nahrávám...

Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa

Navigace:
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa Fotogragie Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ - Benoa
Číslo zájezdu 493772
Doprava Letecky - IndonésieLetecky
Odlety z Vídeň
Lokalita
Indonésie
Oblasti Benoa
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
první 21.01.2019
poslední 29.06.2019
Cena od
37 559 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Poloha:: Luxusní plážový hotel uprostřed velké tropické zahrady, cca 20 min. jízdy z letiště.

Ubytování:: 306 pokojů vybavených klimatizací, TV/SAT, hudebním hotelovým kanálem, telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů a ledničkou s minibarem. Pokoje mají také balkon nebo terasu.

Vybavení a služby:: Hotelová restaurace, asijská restaurace, 2 bary i u bazénu, lounge-bar. Thalasso a Spa služby.

Sport a zábava:: Zábavné programy, dětský klub, bazén, dětské hřiště, fitness, lázně, tenisové kurty, půjčovna kol a katamaránů, kulečník a veškeré vodní sporty. V blízkosti 18ti jamkové hřiště Bali Coutry Club (cca 10 minut).

Další informace:: Stravování: Snídaně bufetem ( možnost All inclusive služby za doplatek ).BENOA, oblast

Tato část Bali, oblast Benoa je předurčena především milovníkům vodních sportů. Pláž je zde dlouhá, písčitá s hotely, kterých je tu většina ve vysoké kvalitě poskytovaných služeb a standardu a svou infrastrukturou určitě uspokojí každého. Je zde spousta restaurací nabízejících mezinárodní i domorodou kuchyni. Tento úzký výběžek pevniny do moře je jakýmsi prodloužením pláže Nusa Dua.Jako další bonus pro naše klienty:- tradiční Balijská masáž – 90 minut

Tip:: ZÁJEZD NA 15 DNÍ ZAHRNUJE VŠECH 5 VÝLETŮ, ZÁJEZDY NA 10 a 13 DNÍ ZAHRNUJÍ VÝLETY POUZE POD PÍSMENY A, C a EA) KRÁSY KINTAMANI – CESTA ZA UMĚNÍM (CELODENNÍ VÝLET)

Tento výlet Vás seznámí s uměním a tradičními tanci ostrova Bali. Nejdříve se zastavíte ve vesnici Batubulan, kde shlédnete ukázky balijského tance Barong a Kris, které zobrazují věčnou válku dobra a zla. Následuje zastávka v centru dřevořezbářství ve vesnici Mas, odkud si můžete odnést atraktivní suvenýry. Poté cesta pokračuje k horám se zastávkou ve vesnici Seribatu, kde se seznámíte s různými druhy rostlin a ochutnáte některé druhy kávy a čajů. Výlet dále pokračuje do horské oblasti Kintamani, kde se nachází impozantní sopka Batur. Poslední zastávka je u posvátného pramene v chrámu Tirtha Empul ve měste Tampaksiring.

B) TANAH LOT – NEZAPOMENUTELNÝ ZÁPAD SLUNCE (PŮLDENNÍ VÝLET)

Tento výlet Vás zavede k chrámu Pura Taman Ayun ze 17. století, který patří k nejkrásnějším chrámům na Bali. Dále se zastavíte v Alas Kedaton, v lese obydleném opicemi. Poslední zastávkou je Tanah Lot, chrám, který stojí osaměle na vrcholu skály v moři. Přístup k chrámu je možný pouze během odlivu. Pohled na siluetu chrámu na pozadí zapadajícího slunce je jedním z nejkrásnějších zážitků Vašeho pobytu na ostrově.

C) MYSTICKÉ BALI – VÝCHODNÍ POBŘEŽÍ (CELODENNÍ VÝLET)

První zastávkou je vesnice Tohpati, kde uvidíte ukázky vytváření batiky a tradičních tkaných látek. Další zastávkou je vesnice Batuan, kde nahlédnete do balijského obydlí a seznámíte se s tradičním způsobem života balijcú. Výlet pokračuje do chrámového komplexu Besakih postaveného pod posvátnou horou Gunung Agung. Poslední zastávkou je Klungkung, hlavní město stejnojmenné provincie. Zde si prohlédnete malby na stropě soudního dvora ze 17. století - palác Puri Agung.

D) MAGICKÉ BALI – SEVERNÍ POBŘEŽÍ (CELODENNÍ VÝLET)

Cesta bude nejdříve směřovat do oblastí Antosari, Pupuan, Blimbing, kde si budete moci prohlédnout nádherné scenerie rýžových terasovitých polí. Cesta na sever je lemována mnohými přírodními krásami. Na severu si prohlédnete pláž vulkanického původu Lovina. Výlet pak pokračuje horským přechodem ze severu na jih ostrova s další zastávkou v chrámu Pura Ulun Danu Beratan, při jezeře Beratan. Chrám věnovaný bohyni rýže Dewi Sri je také známý jako jezerní chrám. Poslední částí tohoto výletu je návštěva tržiště s ovocem, zeleninou a suvenýry ve vesničce Bedugul.

E) OLEH, OLEH - VÝLET ZA NÁKUPY (PŮLDENNÍ VÝLET)

Bali je rájem pro zájemce o nádherné suvenýry. Tento výlet je zaměřen na umění, ale i nákupy. Ve vesnici Batubulan si můžete prohlédnout kamenné sochy, zatímco vesnice Celuk Vám nabídne překrásné stříbrné a zlaté šperky. Cestou do Ubudu se zastavíte ve vesnici Batuan, kde budete moci pozorovat malíře při jejich práci. V kulturním městečku Ubud můžete strávit zbytek výletu nákupy v tržnici nebo přilehlých obchůdcích se suvenýry.

Stravování:: Snídaně

Doprava:: Letecky

Program:: 1. den

VÍDEŇ - DENPASAR

Odlet z Vídně. Let do Denpasaru s mezipřistáním. Občerstvení v letadle.2. den

BALI

Přílet do Denpasaru, na ostrov Bali. Transfer do vybraného hotelu. Nocleh.3. - 11. den

BALI

Snídaně. Volné dny u moře a možnost výletů, které jsou již zahrnuty v ceně zájezdu.12. den

DENPASAR - VÍDEŇ

Snídaně. Odjezd na letiště v Denpasaru. Let do Vídně s mezipřistáním. Občerstvení v letadle.13. den

VÍDEŇ

Přílet do Vídně. Konec programu.VÝLETY NA BALI - ZAHRNUTÉ V CENĚ

ZÁJEZD NA 15 DNÍ ZAHRNUJE VŠECH 5 VÝLETŮ

ZÁJEZD NA 10 a 13DNÍ ZAHRNUJE VÝLETY POD PÍSMENY A, C a EA) KRÁSY KINTAMANI – CESTA ZA UMĚNÍM (CELODENNÍ VÝLET)Tento výlet Vás seznámí s uměním a tradičními tanci ostrova Bali.

Nejdříve se zastavíte ve vesnici Batibulan, kde shlédnete ukázky balijského tance Barong a Kris, které zobrazují věčnou válku dobra a zla. Následuje zastávka v centrech stříbrotepectví a dřevořezbářství, vesnicích Mas a Celuk, odkud si můžete odnést atraktivní suvenýry. Dále cesta pokračuje k horské oblasti Kintamani, kde se nachází impozantní sopka Batur. Poslední zastávka bude u posvátného pramene Tampaksiring.B) TANAH LOT – NEZAPOMENUTELNÝ ZÁPAD SLUNCE (PŮLDENNÍ VÝLET)Tento výlet Vás zavede k chrámu Pura Taman Ayun ze 17. století, který patří k nejkrásnějším chrámům na Bali. Dále se zastavíte v Alas Kedaton, v lese obydleném opicemi. Poslední zastávkou je Tanah Lot, chrám který stojí osaměle na vrcholu skály v moři. Přístup k chrámu je možný pouze během odlivu. Pohled na siluetu chrámu na pozadí zapadajícího slunce je jedním z nejkrásnějších zážitků Vašeho pobytu na ostrově.

C) MYSTICKÉ BALI – VÝCHODNÍ POBŘEŽÍ (CELODENNÍ VÝLET)První zastávkou je vesnice Kemenuh, kde uvidíte ukázky tradičních dřevořezbářských prací.

Dále Vás cesta zavede do Klungung, hlavního města stejnojmenné provincie. Zde si prohlédnete malby na stropě soudního dvora ze 17. století - palác Puri Agung. Pak pojedete do chrámového komplexu Besakih. Ve vesnici Punhkuran se seznámíte s fascinujícími zvyky místního kmene Bali Aga.D) MAGICKÉ BALI – SEVERNÍ POBŘEŽÍ (CELODENNÍ VÝLET)Nejdříve si prohlédnete vodní chrám Ulun Danu, věnovaný bohyni jezera Bratan. Následují jezera Buyan a Tamblingan, která se nacházejí na území Národního parku Barat.

Deštný prales, který obě jezera obklopuje, je domovem různých exotických ptáku, stromů a květin. Po krátké zastávce na pláži vulkanického původu Lovina, následuje prohlídka malebných rýžových teras.

E) OLEH, OLEH - VÝLET ZA NÁKUPY (PŮLDENNÍ VÝLET)Bali je rájem pro zájemce o nádherné suvenýry. Ve vesnici Batubulan si můžete koupit kamenné sochy. Ve vesnici Mas, centru dřevořezbářství, budete pozorovat umělce během práce. Vesnice Celuk Vám nabídne překrásné stříbrné a zlaté šperky či ve vesnici Ubud si prohlédnete obrazy malířů inspirovaných ostrovem Bali.

Cena nezahrnuje:: - cestovní pojištění

- spropitné

Ubytování

Typ ubytování Hotel ***** Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ

Hotel

Doprava

 • Vídeň

Cena zahrnuje

 • - zpáteční letenku v optimální knihovací turistické třídě z Vídně s přestupy včetně letištních a palivových tax
  - 10 nocí / 13 dní se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji
  - všechny transfery podle programu
  - asistenci místního partnera a českého delegáta
  - bonus: tradiční masáž 90 min.
  - bonus: 3 výlety dle programu

Termíny

Datum Počet dnů Odlet Strava Doprava Cena od Ceny / Rezervovat
             

leden 2019

           
21.1.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
22.1.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
23.1.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.1.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.1.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.1.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
27.1.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.1.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
29.1.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
30.1.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
31.1.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
             

únor 2019

           
1.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
2.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
3.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
4.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
5.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
6.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
7.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
9.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
10.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
11.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
12.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
13.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
14.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
15.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
16.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
17.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
18.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
19.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
20.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
21.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
22.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
23.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
27.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.2.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
             

březen 2019

           
1.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
2.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
3.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
4.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
5.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
6.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
7.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
9.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
10.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
11.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
12.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
13.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
14.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
15.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
16.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
17.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
18.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
19.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
20.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
21.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
22.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
23.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
27.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
29.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
30.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
31.3.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
             

duben 2019

           
1.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
2.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
3.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
4.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
5.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
6.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
7.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
9.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
10.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
11.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
12.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
13.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
14.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
15.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
16.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
17.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
18.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
19.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
20.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
21.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
22.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
23.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
27.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
29.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
30.4.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
             

květen 2019

           
1.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
2.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
3.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
4.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
5.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
6.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
7.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
9.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
10.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
11.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
12.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
13.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
14.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
15.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
16.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
17.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
18.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
19.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
20.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
21.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
22.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
23.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
27.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
29.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
30.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
31.5.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
             

červen 2019

           
1.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
2.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
3.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
4.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
5.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
6.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
7.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
9.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
10.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
11.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
12.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
13.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
14.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
15.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
16.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
17.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
18.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
19.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
20.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
21.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
22.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
23.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
27.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
29.6.2019 12 Vídeň Snídaně Letecky 38 381 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.