nahrávám...

Itálie - Nejkrásnější pláže a městečka Apulie

Navigace:
Fotogragie A_PU_9_Apulie_Basilicata_Kalabrie
Fotogragie A_PU_97_Apulie_Basilicata_KalabrieIII
Fotogragie A_PU_97Apulie_Basilicata_kalabrieII
Fotogragie italie-jizni-apulie-katedrala-sv-nikolas_14684785
Fotogragie A_PU_9_Apulie_Basilicata_Kalabrie Fotogragie A_PU_97_Apulie_Basilicata_KalabrieIII Fotogragie A_PU_97Apulie_Basilicata_kalabrieII Fotogragie italie-jizni-apulie-katedrala-sv-nikolas_14684785
Číslo zájezdu 478034
Doprava Autobusem - ItálieAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Ostrava, Pardubice
Lokalita
Itálie
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
Cena od
11 390 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Apulie, to jsou bílá městečka ve sluncem prozářené krajině, průzračné moře, stříbrné olivové háje, krasové jeskyně, kvalitní víno a dobrá kuchyně. Nebudeme sice bydlet v hotelu přímo u moře, ale díky ubytování uprostřed poloostrova Salento snadno dojedeme na nejkrásnější pláže Apulie. Každý den se můžete koupat na jiném místě. Moře tady má tak úchvatnou barvu, jednou se ocitneme v Karibiku, jindy na Maledivách. Dosáhneme nejvýchodnějšího mysu Itálie Capo d‘Otranto a budeme se koupat ve dvou mořích.

Poznámka : CK je oprávněna změnit nástupní místo na svozové místo! Nástupní místa se odvíjejí podle počtu přihlášení klientů.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, 5x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím (hotel uprostřed poloostrova Salento, odkud budou našim busem dosažitelné nejlepší pláže Apulie a disponuje stylovým bazénem v subtropické zahradě), 5x snídaně, pobytová taxa, vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje

 • 1 lůžkový pokoj 2 990 Kč, 5x večeře 1 250 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu 280 Kč
 • vstupné, fakultativní výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

v dopoledních hodinách odjezd z ČR do Itálie.
prohlídka historického opevněného městečka OTRANTO u Jaderského moře, ohromné hradby, úzké uličky, románská katedrála – jedinečná mozaiková podlaha Strom života a koupání na pláži, která byla roku 2000 vyhlášena nejlepší pláží Itálie. Možnost procházky krajinou nejvýchodnější Itálie k fotogenickému bauxitovému jezírku, jehož hladina se zrcadlí pod červenými jílovými svahy.
navštívíme GALLIPOLI, prohlídka historického městečka na ostrůvku v Jónském moři a ochutnávka značkového olivového oleje. Odpoledne koupání na "Karibské pláži" BAIA VERDE.
budeme obdivovat město bílých krátkých špičatých střech ALBEROBELLO (UNESCO), stará čtvrť Rione Monti s více než 1000 trulli a kouzelné POLIGNANO A MARE, na rozeklaném a jeskyněmi provrtaném skalisku, na které doráží průzračné vody Jaderského moře. Koupání na oblázkové městské pláži pod kolmými útesy.
navštívíme středisku tarantismu městečko GALATINA s barokními paláci a kostely. Koupat se budeme na MALEDIVSKÉ PLÁŽI Jónského moře u Torre Vado.
výlet bárkou s koupáním u mořských jeskyní na jižním pobřeží Salenta, krásný mys Santa Maria di Leuca, rozhraní Jónského a Jaderského moře. Koupání v letovisku Torre Vado a ve FJORDU CIOLO. Vyhlídková jízda podél jihovýchodního pobřeží Salenta a dosažení nejvýchodnějšího mysu Itálie CAPO D´OTRANTO.
metropole Apulie - středověké elegantní BARI, prohlídka starého města Bari Vecchia, labyrint uliček, náměstí, na kterých se tísní 40 kostelů, bazilika San Nicola - postavená pro uložení ostatků sv. Mikuláše, Štaufský hrad - normanská stavba na rozvalinách římské pevnosti. Odpoledne koupání na městské pláži Jaderského moře nebo výlet vlakem s průvodcem do TRANI – labyrint středověkých uliček, románská katedrála svatého Mikuláše, židovská čtvrť, rybářský přístav a pevnost Fridricha II. Večer odjezd z Bari do ČR.
návrat v odpoledních hodinách.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace