nahrávám...

Itálie, Sicílie - Liparské ostrovy - Ostrov Vulcano - letecky

Navigace:
Fotogragie Liparské ostrovy - Erupce Stromboli
Fotogragie italie-liparske-ostrovy-strombollicio (1)
Fotogragie Liparské ostrovy
Fotogragie Liparské ostrovy - erupce Stromboli
Fotogragie Liparské ostrovy - sopka Stromboli
Fotogragie Liparske_ostrovy_sira_leci
Fotogragie Liparske_ostrovy_sira_leci_01
Fotogragie Liparske_ostrovy_sira_leci_03
Fotogragie liparske-ostrovy.JPG
Fotogragie liparske-ostrovy-022.JPG
Fotogragie liparske-ostrovy-027.JPG
Fotogragie liparske-ostrovy-27.JPG
Fotogragie liparske-ostrovy-filicudi1
Fotogragie liparske-ostrovy-lipary-grand-createre_1
Fotogragie salina-liparske-ostrovy-plaz_1
Fotogragie salina-liparske-ostrovy-rocky-window_1
Fotogragie Liparské ostrovy - Erupce Stromboli Fotogragie italie-liparske-ostrovy-strombollicio (1) Fotogragie Liparské ostrovy Fotogragie Liparské ostrovy - erupce Stromboli Fotogragie Liparské ostrovy - sopka Stromboli Fotogragie Liparske_ostrovy_sira_leci Fotogragie Liparske_ostrovy_sira_leci_01 Fotogragie Liparske_ostrovy_sira_leci_03 Fotogragie liparske-ostrovy.JPG Fotogragie liparske-ostrovy-022.JPG Fotogragie liparske-ostrovy-027.JPG Fotogragie liparske-ostrovy-27.JPG Fotogragie liparske-ostrovy-filicudi1 Fotogragie liparske-ostrovy-lipary-grand-createre_1 Fotogragie salina-liparske-ostrovy-plaz_1 Fotogragie salina-liparske-ostrovy-rocky-window_1
Číslo zájezdu 477813
Doprava Letecky - ItálieLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Itálie
Oblasti Oblast Liparské ostrovy
Ubytování Apartmán
Strava Vlastní
Termínů
první 22.09.2018
Cena od
21 690 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Ostrov Vulcano je jedinečným darem přírody. Překrásné přírodní scenérie, kvetoucí muškáty, oleandry, kaktusy, palmy, fíkovníky. Pláže kamínkové, skalnaté i písečné (jemný černý písek), neskutečně čisté moře, romantická zákoutí a mnoho slunce.
Raritou ostrova je přírodní bahenní koupel, sirné bahno s bublinkami plynů. Přisuzují se mu téměř zázračné účinky, léčí revmatické problémy, různé alergie a ekzémy. Hned vedle, přímo v moři, vyvěrá termální perličková koupel. V této lokalitě jsou k dispozici obchodníci se suvenýry, restaurace, taverny, bary, minimarkety, směnárna, škola pro potápěče, lékárna, půjčovna skútrů a jízdních kol. Geotermální lázně se třemi vyhřívanými bazény a hydromasážemi nabízí příjemnou relaxaci po aktivním poznávání ostrovů. Jenom ten, kdo navštíví ostrov VULCANO, může poznat jeho světoznámou černou pláž, léčivé sopečné bahno, oddechnout si v minerálních pramenech nebo podniknout výstup až ke kráteru vyhaslé sopky. A komu by se zdál ostrov příliš malý nebo ten, kdo rád cestuje, má možnost toulat se po okolních ostrovech. Liparské souostroví nabízí mnohé. Určitě byste neměli vynechat největší atrakci ostrovů - výlet na činnou sopku STROMBOLI. V roce 2000 byly Liparské ostrovy zapsány do seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Ubytování

Typ ubytování Apartmán

Dvou až šestilůžkové apartmány v jednopatrových objektech v prostředí připomínajícím botanickou zahradu ve vzdálenosti cca 250 m od moře (malé romantické kamenité pláže), nová malá písčitá pláž v bezprostřední blízkosti areálu s lehátky a slunečníky - vstup zdarma, k dispozici bar, WC a sprchy, bazén s mořskou vodou a hydromasážemi za poplatek 5 EUR na osobu a den. Vzdálenost od centra městečka a hlavních písečných pláží cca 15-20 minut chůze. Apartmány jsou vybaveny lůžkovinami, kuchyňkou (lednička, sporák, základní nádobí), vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) a terasou.


2lůžkový apartmán: 1 ložnice (manželská postel + 1 lůžko), kuchyňka, sociální zařízení, terasa.


4lůžkový apartmán: 2 oddělené ložnice (1 s manželskou postelí, 1 se dvěma oddělenými lůžky), sociální zařízení, kuchyňka na terase.


Mezi residencí a městečkem je zajištěno pravidelné spojení - u autobusových a leteckých zájezdů v ceně (jízdní řád je vyvěšen v recepci).


Příplatek za klimatizaci: 30 EUR/týden, platí se na místě.

Stravování

1/možnost vlastního vaření
2/možnost dokoupení polopenze za 25 EUR na den
snídaně kontinentální, večeře v restauraci v městečku (menu o 3 chodech- výběr vždy ze 4 druhů jídel), odvoz tam i zpět zajištěn
3/ individuální stravování v místních restauracích a barech

Cena zahrnuje

 • zpáteční trajekty na ostrov Vulcano, vedoucí zájezdu, informační materiály, kyvadlová doprava minibusy mezi apartmánovým komplexem, centrem městečka a hlavními plážemi. 7x ubytování na ostrově Vulcano v apartmánech Vulcano Blu, letecká doprava Praha-Catania-Praha vč. letištních tax a palivového příplatku cca 8 500 Kč

Cena nezahrnuje

 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • Při obsazení pokoje pouze 1 osobou (pouze u 4lůžkového apartmánu) je nutno vždy zaplatit příplatek za neobsazené lůžko: 1. termín 2 500 Kč, 2. termín 3 900 Kč, 3. termín 1 700 Kč. V případě doobsazení bude příplatek vrácen. V případě obsazení 2lůžkového apartmánu pouze 1 osobou je cena na vyžádání

Program zájezdu

let PRAHA - CATANIA s jedním přesedáním, transfer autobusem do MILAZZA (cca 2 hod.) a odtud lodí na ostrov VULCANO (plavba 45 min - 1,5 hod.), ubytování v apartmánech Vulcano Blu.
dopoledne seznámení s městečkem Vulcano. Odpoledne výstup k vyhaslému kráteru VULCANELLO a návštěva ÚDOLĺ PŘĺŠER. Pro všechny dny na ostrově Vulcano platí možnost relaxace u moře, v geotermálních lázních (2 hod. od cca 12 EUR - dle sezóny), léčebné koupele v sirném jezírku.
ráno výstup na GRAN CRATERE, budete odměněni fantastickým panoramatickým výhledem na celé souostroví, pozorování sopečných fumarol s unikajícími párami, ráj pro geology.
pro zájemce velký lodní výlet na ostrovy PANAREA a STROMBOLI s možností pozorování sopečných erupcí z lodi nebo pěší výstup nad Cestu ohně či až na vrchol Stromboli (loď cca 38 EUR, výstup na vrchol s akreditovaným průvodcem + cca 28 EUR).
pobyt u moře, pro zájemce krátký výlet lodí kolem ostrova VULCANO (s úplným obeplutím ostrova, koupáním a návštěvou Koňské jeskyně, cca 12 EUR), pro zájemce plavba na kajaku kolem pobřeží cca 37 EUR.
pobyt u moře, léčebné koupele, pro zájemce lodní výlet s koupáním kolem pobřeží ostrova LIPARI a na zelenou perlu souostroví SALINU (cca 27 EUR).
pro zájemce lodní výlet do hlavního města souostroví - LIPARI - s prohlídkou katedrály a archeologického muzea, možnost nákupů (cca 12 EUR).
ráno předání ubytovacích kapacit a odjezd z Vulcana do Catanie a odlet do Prahy.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2018

       
22.9.2018 8 / 7 Praha 21 690 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace