nahrávám...

Francie - Korsika - pobyt s výlety

Navigace:
Fotogragie Jedna z mnoha pláží na Korsice
Fotogragie Ajaccio
Fotogragie Bastia - vstupní brána na Korsiku
Fotogragie Bavella
Fotogragie Bavella
Fotogragie bazén v kempu
Fotogragie bazén v kempu
Fotogragie bazén v našem kempu
Fotogragie Bílé utesy Bonifacia
Fotogragie Bílé útesy při procházce u Bonifacia
Fotogragie Bonifacio - přístav na Korsice
Fotogragie Bonifacio, město na útesech na Korsice
Fotogragie bungalow
Fotogragie Corte - srdce Korsiky
Fotogragie interiér bungalowu
Fotogragie Katedrála v Ajaccio, rodišti Napoleona.
Fotogragie Korsika - Bonifacio
Fotogragie Korsika - Bonifacio - bílé útesy
Fotogragie Jedna z mnoha pláží na Korsice Fotogragie Ajaccio Fotogragie Bastia - vstupní brána na Korsiku Fotogragie Bavella Fotogragie Bavella Fotogragie bazén v kempu Fotogragie bazén v kempu Fotogragie bazén v našem kempu Fotogragie Bílé utesy Bonifacia Fotogragie Bílé útesy při procházce u Bonifacia Fotogragie Bonifacio - přístav na Korsice Fotogragie Bonifacio, město na útesech na Korsice Fotogragie bungalow Fotogragie Corte - srdce Korsiky Fotogragie interiér bungalowu Fotogragie Katedrála v Ajaccio, rodišti Napoleona. Fotogragie Korsika - Bonifacio Fotogragie Korsika - Bonifacio - bílé útesy
Číslo zájezdu 477811
Doprava Autobusem - FrancieAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Bratislava, Pardubice
Lokalita
Francie
Oblasti Region Korsika
Ubytování Bungalov
Strava Vlastní
Termínů
Cena od
14 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Všechny autokarové výlety v ceně zájezdu


10 a *12denní pobytový zájezd s výlety na Korsiku.


Na ostrov, jehož nejkrásnější subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů.

Poznámka : * termín s tímto označením je rozšířený o dva programové dny navíc.


1. programový den navíc: koupání a relaxace u moře.
2. programový den navíc: ráno pro zájemce krátký přejezd na nádhernou bílou pláž ROCCAPINA se skalními útvary zvanými Lví kameny (Rocher du Lion) s možností nenáročné pěší túry na vedlejší pláž d‘Erbaju s malými písečnými dunami, odpoledne zpět na ubytování.


Termín od 29/6 a od 17/8 je spojený s Korsikou s lehkou turistikou* a se zájezdem Korsika - turistika a relaxace.

Ubytování

Typ ubytování Bungalov

jednoduché bungalovy v zátoce Valinco u PROPRIANA, cca 300 m (dle vzdálenosti od recepce) od pláže. Bungalov : dvě navzájem oddělené 2lůžková (s manželskou postelí) a 3lůžková ložnice – doporučujeme pro 2 dospělé osoby a dítě (palanda + samostatné lůžko). Oddělená společná kuchyňka (lednička, vařič, základní nádobí), společná koupelna (WC, umyvadlo, sprcha) a terasa.Vratná kauce na bungalov 30euro na bungalov.


Kemp je vybaven dětským a velkým bazénem.Bungalovy jsou zasazeny do krásné kaskádovitě řešené zahrady s množstvím zeleně a dvěma bazény. Je to skutečně příjemné prostředí a jedná se o jeden z nejoblíbenějších kempů na Korsice i kvůli jeho skvělé poloze. Kemp se nachází v blízkosti krásné pláže a také je to skvělé výchozí místo pro ty nejzajímavější výlety na ostrově.

Stravování

bez stravy, možnost připlacení české polopenze.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, trajekty, vstupní a výstupní korsická daň, pobytová taxa, 7x ubytování v bungalovech včetně povlečení (u termínu s * 9x ubytování v bungalovech včetně povlečení), vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vstupy, lodní výlet, vratnou kauci na bungalov 30euro na bungalov a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • neobsazené lůžko: 1. termín 4 000 Kč, 2. a 3. termín 5 400 Kč, 4. termín 4 200 Kč, 6x večeře, 7x snídaně připravené českým kuchařem (začíná 3. den snídaní a?končí 9. den snídaní) 1 850 Kč, u termínu s* 8x večeře, 9x snídaně (3. - 11. den) 2 410 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 350 Kč, * 420 Kč

Program zájezdu

odjezd z ČR (upřesnění času odjezdu v závislosti na novém jízdním řádu trajektů), trajektem z Itálie do BASTIE na KORSICE. Návštěva starobylého CORTE s hrdě se tyčící citadelou pod horskými velikány (tato zastávka platí pro zájezdy s nočním trajektem). Překrásným hornatým vnitrozemím pokračujeme na západní pobřeží do jedné z nejkrásnějších zátok Valinco u městečka Propriano, která je ideálním místem k podnikání výletů po celé Korsice. Ubytování v bungalovech.
zátoka Valinco u PROPRIANA je vyhlášena svými plážemi, ale není přeplněná barevnými slunečníky s těly "smažících” se turistů. Dlouhá písčitá pláž, na jedné straně zakončená stejnojmenným městečkem a na druhé skalisky s janovskou věží. Dopoledne koupání a odpočinek u moře, odpoledne seznámení s městem.
pro zájemce celodenní výlet. Odjezd do EVISY (805m) – odtud příjemný pozvolný sestup do soutěsky SPELUNCA (2 – 3h). Je to jedna z nejkrásnějších atrakcí ostrova, možnost osvěžujícího koupání v kaskádách. Po obědě návštěva nedalekého malebného města PORTO a překrásnou janovskou věží. Odpoledne navštívíme bizardní skály CALANCHE (UNESCO). Po krátké přestávce touto pastvou pro oči, kde barevné skalní útvary ostře kontrastují s azurovou hladinou moře, pokračujeme do nedalekého CARGHESE, jehož obyvatelé jsou potomky Řeků.
koupání a pobyt u moře, pozdě odpoledne pro zájemce návštěva nedalekého proslulého naleziště prehistorické kultury FILITOSA s mnoha menhiry, večerní život v "nejkorsičtějším" městě SARTENE. Z úzkých romantických a křivolakých uliček Sartene na nás dýchne duch minulosti vendety a pirátských výprav.
ráno pro zájemce výlet s turistikou překrásnou scenérií skalních věží BAVELLA, nejznámější atrakce ostrova. Dvě varianty obtížnosti. Mírnější variantu zvládne každý, aniž by byl o něco ochuzen. Pozdě odpoledne koupání a pobyt u moře.
ráno přejezd do vyhlášeného BONIFACIA. Prohlídka města, které je svými bělostnými útesy řazeno k největším pozoruhodnostem Evropy. Pro zájemce projížďka lodí pod skalnatými útesy (cca 20 EUR/os.), možnost koupání u skalisek nebo fotogenické procházky po útesech až k majáku na pláž u ostrůvku St. Antoine.
pro zájemce odjezd do hlavního města Korsiky - AJACCIA. Po prohlídce města, která bude ponejvíce věnovaná jeho rodákovi Napoleonovi Bonaparte, se vydáme k nedalekým ILES SANGUINAIRES. Zde si společně zajdeme k překrásné janovské věži. Návrat do kempu.
ráno odjezd z kempu do BASTIE, v případě času krátká prohlídka přístavního města (její délka závisí na jízdním řádu trajektů). Trajektem plavba do Itálie. Odjezd směr ČR.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Bonifacio 3

Cena od 13 990 Kč
http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/KORS_POR

Cena od 12 990 Kč
http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Korsika - Corte

Cena od 13 990 Kč
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace