nahrávám...

Francouzská Polynésie

Navigace:
Fotogragie Tranquil scenery, relaxing beach, tropical landscape design. Summer vacation travel holiday design_shutterstock_644740429
Fotogragie Perfect Tahitian pearls_shutterstock_754779244
Fotogragie Palm trees on tropical beach of Moorea island with the view of Tahiti, French Polynesia_shutterstock_596479910
Fotogragie Palm trees on a tropical beach with a blue sea on Moorea, Tahiti island_shutterstock_330839996
Fotogragie Overwater bungalows of a luxury resort providing a view on the Otemanu, Bora Bora, Tahiti, French Polynesia_shutterstock_638658136
Fotogragie Maupiti, Tahiti paradise_shutterstock_699896950
Fotogragie Green landscape of Tahiti_shutterstock_582877960
Fotogragie Beautiful beach and lagoon at atoll named Tetiaroa, Tahiti, French Polynesia_shutterstock_636622885
Fotogragie Tranquil scenery, relaxing beach, tropical landscape design. Summer vacation travel holiday design_shutterstock_644740429 Fotogragie Perfect Tahitian pearls_shutterstock_754779244 Fotogragie Palm trees on tropical beach of Moorea island with the view of Tahiti, French Polynesia_shutterstock_596479910 Fotogragie Palm trees on a tropical beach with a blue sea on Moorea, Tahiti island_shutterstock_330839996 Fotogragie Overwater bungalows of a luxury resort providing a view on the Otemanu, Bora Bora, Tahiti, French Polynesia_shutterstock_638658136 Fotogragie Maupiti, Tahiti paradise_shutterstock_699896950 Fotogragie Green landscape of Tahiti_shutterstock_582877960 Fotogragie Beautiful beach and lagoon at atoll named Tetiaroa, Tahiti, French Polynesia_shutterstock_636622885
Číslo zájezdu 489186
Doprava Letecky - Francouzská PolynésieLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Francouzská Polynésie
Ubytování Vlastní ubytování
Strava Vlastní
Termínů
Cena od
119 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Exotika na druhé straně zeměkoule. Pojeďte s námi navštívit jeden z cestovatelských snů - Společenské ostrovy, Tahiti. Navštívíme postupně šest ostrovů - Tahiti Nui, Mooreu, Huahine, Raiateiu, Bora Bora a Maupiti. Okouzlí vás bělostné pláže, azurové laguny, horská panoramata i polynéská kultura.

Cena zahrnuje

 • mezinárodní letenka a veškeré místní přelety vč. let. tax a poplatků cca 51 500 Kč, místní doprava (bus, truck, minivan, taxi, loď), 12x ubytování v turistických hotelech, penzionech, chatkách a bungalovech, plavba lodí na Mooreu, výlet na lagunu s krmením žraloků, plaváním s rejnoky a šnorchlováním na ostrově Moorea, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu, vedoucí zájezdy, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 18 000 Kč, ESTA ke vstupu do USA 450 Kč), zvýšení pojištění storna zájezdu do 80 000 Kč za 600 Kč

Program zájezdu

odlet z ČR, přílet do PAPEETE - hl. město TAHITI i celé Francouzské Polynésie, nám. Toata (korálový stůl) - divadlo pod širým nebem, evangelický kostel, Muzeum Tahiti, park Bougainville, parlament, prezidentský palác, centrum Vaima, katedrála, tržnice Marché se stánky s ovocem, rybami, Place Vaiete s rychlým občerstvením (roulottes).
lodí přes MĚSÍČNÍMOŘE na ostrov MOOREA - přístav Vaiare, Afareaitu, vodopády, marae Umarea, vesnice Maharepa, Cookova zátoka, Paopao, zátoka Opunohu, Papetoai - osmiboký kostel, údolí Opunohu, vyhlídka Belvédére, marae Titiroa a Afareaito, plantáže (ananas, vanilka, mangovníky, kávovníky, kakaovníky, taro).
túra VAIARE-PAOPAO, výlet do laguny - krmení žraloků a plavání s rejnoky, možnost návštěvy polynéské vesnice TIKI (kulturní centrum).
přelet na ostrov HUAHINE, FARE, MAEVA - největší komplex marae na SPOLEČENSKÝCH OSTROVECH u jezera FAUNA NUI, výstup k MARAE TEFANO s mohutným banyánem nebo až na vrchol kopce MATAREIA - výhled na lagunu a korálový útes, lov ryb do kamenných pastí v průlivu, FAIE - tůň s posvátnými modrookými úhoři, perlová farma na laguně, vyhlídka Belvédére s pohledy na zátoky Maroe a Bourayne, případně zemědělská farma Eden Parc, případně krásné opuštěné pláže na menším ostrově HUAHINE ITI, MARAE ANINI, dále fakultativně možnost výletu motorovou lodí - azurová laguna a opuštěné bílé pláže.
odlet na ostrov RAIATEA, UTUROA - 2. největší město ve Francouzské Polynésii, okruh okolo ostrova, zátoka FAAROA, OPOA, MARAE TAPUTAPUATEA - nejvýznamnější marae v celé Francouzské Polynésii, vyhlídka Belvédére, vodopády, možnost výšlapu za vzácnou květinou tiare apetahi.
odlet na ostrov BORA BORA - plavba katamaránem z letiště (Motu Mute) přes lagunu na pobřeží ostrova, hl. vesnice VAITAPE - památník Alainu Gerbaultovi (první jachtař, který překonal bez zastávky Atlantik), kostelík, náměstí s fotbalovým hřištěm, okruh kolem ostrova Bora Bora (32 km), nejkrásnější pláže Matira, výstup k baterii pobřežních obranných děl ze 2. světové války, ANAU - jedna z nejstarších osad na Bora Bora, MARAE FARE-OPU a TAIANAPA, možnost výstupu přes sady, kaštanové háje na vrchol PAHIA (649 m) - nádherná vyhlídka na Společenské ostrovy.
letecky na ostrov MAUPITI - jediný ostrov odolávající výstavbě hotelových komplexů, pěšky nebo na kolech okolo ostrova (10 km), údolí HARANAIE s petroglyfy, možnost výstupu na MT. HOTU PARAOA (250 m), pláž Tereia s mělkou lagunou, MARAE VAIAHU, letecký návrat na ostrov TAHITI.
okruh po ostrově TAHITI NUI - hrobka krále Pomara V., zátoka MATAVAI (poprvé zde přistála loď Dolphin pod vedením kpt. Wallise, později Bligh Cook), mys POINT VÉNUS s majákem, mořské gejzíry (blow holes), nádherné vodopády FAARUMAI, ARAHOHO, PAPEARI - botanická zahrada s galapážskými želvami, muzeum P. Gauguina (v případě, že bude otevřené), jeskyně MARAA, rekonstr. marae Arahurahu s tiki.
odlet z Papeete a návrat do ČR.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Foto - Francouzská Polynésie

Cena od 169 990 Kč
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.