nahrávám...

Korsika - Historie, hory a kaskády v srdci Korsiky

Navigace:
Fotogragie Bastia - vstupní brána na Korsiku
Fotogragie Korsika - Cap Corse
Fotogragie Korsika - kaskády Manganello
Fotogragie Korsika - Manganello
Fotogragie Korsika - Monte Doro
Fotogragie Korsika - vesnice Corte
Fotogragie Korsika - vesnice Corte
Fotogragie Bastia - vstupní brána na Korsiku Fotogragie Korsika - Cap Corse Fotogragie Korsika - kaskády Manganello Fotogragie Korsika - Manganello Fotogragie Korsika - Monte Doro Fotogragie Korsika - vesnice Corte Fotogragie Korsika - vesnice Corte
Číslo zájezdu 478105
Doprava Autobusem - FrancieAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Pardubice
Lokalita
Francie
Oblasti Region Korsika
Ubytování Hotel
Strava Vlastní
Termínů
Cena od
17 150 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Užijte si pravou, typickou a nefalšovanou Korsiku. Uvítá vás drsná krása horských vesniček v samém srdci ostrova, starobylá města s pohnutou historií, vůně bylin z macchie. Zažijete putování horskou přírodou plnou zurčících kaskád. Ubytováni budeme v samém srdci Korsiky, přímo ve starobylém městě Corte s úzkými uličkami a citadelou, jež se hrdě tyčí pod štíty horských velikánů. Budete tak moci vychutnat večerní atmosféru tohoto výjimečného místa naplno. Město s bohatou historií ležící na soutoku řek Tavignana a Restonica je výchozím bodem několika překrásných túr.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem (3 200 km), trajekt na Korsiku a zpět, vstupní a výstupní korsická daň, 6x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, 6x snídaně v místních restauracích, vedoucí zájezdu, informační materiály, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu do 30 000 Kč

Cena nezahrnuje

 • vstupy, dopravu mimo program a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 4 900 Kč, 6x večeře v místních restauracích 1 840 Kč

Program zájezdu

odjezd z ČR, přejezd přes Rakousko a Itálii trajektem do Bastie.
ráno autobusem na nádraží VIZZAVONA, koupání v nádherných Anglických kaskádách, pro zájemce náročnější výstup na nejkrásnější horu Korsiky MONTE D´ORO a sestup přes kaskády.
výlet autobusem do korsického přístavního města L`LLLE ROUSSE, které založil Pascal Paoli, nazývaný Korsičany otcem vlasti, jako protipól k přístavu CALVI, jež patřilo tehdejším vládcům nad ostrovem - Janovanům, prohlídka obou přístavních měst, koupání na nádherných korsických plážích, večer návrat do hotelu v Corte.
výlet do soutěsky RESTONICA, výstup k nádherným horským jezerům MELO a CAPITELLO, koupání v řece, nebo 2. varianta horským údolím na MANGANELLO kaskády a salaše Tolla – možnost výběru.
návštěva typické korsické horské vesnice Morosaglia s rodným domem Pascala Paoliho, kde prožijete atmosféru drsné korsické minulosti při putování oblastí Castagniccia se starobylými vesničkami a kaštanovníkovými sady, odpoledne koupání v řece Tavignano v Corte.
přejezd přes horské sedlo COL DE VIZZAVONA, porostlé hustými borovými lesy, silnice se zde šplhá po úbočích kopců podél horské úzkokolejky, dál na sedlo Col de Verde, výstup kolem jezera BASTANI na další korsickou dvoutisícovku MONTE RENOSO s nádhernými výhledy na jih Korsiky, večer návrat do hotelu.
návštěva starobylého přístavu ALÉRIA – za římské nadvlády hlavního města Korsiky, kde přistál se svou delegací jediný korsický král v celé historii ostrova, nejrozsáhlejší římské vykopávky na ostrově, ochutnávka vína, přejezd do přístavního města BASTIA, prohlídka starého přístavu a pevnosti, poslední nákupy, odjezd nočním trajektem.
přejezd přes Itálii a Rakousko, návrat do ČR.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/

Cena od 6 590 Kč
http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Francie-Paříž 4

Cena od 12 790 Kč
http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/P4031142

Cena od 5 690 Kč
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace