSA s mnoha menhiry (cca 20 km tam i zpět, ^100 m). Možnost prodloužit dle individuálního doporučení průvodce. Večer návštěva autobusem svérázného středověkého městečka SARTENE.
autobusem do PIETRETO-BICCHISANO (450 m). Na kole přes COL DE ST. EUSTACHE (995 m) a DOL DE TANA do AULLÉNE (850 m). Pak nádherný sjezd přes LORETO DI TALLANO k řece RIZZANÉSE. Koupání u Janovského mostu SPIN A CAVALLU. Na kole cca 50 km, ^600 m, ˇ1 000 m. Busem nebo na kole (+20 km) do kempu.
výlet autobusem do vyhlášeného BONIFACIA. Prohlídka Bonifacia, které je se svými bělostnými útesy řazeno k největším pozoruhodnostem Evropy. Pro zájemce nádherná projížďka lodí pod skalnatými útesy města (cca 20 EUR/os.) nebo pohodová pěší turistika po pobřežních útesech s překrásnými výhledy na město na skalách až k majáku na písčitou pláž u ostrůvku St. Antoine (tam i zpět asi 12 km). Návrat navečer. Pro cyklisty možný individuální program v okolí zálivu Valinco.
ráno odjezd autobusem do sedla pod siluetou skalních věží BAVELLA (1 218 m). Na kole sjezd přes Zonzu a Levii do zajímavého městečka STE LUCIE DE TALLA-NO, dále pak až do Propriana (na kole cca 40 km, ^300 m, ˇ1 200 m) Zájemci mohou dojet až do kempu (60 km, ^250 m). V podvečer se stihneme ještě vykoupat v moři.
brzy ráno (dle odjezdu trajektu) do BASTIE, prohlídka přístavního města, poslední nákupy dárků. Trajektem plavba do Itálie. Odjezd směr ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

srpen 2018

       
24.8.2018 10 / 9 Pardubice 14 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.8.2018 10 / 9 Bratislava 14 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.8.2018 10 / 9 Brno 14 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.8.2018 10 / 9 Praha 14 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.8.2018 10 / 9 14 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/

Cena od 8 490 Kč
http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/

Cena od 16 990 Kč
http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/

Cena od 17 490 Kč
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace