nahrávám...

Irsko - Pohodový týden - Dublin, Wicklow Mountains a Cliffs of Moher

Navigace:
Fotogragie Západní obřeží - Cliffs of Moher - Mohérské útesy
Fotogragie Dublinský hrad
Fotogragie Glendalough
Fotogragie Great Sugar Loaf
Fotogragie Guiness Dublin
Fotogragie Irsko - Cliffs of Howt
Fotogragie Irsko - Dublin - Guinness - storehouse
Fotogragie Irsko - Dublin - Guinness - storehouse
Fotogragie Irsko - Dunguaire Castle
Fotogragie Irsko - typická krajina
Fotogragie Irsko - Wicklow mountains
Fotogragie Irsko, zátoka Bray Head
Fotogragie irsko-dublin-2015-jezek-CK-Poznani-11.JPG
Fotogragie irsko-dublin-2015-jezek-CK-Poznani-12.JPG
Fotogragie irsko-dublin-2015-jezek-CK-Poznani-13.JPG
Fotogragie irsko-dublin-2015-jezek-CK-Poznani-14.JPG
Fotogragie irsko-dublin-2015-jezek-CK-Poznani-15.JPG
Fotogragie irsko-dublin-2015-jezek-CK-Poznani-21.JPG
Fotogragie Západní obřeží - Cliffs of Moher - Mohérské útesy Fotogragie Dublinský hrad Fotogragie Glendalough Fotogragie Great Sugar Loaf Fotogragie Guiness Dublin Fotogragie Irsko - Cliffs of Howt Fotogragie Irsko - Dublin - Guinness - storehouse Fotogragie Irsko - Dublin - Guinness - storehouse Fotogragie Irsko - Dunguaire Castle Fotogragie Irsko - typická krajina
Fotogragie Irsko - Wicklow mountains Fotogragie Irsko, zátoka Bray Head Fotogragie irsko-dublin-2015-jezek-CK-Poznani-11.JPG Fotogragie irsko-dublin-2015-jezek-CK-Poznani-12.JPG Fotogragie irsko-dublin-2015-jezek-CK-Poznani-13.JPG Fotogragie irsko-dublin-2015-jezek-CK-Poznani-14.JPG Fotogragie irsko-dublin-2015-jezek-CK-Poznani-15.JPG Fotogragie irsko-dublin-2015-jezek-CK-Poznani-21.JPG
Číslo zájezdu 477882
Doprava Letecky - IrskoLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Irsko
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 15.09.2018
Cena od
29 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Je mnoho důvodů, proč se vypravit do Irska. Keltské památky, jedinečná kultura, bohatá historie, pozoruhodné stavby, hospody s nezapomenutelnou atmosférou a vyhlášeným pivem. Ale jedním z podstatných důvodů cesty do Irska je příroda. Zelený ostrov nabízí mnoho přírodních krás a také potěší všechny milovníky přírody, kteří hledají relaxaci a klid. Jestliže občas zaprší, netrvá to příliš dlouho, za chvilku opět vysvitne slunce a čerstvě očištěná krajina se zatřpytí jako drahokam. Během našeho pobytu v Dublinu prozkoumáme tuto rušnou a pulsující metropoli, při putování po okolí budeme relaxovat procházkami v překrásné a rozmanité irské krajině a uvidíme nejednu historickou zajímavost. V národním parku Wicklow Mountains navštívíme historické centrum Glendalough a při túře po okolních kopcích budeme obdivovat jezera pod námi. Při autokarovém výletě na západ se projdeme po pozoruhodných útesech Cliffs of Moher, které patří k největším krajinným skvostům Irska.

Poznámka : v termínu 14.7.2018 - 20.7.2018 max. 22 osob.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

ubytování v ***hotelu nebo v hlavní sezoně v **hotelu.

Stravování

polopenze.

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenka Praha-Dublin vč. let. tax a poplatků cca 6 900 Kč, veškerá doprava pronajatým autokarem a hromadná doprava dle programu, 6x ubytování v ***hotelu nebo v hlavní sezoně v **hotelu s polopenzí, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 4 900 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu do 30 000 Kč za 245 Kč

Program zájezdu

odlet z Prahy do Dublinu, přejezd do místa ubytování, večeře.
snídaně, městskou dopravou a příměstskou železnicí do HOWTH na poloostrově Howth Head. Nenáročná pěší túra (cca 3,5 hod.) od pobřeží k pobřeží na severu zátoky Dublin Bay nabízí mnoho krásných výhledů. Návrat do DUBLINU, prohlídka centra města, Grafton Street, O´Connell Street, Trinity College, úžasná Book of Kells, kolem řeky Liffey k Halfpenny Bridge, posezení v typické dublinské hospůdce ve čtvrti Temple Bar, kde často uslyšíme tradiční irskou muziku. Večer návrat do místa ubytování, večeře.
snídaně, městskou dopravou a příměstským vlakem tentokrát na jih. Dopoledne procházka po strmém pobřeží jižně od Dublinu. Jednoduchá vycházka (cca 2 hod.) nás povede z Greystone přes mys s nízkým vrcholem BRAY HEAD do letoviska viktoriánského stylu BRAY. Bray Head svým strmým skalnatým okrajem vyčnívá do Irského moře. Návrat do DUBLINU. Návštěva katedrály Christ Church, prohlídka muzea pivovaru GUINNESS, ochutnávka světoznámého piva v baru v prosklené vyhlídkové věži. Večer návrat do místa ubytování, večeře.
snídaně, městskou dopravou do centra DUBLINU. Prohlídka muzea palírny irské whiskey OLD JAMESON DISTILLERY. Prohlídka irského národního muzea s výběrem nejkrásnějších exponátů z historie Irska. Odpoledne individuální volno (nákupy, procházka v rozsáhlém Phoenix Park, botanická zahrada atd.). Návrat do místa ubytování, večeře. Večer možnost opětovného návratu do centra města s možností procházky po osvětleném nábřeží až k noční dominantě města - mostu SAMUEL BECKET BRIDGE či jen posezení v typickém pubu s tradiční živou irskou hudbou. Návrat na hotel.
ssnídaně, celodenní autokarový výlet na západní pobřeží Irska. Projedeme nádhernými scenériemi, vrcholem cesty bude procházka po CLIFFS OF MOHER, které patří k nejpopulárnějším pozoruhodnostem Irska. Vysoké útesy spadají strmě do Atlantiku, do nich narážejí zpěněné vlny, jedná se skutečně o fascinující přírodní jev. Vyhlídky na Arran Islands, Galway Bay. Dále přes podivuhodnou oblast BURREN a v bezprostřední blízkosti oceánu po ATLANTIC WILD WAY se zastávkami u Leamanah Castle, ve vesničce Kilfenora, u Corcomroe Abbey a Dunguaire Castle. Večer návrat do místa ubytování, večeře.
snídaně, pronajatou dopravou k východišti na jednoduchou horskou túru (cca 2 hod.). Výšlap na vyhlídkovou horu GREAT SUGAR LOAF, křemencový kužel, který je výrazným symbolem dublinského regionu. Relativně nenáročný výstup nabízí nádherné výhledy. Přijíždíte-li do Irska trajektem z Liverpoolu nebo Walesu, Great Sugar Loaf je nápadný už z dálky na horizontu a vítá tak návštěvníky zeleného ostrova. Pokračování výletu do GLENDALOUGH. Pozůstatky kláštera, především 30 m vysoká válcová věž a další stavby kostelíka na přilehlém hřbitůvku, patří k nejvýznamnějším památkám Irska. Nachází se v úzkém, hustě zalesněném údolí s jezery Upper Lake a Lower Lake. Tato oblast je srdcem národního parku WICKLOW MOUNTAINS. Túra většinou vede po dobrých cestách (cca 4 hod.). Večer návrat do místa ubytování, večeře.
snídaně, odlet do ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2018

       
15.9.2018 7 / 6 Praha 29 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace