nahrávám...

Francie - Korsika - pobyt s výlety

Navigace:
Fotogragie Jedna z mnoha pláží na Korsice
Fotogragie Ajaccio
Fotogragie Bastia - vstupní brána na Korsiku
Fotogragie Bavella
Fotogragie Bavella
Fotogragie bazén v kempu
Fotogragie bazén v kempu
Fotogragie bazén v našem kempu
Fotogragie Bílé utesy Bonifacia
Fotogragie Bílé útesy při procházce u Bonifacia
Fotogragie Bonifacio - přístav na Korsice
Fotogragie Bonifacio, město na útesech na Korsice
Fotogragie bungalow
Fotogragie Corte - srdce Korsiky
Fotogragie interiér bungalowu
Fotogragie Katedrála v Ajaccio, rodišti Napoleona.
Fotogragie Korsika - Bonifacio
Fotogragie Korsika - Bonifacio - bílé útesy
Fotogragie Jedna z mnoha pláží na Korsice Fotogragie Ajaccio Fotogragie Bastia - vstupní brána na Korsiku Fotogragie Bavella Fotogragie Bavella Fotogragie bazén v kempu Fotogragie bazén v kempu Fotogragie bazén v našem kempu Fotogragie Bílé utesy Bonifacia Fotogragie Bílé útesy při procházce u Bonifacia Fotogragie Bonifacio - přístav na Korsice Fotogragie Bonifacio, město na útesech na Korsice Fotogragie bungalow Fotogragie Corte - srdce Korsiky Fotogragie interiér bungalowu Fotogragie Katedrála v Ajaccio, rodišti Napoleona. Fotogragie Korsika - Bonifacio Fotogragie Korsika - Bonifacio - bílé útesy
Číslo zájezdu 477811
Doprava Autobusem - FrancieAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Bratislava, Pardubice
Lokalita
Francie
Oblasti Region Korsika
Ubytování Bungalov
Strava Vlastní
Termínů
první 29.06.2018
poslední 29.06.2018
Cena od
14 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Všechny autokarové výlety v ceně zájezdu


10 a *12denní pobytový zájezd s výlety na Korsiku.


Na ostrov, jehož nejkrásnější subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů.

Poznámka : * termín s tímto označením je rozšířený o dva programové dny navíc.


1. programový den navíc: koupání a relaxace u moře.
2. programový den navíc: ráno pro zájemce krátký přejezd na nádhernou bílou pláž ROCCAPINA se skalními útvary zvanými Lví kameny (Rocher du Lion) s možností nenáročné pěší túry na vedlejší pláž d‘Erbaju s malými písečnými dunami, odpoledne zpět na ubytování.


Termín od 29/6 a od 17/8 je spojený s Korsikou s lehkou turistikou* a se zájezdem Korsika - turistika a relaxace.

Ubytování

Typ ubytování Bungalov

jednoduché bungalovy v zátoce Valinco u PROPRIANA, cca 300 m (dle vzdálenosti od recepce) od pláže. Bungalov : dvě navzájem oddělené 2lůžková (s manželskou postelí) a 3lůžková ložnice – doporučujeme pro 2 dospělé osoby a dítě (palanda + samostatné lůžko). Oddělená společná kuchyňka (lednička, vařič, základní nádobí), společná koupelna (WC, umyvadlo, sprcha) a terasa.Vratná kauce na bungalov 30euro na bungalov.


Kemp je vybaven dětským a velkým bazénem.Bungalovy jsou zasazeny do krásné kaskádovitě řešené zahrady s množstvím zeleně a dvěma bazény. Je to skutečně příjemné prostředí a jedná se o jeden z nejoblíbenějších kempů na Korsice i kvůli jeho skvělé poloze. Kemp se nachází v blízkosti krásné pláže a také je to skvělé výchozí místo pro ty nejzajímavější výlety na ostrově.

Stravování

bez stravy, možnost připlacení české polopenze.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, trajekty, vstupní a výstupní korsická daň, pobytová taxa, 7x ubytování v bungalovech včetně povlečení (u termínu s * 9x ubytování v bungalovech včetně povlečení), vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vstupy, lodní výlet, vratnou kauci na bungalov 30euro na bungalov a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • neobsazené lůžko: 1. termín 4 000 Kč, 2. a 3. termín 5 400 Kč, 4. termín 4 200 Kč, 6x večeře, 7x snídaně připravené českým kuchařem (začíná 3. den snídaní a?končí 9. den snídaní) 1 850 Kč, u termínu s* 8x večeře, 9x snídaně (3. - 11. den) 2 410 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 350 Kč, * 420 Kč

Program zájezdu

odjezd z ČR (upřesnění času odjezdu v závislosti na novém jízdním řádu trajektů), trajektem z Itálie do BASTIE na KORSICE. Návštěva starobylého CORTE s hrdě se tyčící citadelou pod horskými velikány (tato zastávka platí pro zájezdy s nočním trajektem). Překrásným hornatým vnitrozemím pokračujeme na západní pobřeží do jedné z nejkrásnějších zátok Valinco u městečka Propriano, která je ideálním místem k podnikání výletů po celé Korsice. Ubytování v bungalovech.
zátoka Valinco u PROPRIANA je vyhlášena svými plážemi, ale není přeplněná barevnými slunečníky s těly "smažících” se turistů. Dlouhá písčitá pláž, na jedné straně zakončená stejnojmenným městečkem a na druhé skalisky s janovskou věží. Dopoledne koupání a odpočinek u moře, odpoledne seznámení s městem.
pro zájemce celodenní výlet. Odjezd do EVISY (805m) – odtud příjemný pozvolný sestup do soutěsky SPELUNCA (2 – 3h). Je to jedna z nejkrásnějších atrakcí ostrova, možnost osvěžujícího koupání v kaskádách. Po obědě návštěva nedalekého malebného města PORTO a překrásnou janovskou věží. Odpoledne navštívíme bizardní skály CALANCHE (UNESCO). Po krátké přestávce touto pastvou pro oči, kde barevné skalní útvary ostře kontrastují s azurovou hladinou moře, pokračujeme do nedalekého CARGHESE, jehož obyvatelé jsou potomky Řeků.
koupání a pobyt u moře, pozdě odpoledne pro zájemce návštěva nedalekého proslulého naleziště prehistorické kultury FILITOSA s mnoha menhiry, večerní život v "nejkorsičtějším" městě SARTENE. Z úzkých romantických a křivolakých uliček Sartene na nás dýchne duch minulosti vendety a pirátských výprav.
ráno pro zájemce výlet s turistikou překrásnou scenérií skalních věží BAVELLA, nejznámější atrakce ostrova. Dvě varianty obtížnosti. Mírnější variantu zvládne každý, aniž by byl o něco ochuzen. Pozdě odpoledne koupání a pobyt u moře.
ráno přejezd do vyhlášeného BONIFACIA. Prohlídka města, které je svými bělostnými útesy řazeno k největším pozoruhodnostem Evropy. Pro zájemce projížďka lodí pod skalnatými útesy (cca 20 EUR/os.), možnost koupání u skalisek nebo fotogenické procházky po útesech až k majáku na pláž u ostrůvku St. Antoine.
pro zájemce odjezd do hlavního města Korsiky - AJACCIA. Po prohlídce města, která bude ponejvíce věnovaná jeho rodákovi Napoleonovi Bonaparte, se vydáme k nedalekým ILES SANGUINAIRES. Zde si společně zajdeme k překrásné janovské věži. Návrat do kempu.
ráno odjezd z kempu do BASTIE, v případě času krátká prohlídka přístavního města (její délka závisí na jízdním řádu trajektů). Trajektem plavba do Itálie. Odjezd směr ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

červen 2018

       
29.6.2018 10 / 9 Pardubice 14 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
29.6.2018 10 / 9 Bratislava 14 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
29.6.2018 10 / 9 Praha 14 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
29.6.2018 10 / 9 Brno 14 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
29.6.2018 10 / 9 14 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace