nahrávám...

Itálie - Pohodový týden - Sardinie - Úchvatná perla Středomoří

Navigace:
Fotogragie Sardinie
Fotogragie Prirodni_parky_a_more_Sardinie_02
Fotogragie Prirodni_parky_a_more_Sardinie_01
Fotogragie dreamstime_sardinie_xl_33529069
Fotogragie Sardinie
Fotogragie Sardinie Fotogragie Prirodni_parky_a_more_Sardinie_02 Fotogragie Prirodni_parky_a_more_Sardinie_01 Fotogragie dreamstime_sardinie_xl_33529069 Fotogragie Sardinie
Číslo zájezdu 489168
Doprava Autobusem - ItálieAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Pardubice
Lokalita
Itálie
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 07.09.2019
poslední 07.09.2019
Cena od
19 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Při cestách po tomto ostrově budeme mít možnost shlédnout jeho pravou identitu. Sardinie je takový svět sám pro sebe. Nabízí nám nádherné pobřežní útesy, divoké hory, nekonečné lesy, průzračné moře a bohatou historii. Jeho obyvatelé jsou na svůj ostrov hrdí, a snaží se pro nás zachovat to nejlepší. A my se společně pokusíme alespoň trochu z toho, co nám tento ostrov nabízí poznat. Podíváme se za historií, užijeme si na nejkrásnějších plážích na Sardinii, a podíváme se na ostrov i z ptačí perspektivy.

Poznámka : možnost svozu z Bratislavy (do Brna).

Ubytování

Typ ubytování Hotel

ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Stravování

polopenze.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, trajekt na Sardinii a zpět, 6x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, 6x polopenze, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu do 30 000 Kč, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vstupy, dopravu mimo program a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 3 300 Kč

Program zájezdu

v brzkých ranních hodinách odjezd z ČR do italského Livorna. V případě času prohlídka města Livorno. Trajekt na Sardinii.
čeká nás turistika v pohoří MONTE ALBO, neboli Bílých Horách. Zde společně zdoláme vrchol PUNTA CUPETTI (převýšení cca 350 m), ze kterého se nám naskytne při krásném počasí pohled na celou severovýchodní část Sardinie. Přejezd do hotelu, ubytování.
procházka po bývalých hornických stezkách nás přenese do dávné historie, do pravěké vesnice TISCALI, jednoho z divů sardinské archeologie, kterou zde pravděpodobně zanechala civilizace zvaná NURAGHOVÉ (převýšení cca 300 m). Odpoledne zpět do hotelu.
společně se pokusíme zdolat nejvyšší vrchol Sardinie - PUNTA LA MARMORA (1 834 m), ležící v centrálním pohoří Sardinie, a při příznivém počasí shlédneme mnoho okolních vrcholů, které se nacházejí v největším pohoří na Sardinii - GENNARGENTU (převýšení cca 400 m). Přejezd do našeho hotelu.
přes vyhlášenou vinařskou oblast Dorgali přijedeme do města na pobřeží CALA GONONE. Odtud nás čeká procházka k nejkrásnějším plážím na východním pobřeží CALA FUILI a CALA LUNA (převýšení cca 100 m). Pro zájemce možnost výletu lodí k jeskyni GROTTA DEL BUE MARINO (cca 21 EUR). Návrat do hotelu.
výlet do hluboko zaříznuté a majestátně působící soutěsky v pohoří SUPRAMONTE nejhlubší na Sardinii, ale i v celé Itálii - GORROPU. Placený vstup cca 5 EUR (převýšení cca 700 m). Zpět na hotel.
poměrně lehká túra k 50 m vysokému žulovému útvaru zvanému SA CRABARISSA (převýšení cca 150 m). Zhlédneme stavby, které nenaleznete na žádném jiném ostrově ve Středozemním moři, než zde - NURAGHI. Odpoledne možnost koupání a relaxace. Návrat na hotel.
procházka po ORGOSOLO - městečku proslavenému díky nástěnným malbám Murales. Odpoledne přejezd do OBLIE, procházka městem a poslední nákupy, trajekt do italského Livorna.
přejezd přes Itálii a Rakousko do ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2019

       
7.9.2019 9 / 8 19 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
7.9.2019 9 / 8 Praha 19 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
7.9.2019 9 / 8 Brno 19 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
7.9.2019 9 / 8 Pardubice 19 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.