nahrávám...

Francie - Korsika s lehkou turistikou

Navigace:
Fotogragie útesy u Bonifacia - ostrov Korsika
Fotogragie Bastia - vstupní brána na Korsiku
Fotogragie Bavella
Fotogragie Bavella
Fotogragie Bavella - Korsika
Fotogragie bazén v kempu
Fotogragie bazén v kempu
Fotogragie bazén v našem kempu
Fotogragie Bonifacio - přístav na Korsice
Fotogragie bungalow
Fotogragie Calanche - západní pobřeží Korsiky
Fotogragie Calanche - západní pobřeží Korsiky
Fotogragie Calanche - západní pobřeží Korsiky
Fotogragie Corte - srdce Korsiky
Fotogragie domy na útesech ve městě Bonifacio
Fotogragie interiér bungalowu
Fotogragie Korsika - Bastie, pomník Napoleona v netradičním římském rouchu
Fotogragie Korsika - Propriano
Fotogragie útesy u Bonifacia - ostrov Korsika Fotogragie Bastia - vstupní brána na Korsiku Fotogragie Bavella Fotogragie Bavella Fotogragie Bavella - Korsika Fotogragie bazén v kempu Fotogragie bazén v kempu Fotogragie bazén v našem kempu Fotogragie Bonifacio - přístav na Korsice Fotogragie bungalow Fotogragie Calanche - západní pobřeží Korsiky Fotogragie Calanche - západní pobřeží Korsiky Fotogragie Calanche - západní pobřeží Korsiky Fotogragie Corte - srdce Korsiky Fotogragie domy na útesech ve městě Bonifacio Fotogragie interiér bungalowu Fotogragie Korsika - Bastie, pomník Napoleona v netradičním římském rouchu Fotogragie Korsika - Propriano
Číslo zájezdu 477830
Doprava Autobusem - FrancieAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Bratislava, Pardubice
Lokalita
Francie
Oblasti Region Korsika
Ubytování Bungalov
Strava Vlastní
Termínů
první 31.08.2018
poslední 31.08.2018
Cena od
13 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

10denní poznávací zájezd s lehkou turistikou na Korsiku, ostrov, jehož nejkrásnější subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů.

Poznámka : Vzhledem k tomu, že jízdní řády trajektů na sezónu 2018 nejsou přesně známy v době uzávěrky katalogu, může se stát, že program bude lehce upraven z důvodu změny jízdního řádu trajektů. Svozy budou organizovány od 4 osob! Nástupní místa - Poděbrady (od 4 osob), Jihlava (od 4 osob), Bratislava (od 6 osob).

Ubytování

Typ ubytování Bungalov

5x ubytování v jednoduchých bungalovech, 2x v hotelu v Corte se snídaní. Bungalov : dvě navzájem oddělené 2lůžková (s manželskou postelí) a 3lůžková ložnice – doporučujeme pro 2 dospělé osoby a dítě (palanda + samostatné lůžko).
Oddělená společná kuchyňka (lednička, vařič, základní nádobí), společná koupelna (WC, umyvadlo, sprcha) a terasa. Vratná kauce na bungalov 30euro na bungalov. Vzdálenost od moře 300 m (dle vzdálenosti od recepce).


U termínu s * /od 29/6 a od 17/8/ JE UBYTOVÁNÍ jen v jednoduchých bungalovech!


Kemp je vybaven dětským a velkým bazénem.Bungalovy jsou zasazeny do krásné kaskádovitě řešené zahrady s množstvím zeleně a dvěma bazény. Je to skutečně příjemné prostředí a jedná se o jeden z nejoblíbenějších kempů na Korsice I kvůli jeho skvělé poloze. Kemp se nachází v blízkosti krásné pláže a také je to skvělé výchozí místo pro ty nejzajímavější výlety na ostrově.

Stravování

bez stravy. 2x snídaně v hotelu (15/6 a od 31/8). Lze přikoupit českou polopenzi.

Cena zahrnuje

 • pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně turistiky a připojištění storna zájezdu, doprava klimatizovaným autobusem, trajekty, vstupní a výstupní poplatek, pobytová taxa, 5x ubytování v jednoduchých bungalovech, 2x v hotelu v Corte s jednoduchou snídaní, povlečení, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • neobsazené lůžko: 1. termín 3 700 Kč, 2. termín 5 400 Kč, 3.a 4.termín 4 200 Kč, 5x polopenze připravená českým kuchařem 1 400 Kč (začíná 4. den večeří a?končí 9. den snídaní), u zájezdů s * 6x večeře, 7x snídaně (3. - 9. den) 1 850 Kč
 • vstupy, lodní výlet, vratnou kauci na bungalov 30euro na bungalov, stravování s výjimkou 2 snídaní v hotelu (v termínu od 15/6 a od 31/8) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

odjezd z ČR, trajektem z Itálie do BASTIE na KORSICE. Odpoledne odjezd překrásným hornatým vnitrozemím do VIZZAVONY. Příjemná túra s koupáním v horách v překrásných ANGLICKÝCH KASKÁDÁCH, přejezd do Corte, ubytování v hotelu (2 noci se snídaní na stejném místě). V případě denního trajektu se bude odpolední turistika odehrávat v kaskádách překrásného údolí TAVIGNANA. Večerní život v CORTE.
po snídani krátký přejezd do Tattone, lehká turistika k salaším TOLLA s báječným koupáním, pro zájemce pohodová turistika k nejhezčím kaskádám Korsiky na řece MANGANELLO pod mohutným více než 2 500 m vysokým Monte Rotondo. Návrat do hotelu Corte, prohlídka města.
brzy ráno snídaně, přejezd majestátním kaňonem řeky Golo do soutěsky Spelunca, jedné z nejznámějších atrakcí ostrova. Pohodová turistika s možností koupání v kaskádách. Krátce zastavíme ve vyhlášeném letovisku PORTO. Cestou navštívíme bizarní skály CALANCHE. Po krátké procházce touto pastvou pro oči, kde barevné skalní útvary ostře kontrastují s azurovou hladinou moře, se přesuneme do zátoky Valinco u Propriana. Pozdě večer ubytování v kempu v jednoduchých bungalovech, 5 nocí na stejném místě.
koupání a pobyt u moře. Pro zájemce krátká návštěva proslulého naleziště prehistorické kultury FILITOSA s mnoha menhiry a večerní návštěva nedalekého městečka Propriano.
středně náročná turistika v oblasti ZONZY - vrchol MONTE CALVA (1 377 m) s excelentní vyhlídkou, nebo vodopád tzv. "čůrající kohoutek", odpoledne stihneme koupání v moři. V termínu od 8.6. bude tento program: autobusem do PIETRETO-BICCHISANO (450 m) a do sedla COL DE ST. EUSTACHE (995 m), pěšky vyhlídkovou hřebenovkou nad údolím Tarava na MONTE SAN PETRU (1440 m, celkem tam i zpět 3-4 hodiny). Půjdete krajinou, která ve vás vyvolá nadšení. Fotogenické kamenné bloky a formace lemují tuto příjemnou túru, ze které máte uchvacující výhledy na věže Bavella a na záliv Valinco.
výlet do vyhlášeného BONIFACIA, prohlídka města, které je se svými bělostnými útesy řazeno k největším pozoruhodnostem Evropy. Pro zájemce nádherná projížďka lodí pod skalnatými útesy (cca 20 EUR na osobu). Pohodová turistika po pobřežních útesech s překrásnými výhledy na město na skalách až k majáku na písčitou pláž u ostrůvku St. Antoine (tam i zpět asi 12 km). Návrat večer.
ráno pohodová turistika pod siluetou skalních věží BAVELLA ke skalnímu oknu TROU DE LA BOMBE, Pro zájemce s výstupem na PUNTA VELACO (1483 m) s fantastickým výhledem na východní i západní pobřeží Korsiky. Odpoledne se stihneme ještě vykoupat v moři.
brzy ráno do BASTIE, v případě času krátká prohlídka přístavního města (její délka závisí na jízdním řádu trajektů), poslední nákupy dárků. Trajektem plavba do Itálie. Odjezd směr ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

srpen 2018

       
31.8.2018 10 / 9 Praha 13 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
31.8.2018 10 / 9 Brno 13 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
31.8.2018 10 / 9 Pardubice 13 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Bonifacio 3

Cena od 13 990 Kč
http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/KORS_POR

Cena od 12 990 Kč
http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Korsika - Corte

Cena od 13 990 Kč
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace