nahrávám...

Itálie - Ischia - termální ostrov - bus

Navigace:
Fotogragie Ischia - přístav
Fotogragie Ischia
Fotogragie Ischia - Aragonský hrad
Fotogragie Itálie_Ischia_smaragdový_ostrov_s_Toskanskem_02
Fotogragie Itálie_Ischia_smaragdový_ostrov_s_Toskanskem_04
Fotogragie výhled z hradu - Ischia
Fotogragie Ischia - přístav Fotogragie Ischia Fotogragie Ischia - Aragonský hrad Fotogragie Itálie_Ischia_smaragdový_ostrov_s_Toskanskem_02 Fotogragie Itálie_Ischia_smaragdový_ostrov_s_Toskanskem_04 Fotogragie výhled z hradu - Ischia
Číslo zájezdu 477889
Doprava Autobusem - ItálieAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Ostrava, Pardubice
Lokalita
Itálie
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 14.09.2018
poslední 14.09.2018
Cena od
14 290 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Sopečný ostrov Ischia v Tyrhénském moři - největší ostrov Neapolského zálivu, zahrada Evropy, ostrov zdraví. Již staří Římané objevili výjimečné bohatství, kterým ostrov oplývá – horké termální prameny. V podzemní vrstvě ostrova se skrývá největší koncentrace termálních vodních pramenů v Evropě, ty učinily z Ischie světoznámý ostrov. Objevte kouzlo věčně zeleného ostrova a užijte si dovolenou plnou relaxace, krásy a zdraví.

Poznámka : CK je oprávněna změnit nástupní místo na svozové místo! Nástupní místa se odvíjejí podle počtu přihlášení klientů.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

hotel *** v části Forio-Panza s panoramatickou polohou, výhledem na Sant Angelo a ostrov Capri. Pro hotelové hosty je k dispozici: venkovní termální bazén (32-35°C) s lehátky a slunečníky, solární terasa u bazénu, bar, terasa s výhledem na moře.

Stravování

8x polopenze

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, trajekt na Ischii a zpět, výlet po ostrově bus/místní doprava, 7x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, balkon nebo terasa, 7x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře – menu výběrem, 3 chody), pobytová taxa, vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje

 • vstupné, fakultativní služby, lodní výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 2 500 Kč (bez balkonu), pokoj s přímým výhledem na moře 1 800 Kč/os, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 350 Kč

Program zájezdu

odjezd z ČR v podvečerních hodinách.
příjezd do Neapole či Pozzuoli a přejezd trajektem na termální ostrov ISCHIA (cca 1 hod.), jemuž se svou výškou 787 m n. m. dominuje nejvyšší vrchol MONTE EPOMEO. Transfer do hotelu, ubytování, odpočinek u termálního bazénu, moře, večeře.
pobyt u moře, relaxace v termálních bazénech. Doporučujeme navštívit největší termální park na ostrově – POSEIDONOVY ZAHRADY v romantické zátoce Baia di Citara v oáze oleandrů, ibišků a agáve, komplex s více než 20 bazény o teplotách od 28 do 40 °C, přírodní skalní sauna, Kneippovy lázně (celodenní vstupné cca 32 €), v blízkosti pláž CITARA. Každý den po snídani možnost hotelového svozu do Poseidonových zahrad, návrat před večeří.
polodenní výlet s průvodcem, kde se dovíme spoustu zajímavostí o ostrově a zároveň poznáme všechny krásy termálního ostrova Ischia. Objedeme celý ostrov kolem dokola a navštívíme všech 6 oblastí: hlavní město ISCHIA, CASAMICCIOLA TERME, LACCO AMENO, FORIO, BARANO – původní venkovská architektura a barevná vesnička SERRARA FONTANA. Zastavíme se na těch nejkrásnějších místech a vyhlídkách. Nesmazatelná mementa připomínají obranné věže podél pobřeží ostrova a množství dochovaných antických kostelů. Ty, spolu se zajímavými památkami, sídly s typickou architekturou jihu a mnoha termálními vřídly, dokazují, jak bohatá je Ischie na historii a kulturně - umělecké dědictví.
pobyt u moře, relaxace v termálních bazénech nebo fakult. celodenní výlet na "perlu" Neapolského zálivu - OSTROV CAPRI (cca 65 €, vstupy do muzeí apod. nejsou zahrnuty v ceně). Po cca 1 hod. plavbě lodí vystoupíme v přístavu Marina Grande a společně s průvodcem poznáme ostrov. Speciální minibusy nás odvezou do oblasti ANACAPRI, kde budeme mít možnost navštívit muzeum Axela Muntheho nebo si vyjet lanovkou na nejvyšší vrchol MONTE SOLARO. Pro ty z vás, kteří chtějí Capri poznat ještě z jiné, barevnější stránky, doporučujeme absolvovat lodní okruh kolem ostrova.
pobyt u moře, relaxace v termálních bazénech. Doporučujeme navštívit pláže SANT ANGELA či termální PARK TROPICAL. Každý den po snídani možnost hotelového svozu do termálního parku Tropical, návrat před večeří.
popobyt u moře, relaxace v termálních bazénech. Doporučujeme strávit den v jedinečné ZÁTOCE SORGETO (10 min. chůze od hotelu), kde vyvěrají horké termální prameny přímo z moře, přírodní "bazény", horké prameny, které až 90 °C "jehličkami" atakují naše těla jako čínská akupunktura.
pobyt u moře, relaxace v termálních bazénech. Možnosti fakult. výletů dle aktuální nabídky, např: Pompeje a Vesuv.
rráno transfer na trajekt, připlutí do Pozzuoli/Neapole a odjezd do ČR.
návrat v poledních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2018

       
14.9.2018 10 / 9 Pardubice 14 290 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
14.9.2018 10 / 9 Ostrava 14 290 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
14.9.2018 10 / 9 Praha 14 290 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
14.9.2018 10 / 9 Brno 14 290 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace