nahrávám...

Itálie, Sicílie - Sopkami střední a jižní Itálie - stany

Navigace:
Fotogragie Itálie - Sicílie - vulcán sopky Etna
Fotogragie Itálie - Elba - Monte Capanne
Fotogragie Itálie - Elba - Monte Capanne
Fotogragie Itálie - Elba - Porto Ferraio
Fotogragie Itálie - Elba - přístav Porto Azzuro
Fotogragie Itálie - Elba -pláž
Fotogragie Itálie - Sicílie - pohled z Táormina na Etnu
Fotogragie Itálie - Sicílie - zátoka v Taormině
Fotogragie Liparské ostrovy - Erupce Stromboli
Fotogragie Liparské ostrovy - erupce Stromboli
Fotogragie Liparské ostrovy - Filicudi
Fotogragie Liparské ostrovy - sopka Stromboli
Fotogragie Liparské ostrovy - Vulcano, Grand Cratere. Okružní pěší cesta po obvodu polovyhaslého kráteru s množstvím fumarol s unikajícími sopečnými parami a s fantastickým rozhledem na celé souostroví je opravdu nezapomenutelným zážitkem pro každého
Fotogragie Liparské ostrovy, ostrov Vulcano - pohled z kráteru Gran Vulvano. Z leva Filicudi, "dvojhrbá" Salina, hlavní ostrov Lipari, vpavo Panarea a s obláčkem Stromboli.
Fotogragie Lipary_vulcano_panorama
Fotogragie Itálie - Sicílie - vulcán sopky Etna Fotogragie Itálie - Elba - Monte Capanne Fotogragie Itálie - Elba - Monte Capanne Fotogragie Itálie - Elba - Porto Ferraio Fotogragie Itálie - Elba - přístav Porto Azzuro Fotogragie Itálie - Elba -pláž Fotogragie Itálie - Sicílie - pohled z Táormina na Etnu Fotogragie Itálie - Sicílie - zátoka v Taormině Fotogragie Liparské ostrovy - Erupce Stromboli Fotogragie Liparské ostrovy - erupce Stromboli Fotogragie Liparské ostrovy - Filicudi Fotogragie Liparské ostrovy - sopka Stromboli Fotogragie Liparské ostrovy - Vulcano, Grand Cratere. Okružní pěší cesta po obvodu polovyhaslého kráteru s množstvím fumarol s unikajícími sopečnými parami a s fantastickým rozhledem na celé souostroví je opravdu nezapomenutelným zážitkem pro každého Fotogragie Liparské ostrovy, ostrov Vulcano - pohled z kráteru Gran Vulvano. Z leva Filicudi, "dvojhrbá" Salina, hlavní ostrov Lipari, vpavo Panarea a s obláčkem Stromboli. Fotogragie Lipary_vulcano_panorama
Číslo zájezdu 477824
Doprava Autobusem - ItálieAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Bratislava, Pardubice
Lokalita
Itálie
Oblasti Oblast Liparské ostrovy
Ubytování Kemp
Strava Vlastní
Termínů
první 20.09.2018
poslední 20.09.2018
Cena od
12 490 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Hlavním magnetem Sicílie je přes všechny skvělé starořecké památky příroda. Koho navíc uchvacují přírodní živly, má jedinečnou možnost shlédnout a zdolat šest sopek v jednom zájezdu. Vesuv, Etna, Vulcano, Salina, Panarea, Stromboli, to je to, oč tu běží.

Ubytování

Typ ubytování Kemp

vlastní stan.

Stravování

bez stravy.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným busem (5 000 km), zpáteční trajekt na Sicílii a ostrov Vulcano, 8x kempovné, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • strava, trajekty během fakultativních výletů, vstupy, lanovky, terénní vozy a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

odjezd z ČR, výjezd a výstup na VESUV, prohlídka kráteru, archeologické vykopávky v POMPEJÍCH, přejezd do kempu.
přejezd přes Kalábrii, trajektem do Messiny. Krátký přejezd do Milazza a večerním trajektem na ostrov VULCANO (bus zůstává na pevnině, na ostrovech by neměl využití), nocleh v kempu u moře (5x na stejné místě).
relaxace a koupání v moři nebo v termálním sirném jezírku, výstup k polovyhaslému sopečnému kráteru GRAN CRATERE, pozorování unikajících sopečných par, fakultativní turistika mezi ostrovy - překrásná subtropická PANAREA a dobytí vrcholu sopky Monte Fossa delle Felci (962 m) na SALINĚ (pro zájemce FILICUDI). Zlatý hřeb zájezdu - činná sopka STROMBOLI - v případě příznivých vulkanických podmínek výstup ke kráteru sopky a pozorování sopečných erupcí, které jsou nejpůsobivější v noci.
trajektem na Sicílii, odpoledne fantastický kaňon sopečného původu ALCANTARA - "turistika" korytem řeky nebo procházka nad kaňonem (podle aktuálního stavu vody), ubytování v kempu u Taorminy (2x na stejném místě).
ráno přejezd pod Etnu. ETNA - výstup ke kráteru (možnost lanovky nebo terénních vozidel), v případě příznivých vulkanických podmínek prohlídka kráteru sopky, večer ubytování v kempu v blízkosti Taorminy.
návštěva sicilské perly pod Etnou - TAORMINA. Výjezd do historické části města lanovkou, prohlídka města, odkud jsou nezapomenutelné výhledy na Etnu, individuální návštěva řeckého divadla. Autobusem dále směr Elba, noční přejezd.
fakultativně návštěva ostrova ELBA (trajekt 25-30 EUR), koupání na krásných plážích, individuálně návštěva Napoleonovy vily, středověkých hradeb nebo archeologického muzea. Vrátíme se zpět na pevninu, pokračování přes Itálii, noční přejezd do ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2018

       
20.9.2018 12 / 11 Pardubice 13 290 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
20.9.2018 12 / 11 Praha 13 290 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
20.9.2018 12 / 11 Brno 13 290 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
20.9.2018 12 / 11 Bratislava 13 290 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace