nahrávám...

Itálie - Italské Dolomity s dobrou partou - ferraty

Navigace:
Fotogragie dolomity
Fotogragie Dolomity
Fotogragie Dolomity
Fotogragie Dolomity-Seiser-Alm-Compatch-Schlern
Fotogragie italie-italske-alpy-dolomity-trentino-3.JPG
Fotogragie dolomity Fotogragie Dolomity Fotogragie Dolomity Fotogragie Dolomity-Seiser-Alm-Compatch-Schlern Fotogragie italie-italske-alpy-dolomity-trentino-3.JPG
Číslo zájezdu 477886
Doprava Autobusem - ItálieAutobusem
Odlety z Praha
Lokalita
Itálie
Ubytování Kemp
Strava Vlastní
Termínů
Cena od
7 980 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Ubytování

Typ ubytování Kemp

vlastní stan.

Stravování

bez stravy.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, mýto za výjezd k chatě Auronzo, 7x ubytování v kempu ve vlastním stanu, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • zpáteční lístky na lanovky (cca 30 €), stravování a vše co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 550 Kč

Program zájezdu

večer odjezd z ČR, tranzit přes Německo a Rakousko do Itálie.
příjezd do oblasti SEXTENSKÝCH DOLOMIT (Dolomiti di Sesto), ubytování na čtyři noci v kempu u Cortiny d´Ampezzo, úvodní nenáročný výšlap k mohutným vodopádům na potoce FANES, lehčí via ferraty CENGIA DE MATTIA a GIOVANNI BARBARA v romantické soutěsce a k vodopádu (turisté mohou obejít).
oblast chaty Auronzo. Zajištěnou cestou LEITERNSTEIG (Žebříková cesta) na vrchol TOBLINGER KNOTEN (2 617 m), cestou uvidíme historické dřevěné žebříky i železné skoby z roku 1917, z vrcholu pohled na symbol Dolomit TRE CIME (tři skalní štíty), sestup zajištěnou cestou FELDKURAT-HOSP-STEIG pojmenovanou podle rakouského polního kuráta Hospa, jenž se za války zasloužil o vybudování prvních pozorovatelen a bojových postavení na tomto vrcholu.
výjezd kabinovou lanovkou ze sedla PASSO FALZAREGO (2 105 m) k chatě Rifugio Lagazuoi (2 756 m), muzeum první světové války pod chatou (expozice opevnění a stavby tunelů). FERRATY - oblast hory KLEINER LAGAZUOI (2 778 m), zajištěný průchod 1 100 m dlouhým skalním tunelem Galleria del Lagazuoi.
náročnou via ferratou GIOVANNI LIPELLA, na které nás čeká 800 metrů dlouhá štola, stoupání po skalních pásech a policích i průchod přírodní jeskyní, na vrchol TOFANA DI ROZES (3 225 m), z vrcholu spatříme další velikány Dolomit jako Sorapiss, Monte Cristallo nebo nejvyšší vrchol Marmoladu.
odpočinkový den. Návštěva olympijského města z roku 1956 CORTINA D´AMPEZZO – neoficiální hlavní město Dolomit, vesnice ALLEGHE položená na břehu jezera vytvořeného kamennou lavinou a pod horou Monte Civetto, tři noci ve stejném kempu.
přejezd do skupiny Sella. Odvážně vedená zajištěná cesta BRIGATA TRIDENTINA jednou z nejdivočejších a nejromantičtějších stěn na severní straně masívu Sella k Rifugio al Pisciadu (2 585 m), bonbónkem v závěru je visutý most.
via FERRATA DELLE TRINCEE po starých válečných chodnících na vrchol LA MESOLA (2 727 m) - strmý nástup následuje pohodlnější hřeben s fotogenickým mostem a nádhernými výhledy na nejvyšší vrchol Dolomit Marmoladu.
via FERRATA DEI FINANZIERI na vrchol Il Collaz (2 715 m) - výjezd lanovkou a výstup bez únavné přístupové cesty.
příjezd do ČR v ranních hodinách.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace