nahrávám...

Itálie - Pohodový týden - Víno a moře Toskánska

Navigace:
Fotogragie Itálie_Hotel_Víno a moře Toskánska
Fotogragie Italie_Toskansko_a_mysticka_Umbrie_02
Fotogragie Italie_Toskansko_a_mysticka_Umbrie_03.bmp
Fotogragie Italie_Toskansko_a_mysticka_Umbrie_06
Fotogragie PTA_11_02_02_M_Prochazková
Fotogragie PTA_11_02_02_R_Fleischmann
Fotogragie Itálie_Hotel_Víno a moře Toskánska Fotogragie Italie_Toskansko_a_mysticka_Umbrie_02 Fotogragie Italie_Toskansko_a_mysticka_Umbrie_03.bmp Fotogragie Italie_Toskansko_a_mysticka_Umbrie_06 Fotogragie PTA_11_02_02_M_Prochazková Fotogragie PTA_11_02_02_R_Fleischmann
Číslo zájezdu 477963
Doprava Autobusem - ItálieAutobusem
Odlety z Praha, Pardubice
Lokalita
Itálie
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 22.09.2018
poslední 22.09.2018
Cena od
14 190 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Společně poznáme nádherný kraj Toskánska - hřebeny hor i nádherná starobylá místa, kterých můžete v Toskánsku najít nespočet, např. Sienu, Volterru, San Gimignano, Florencii atd. Program je přizpůsoben tak, aby si mohl vybrat každý, ať už chce poznat přírodu či historii kraje. Také poznáme krásnou pláž u městečka Castinglioncello. Ubytování máme zajištěno v hotelu s typickou toskánskou architekturou v klidné vesničce San Martino. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC, sat. TV a ledničkou. Hotel má vlastní restauraci s barem. V areálu hotelu dále naleznete bazén s lehátky, v hotelovém parku pak několik míst na posezení a odpočinek. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech se salátovým bufetem, 1x pro nás majitelé navíc připraví tradiční místní speciality. Dále budete moci ochutnat vynikající toskánské víno přímo z lokálních vinic nedaleko hotelu.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

ubytování máme zajištěno v hotelu s typickou toskánskou architekturou v klidné vesničce San Martino. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC, sat. TV a ledničkou. Hotel má vlastní restauraci s barem. V areálu hotelu dále naleznete bazén s lehátky, v hotelovém parku pak několik míst na posezení a odpočinek.

Stravování

snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech se salátovým bufetem, 1x pro nás majitelé navíc připraví tradiční místní speciality. Dále budete moci ochutnat vynikající toskánské víno přímo z lokálních vinic nedaleko hotelu.

Cena zahrnuje

 • 5x nocleh, 6x snídaně, 2x italské speciality, 1x toskánské speciality, 2x večeře, 1x ochutnávka vína a olivového oleje, vstup do bazénu, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • 1lůžkový pokoj 2 800 Kč., klimatizace 1 500 Kč/pokoj, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 280 Kč
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

odjezd z ČR do Itálie.
ráno příjezd do SAN MARTINO nedaleko přímořského městečka CECINA, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, od hotelu krátkou procházkou po vozové cestě a skrze alej typických toskánských cypřišů do RIBARBELLY, kde nás na uvítanou čeká ochutnávka toskánského vína. Odpoledne zpět na ubytování, odpočinek u hotelového bazénu. Fakultativně (taxi) možnost návštěvy CECINY a procházka po pobřeží. Večeře.
snídaně, odjezd busem do SIENY, která patří mezi největší klenoty Toskánska a nikdo by její návštěvu neměl vynechat. Ve městě můžete obdivovat řadu uměleckých děl jako jsou DUOMO, který se nachází na náměstí PIAZZA DEL CAMPO, Sál poutníků v SANTA MARIA DELLA SCALA, knihovnu PICCOLOMINI nebo se jen tak toulat starými uličkami a vychutnávat atmosféru v místních kavárnách či ochutnat vynikající vína. Všichni pozdě odpoledne odjezd na hotel, toskánská večeře.
snídaně, odjezd do FLORENCIE, perly Toskánska, kde strávíme celý den. Florencie patří mezi nejvýznamnější umělecká centra na světě, je domovem mnoha muzeí, galerií, kostelů. Během návštěvy se projdeme po slavném mostě PONTE VECCHIO, podíváme se i na slavné náměstí PIAZZA DEL DUOMO, kde se nacházejí významné památky - katedrála, baptisterium a zvonice. Určitě nesmíme zapomenout na muzeum BARGELLO, kde se nacházejí renesanční sochy včetně mnoha děl od Michelangela. Odjezd na hotel, večeře.
snídaně, dopoledne odjezd do PISY, prohlídka vyhlášené šikmé věže a přejezd busem na pobřeží do nádherného přímořského městečka CASTIGLIONCELLO, které stojí na ostrohu Ligurského moře, obklopeno borovými lesy a kopci. Najdete zde malé zátoky, zálivy a písečné pláže. Odpolední koupání v čistém moři, ale i krásné procházky podél moře, prohlídka městečka s nádhernou strážní věží či ochutnávka výborné italské zmrzliny. K večeru odjezd na hotel, toskánská večeře.
snídaně, odjezd busem do města SAN GIMIGNANO, které patří ke klenotům celého Toskánska a stále si uchovává jedinečnou atmosféru starobylých uliček. Město je známé jako místo s krásnými kostely. Můžete vystoupat také do jediné otevřené věže a kochat se dalekými výhledy do toskánské přírody. Přejedeme na ochutnávku sýrů do místní vyhlášené sýrárny PINZANI, poté do majestátného toskánského města VOLTERRA, které leží na skalnatém vrcholku - navštívíme alabastrovou dílnu, shlédneme ukázku práce místního mistra, prohlédneme si středověké opevnění města. Všichni odjezd do hotelu, večeře.
snídaně, dopoledne relax u bazénu nebo procházka v okolí hotelu, odjezd do ČR.
příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2018

       
22.9.2018 8 / 7 Pardubice 14 190 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
22.9.2018 8 / 7 Praha 14 190 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace