nahrávám...

Izrael, Jordánsko - Velká cesta Izraelem a Jordánskem

Navigace:
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_01
Fotogragie Izrael - Mrtvé moře
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_02
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_03
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_05
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_06
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_07
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_08
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_09
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_10.JPG
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_12.JPG
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_14.JPG
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_15.JPG
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_16.JPG
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_17.JPG
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_18.JPG
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_19.JPG
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_20.JPG
Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_01 Fotogragie Izrael - Mrtvé moře Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_02 Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_03 Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_05 Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_06 Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_07 Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_08 Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_09 Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_10.JPG Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_12.JPG Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_14.JPG Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_15.JPG Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_16.JPG Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_17.JPG Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_18.JPG Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_19.JPG Fotogragie Velka_cesta_Izraelem_Jordansko_20.JPG
Číslo zájezdu 478080
Doprava Letecky - IzraelLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Izrael
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 11.11.2018
Cena od
44 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Letecký poznávací zájezd - Izrael a Jordánsko

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenka Praha-Tel Aviv vč. let. tax a poplatků cca 6 600 Kč, místní doprava (minibus, loď), plavba lodí po Galilejském jezeře, 12x ubytování v ***hotelu s polopenzí, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • výstupní poplatky Izrael a Jordánsko cca 45 USD, vstupné v Jordánsku, vstup na pláž u Mrtvého, bakšišné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 10 400 Kč, balíček kompletních vstupů v Izraeli vč. lanovky na Masadu 2 500 Kč, zvýšení pojištění storna zájezdu do 80 000 Kč za 600 Kč

Program zájezdu

letecký přesun do TEL-AVIVU, CAESAREA (římský akvadukt, divadlo, hipodrom, pozůstatky Herodova paláce a přístavu), vyhlídka na přístav a chrám víry BAHA'I se zahradami v HAIFĚ, opevněné křižácké město AKKO (Templářská pevnost a tunel, bazar, karavanseráje).
středověký hrad NIMROD pod horou HERMON, procházka krásnou přírodou propletenou historií a náboženstvím u pramenů řeky Jordán, výhled do Sýrie z GOLANSKÝCH VÝŠIN, návštěva vinařství s ochutnávkou kvalitních izraelských vín, procházka městem kabaly SAFED (návštěva synagogy, malebné uličky plné galerií místních umělců).
biblická místa v oblasti GALILEJSKEHO JEZERA (plavba lodí po jezeře, místo zázraku rozmnožení chleba a ryb Tabgha a Kafernaum, kde si Ježíš vybral své učedníky), výjezd na horu Blahoslavenství (místo Kristova kázání), Ježíšovo působiště NAZARET (bazilika Zvěstování, kostel sv. Josefa).
přejezd po mostě šejcha Husseina do JORDÁNSKA, antické město DŽERAŠ, byzantské mozaiky s mapou Svaté země a Jeruzaléma v kostele sv. Jiří v MADÁBĚ, výhledy z biblické hory NEBO na "Zemi zaslíbenou".
celodenní prohlídka pohádkového skalního města PETRA (vodou vymletá soutěska, Faraónova pokladnice, královské hrobky, byzantský klášter).
monumentální pouštní kaňony v oblasti VÁDÍ RAM, možnost koupání v RUDÉM MOŘI na plážích u AKABY.
odjezd do izraelského EJLATU, pěší výlet na vyhlídku do čtyř zemí z hory MT. ZEFAHOT, nebo odpočinek na pláži, kaňony a skalní FORMACE NÁRODNÍHO PARKU TIMNA v NEGEVSKÉ POUŠTI.
výstup na skalní pevnost krále Heroda MASADU, návštěva NÁRODNÍHO PARKU NACHAL DAVID - zelené oázy EJN GEDI v JUDSKÉ POUŠTI (damani, kozorožci, průzračné potoky), odpoledne možnost koupání v MRTVÉM MOŘI (-427 m).
místo křtu Ježíše Krista KASER EL JEHUD, nejstarší město světa JERICHO (pohled na Horu Pokušení a na Tel Jericho), vyhlídka do údolí VÁDÍ KELT s ortodoxním klášterem Sv. Jiří, odpoledne BETLÉM (Chrám Narození Páně, kostel sv. Kateřiny).
svaté město JERUZALÉM - vyhlídka na Skalní dóm a mešitu al-Aksa z OLIVETSKÉ HORY, Getsemanská zahrada s bazilikou Všech národů, procházka přes údolí Kidron (kostel Hrob Panny Marie) do Starého města, KŘÍŽOVÁ CESTA ulicí Via Dolorosa až do chrámu Božího hrobu na Golgotě, procházka židovskou čtvrtí Starého města (Cardo, Menora) ke ZDI NÁŘKŮ, posvátná hora SION (hrobka krále Davida, kostel Dormicion, večeřadlo).
pokračování prohlídky JERUZALÉMA (projížďka moderními částmi hlavního města, památník holokaustu Jad vašem, muzeum Izrael s modelem Jeruzaléma z období Ježíše Krista, Menora u izraelského parlamentu Kneset), procházka ortodoxní židovskou čtvrtí ME'A ŠE'ARIM.
projížďka TEL-AVIVEM (historické centrum, architektura Bauhaus*), staré město JAFFA, odjezd na letiště a návrat do ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

listopad 2018

       
11.11.2018 13 / 12 Praha 44 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace