nahrávám...

Itálie, Francie - Sardinie, Korsika - hotel

Navigace:
Fotogragie útesy u Bonifacia - ostrov Korsika
Fotogragie Calanche - západní pobřeží Korsiky
Fotogragie Calanche - západní pobřeží Korsiky
Fotogragie dreamstime_sardinie_xl_33529069
Fotogragie korsika-sardinie-bonifacio
Fotogragie Sardinie_Korsika_01.JPG
Fotogragie útesy u Bonifacia - ostrov Korsika Fotogragie Calanche - západní pobřeží Korsiky Fotogragie Calanche - západní pobřeží Korsiky Fotogragie dreamstime_sardinie_xl_33529069 Fotogragie korsika-sardinie-bonifacio Fotogragie Sardinie_Korsika_01.JPG
Číslo zájezdu 478109
Doprava Autobusem - ItálieAutobusem
Odlety z Praha, Pardubice
Lokalita
Itálie
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
první 08.09.2018
poslední 08.09.2018
Cena od
15 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Sardinie je turisticky nejznámější místo svým mořem a pobřežím s nerovnými a písečnými úseky, se svými krásnými zátočinami, zálivy a mořskými jeskyněmi. Za poznání stojí i vnitrozemí ostrova se svými horskými masívy a památkami na různá období historie (předhistorické, antické, středověké apod.). Kromě tohoto zajímavého ostrova navštívíme na našem zájezdu i sousední pozoruhodný ostrov Korsiku.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

6x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s vl. příslušenstvím).

Stravování

6x snídaně, 4x večeře.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, trajekt, 6x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s vl. příslušenstvím), 6x snídaně, 4x večeře, vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje

 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu do 30 000 Kč za 315 Kč, zájem o dokoupení kajut nahlaste při přihlášení nejpozději do 28.2. 2018 (zájemce budeme poté kontaktovat (ne každá loď garantuje kajuty))

Program zájezdu

odjezd z ČR, tranzit na trajekt. Trajekt na Korsiku.
trajekt Livorno - Bastia. Prohlídka CORTE - starobylé bývalé hlavní město ostrova s romantickými uličkami.
krátká túra s koupáním v horách v kouzelných ANGLICKÝCH KASKÁDÁCH. Odpoledne návštěva Napoleonova rodiště AJACCIA. Mys LA PARATA, procházka kolem věže s vynikajícími výhledy ke "Krvavým ostrovům", které byly kdysi útočištěm pirátů.
cesta východním pobřežím Korsiky do BONIFACIA - nejkrásnější a nejpůsobivější město ostrova založené jako pevnost na vápencových skalách, které strmě ční z modrých vod Středozemního moře. Trajekt na Sardinii .
CAPO D’ORSO - krátký výstup ke skalisku ROCCIA DELL’ORSO (ohromný erozí vymodelovaný žulový blok připomínající medvěda). Odtud jsou krásné výhledy na tyrkysové moře a souostroví La Maddalena. Souostroví LA MADDALENA - pro svoji výjimečnou krásu, úžasnou přírodu a překrásné pláže se stala národním parkem. Trajektem možnost návštěvy městečka LA MADDALENA s křivolakými uličkami, působivým náměstím. Návštěva městečka SANTA TERESA DI GALLURA - příjemné letovisko s velmi krásným romantickým středem i okolím.
výlet na severozápadní část ostrova. Cesta vnitrozemím ostrova k SANTISSIMATRINITA DI SACCARGIA - překrásný románský kostelík z poč. 12. stol. Severním pobřežím do malebného historického městečka CASTELSARDO. Městečko s hradem leží na mohutném skalisku. Z hradeb jsou krásné výhledy na městečko, přístav i moře. V příkrých středověkých uličkách nalezneme množství kostelíků, náměstíčka, restaurace. Podél pobřeží ke skále ve tvaru sloního těla ROCCIA D’ELEFANTE.
výlet na zajímavé západní pobřeží Sardinie. ALGHERO - malebný přístav mezi piniemi a olivami s katalánskou tradicí přezdívané "malá Barcelona". PALMAVERA - prehistorická památka. Přejezd k pobřeží, kde se útesy tyčí 300 metrů nad mořem. Mys CAPO CACCIA s Neptunovou jeskyní s bohatou krápníkovou výzdobou.
cesta za dávnou historií Sardinie - prehistorické hrobky CODDU VECHIU a nurag ALBUCCIU u Arzacheny. Příjezd na pobřeží COSTA SMERALDA (Smaragdové pobřeží), které je považováno za nejkrásnější část pobřeží Sardinie se skalisky, malebnými plážemi, ostrůvky a tyrkysově průzračnou vodou. Návštěva městečka PORTO CERVO, které je skutečným centrem Costy Smeraldy s krásným přístavem, kde kotví množství jachet, obchůdky, restauracemi a záplavou květin, které zdobí různá zákoutí. OLBIA - přístavní město založené již v 5. století př.n.l. Kartaginci. Historické centrum s bazilikou San Simplicio postavené ze žuly. Trajekt do Itálie.
vylodění v Itálii. Příjezd do ČR v nočních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2018

       
8.9.2018 9 / 8 Praha 15 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.9.2018 9 / 8 Pardubice 15 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace