nahrávám...

Itálie - Florencie - Řím - Tivoli - poklady Itálie a UNESCO

Navigace:
Fotogragie Fontana di Trevi - Řím - Itálie
Fotogragie náměstí ve Vatikáně - Řím
Fotogragie Rim_Florencie_03
Fotogragie Rim_Florencie_05
Fotogragie ruiny v Římě
Fotogragie ruiny v Římě
Fotogragie Řím - Koloseum
Fotogragie Vatikán
Fotogragie Vatikán
Fotogragie Vatikán - Řím
Fotogragie Fontana di Trevi - Řím - Itálie Fotogragie náměstí ve Vatikáně - Řím Fotogragie Rim_Florencie_03 Fotogragie Rim_Florencie_05 Fotogragie ruiny v Římě Fotogragie ruiny v Římě Fotogragie Řím - Koloseum Fotogragie Vatikán Fotogragie Vatikán Fotogragie Vatikán - Řím
Číslo zájezdu 477822
Doprava Autobusem - ItálieAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Ostrava, Pardubice
Lokalita
Itálie
Oblasti Město Řím
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
první 26.09.2018
poslední 26.09.2018
Cena od
5 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Navštívíme jedinečný Řím, kolébku západoevropské civilizace a křesťanství, s bohatstvím uměleckých děl a architektonických památek. Slavné zahrady a vily Tivoli, kam se již po celá tisíciletí uchyluje před žárem léta římská společenská smetánka a podmanivou Florenci, která je jedním obrovským a úchvatným památníkem renesance a byly to právě obrazy a sochy, Botticelliho Zrození Venuše, Michelangelův velkolepý David a další, jež učinily z města jedno z předních center umění na světě.

Poznámka : CK je oprávněna změnit nástupní místo na svozové místo! Nástupní místa se odvíjejí podle počtu přihlášení klientů.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, 2x ubytování v ***hotelu - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, 2x snídaně, pobytová taxa, vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje

 • vstupné, fakultativní služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 1 200 Kč, 2x večeře 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 175 Kč, vstupenka do Vatikánských muzeí 590 Kč (do 18 let 350 Kč), sdružené vstupné do Kolosea, Fora Romana, Palatiny 420 Kč (18-25 let 290 Kč, do 18 let 70 Kč)

Program zájezdu

v odpoledních hodinách odjezd z ČR do Itálie.
Ráno příjezd do FLORENCIE (UNESCO) - kolébky renesance. Starobylé město je překvapivě celistvým celkem a většinu památek obejdeme pěšky. Prohlídka Piazza de Signoria se sochou Davida, Palazzo Vecchio, Piazza del Duomo, Dóm, Giottova kampanila, dóm St. Croce, kostel San Lorenzo a kaple Medicejských s Michelangelovými náhrobky, Ponte Vecchio. Odjezd na ubytování.
slavné zahrady a vily TIVOLI (UNESCO) populární letovisko bohatých Římanů v období renesance. Návštěva extravagantního paláce Villa d´Este, pozdně renesanční vila a propracovaná zahrada s vodními chrliči, stinnými cestami a velkolepými fontánami - letní sídlo kardinála Ippolita d´Este variantně rozsáhlý komplex HADRIÁNOVY VILY - antické sídlo a zahrady císaře Hadriána. Příjezd do "věčného města" ŘÍM (UNESCO), málokde se svědectví minulosti a současnosti doplňují tak harmonicky, jako právě zde. Prohlídka nejzajímavějších pamětihodností - pěší procházka po Posvátné cestě (Via Sacra), odkud byla kdysi ovládána celá Říše římská, KOLOSEUM – symbol města, FORUM ROMANUM - s pozůstatky budov, chrámů i dalších objektů patřících neodmyslitelně k Římu v 1. - 4. stol., KAPITOL - náměstí navržené Michelangelem s nádhernými paláci se vzácnými sbírkami soch i obrazů, kašnou a jezdeckou sochou Marca Aurelia z 2. stol., PANTHEON - nejlépe dochovaná stavba z dob římské antiky považovaná za vrcholné dílo římského stavitelství, FONTÁNA DI TREVI – největší římská fontána je díky Felliniho filmu "La Dolce Vita" známá po celém světě, Španělské schody, večerní atmosféra uliček.
VATIKÁN (UNESCO) hlava katolické církve, náměstí sv. Petra, bazilika sv. Petra na jejíž výzdobě se podíleli Raffael, Michelangelo a další. Možnost výstupu na kopuli s krásným výhledem na celý Řím. VATIKÁNSKÁ MUZEA s úchvatnými sbírkami antického umění a Sixtinskou kaplí s Michelangelovým Posledním soudem. Dokončení prohlídky ŘÍMA, Piazza del Popolo s barokními kostely, Piazza Navona, nejkrásnější barokní náměstí s velkolepými fontánami. Večer odjezd do ČR.
předpokládaný návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2018

       
26.9.2018 5 / 4 Pardubice 5 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.9.2018 5 / 4 Ostrava 5 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.9.2018 5 / 4 Brno 5 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.9.2018 5 / 4 Praha 5 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace