nahrávám...

Maďarsko - Pohodový týden - Termály Egeru a maďarské vysočiny

Navigace:
Fotogragie Maďarsko - město Eger
Fotogragie Maďarsko - Balaton
Fotogragie Maďarsko - Dobo Square
Fotogragie Maďarsko - Římsko-katolická arcidiecéza v Egeru
Fotogragie Maďarsko - Valley of the Beautiful Women, Eger
Fotogragie Maďarsko - město Eger Fotogragie Maďarsko - Balaton Fotogragie Maďarsko - Dobo Square Fotogragie Maďarsko - Římsko-katolická arcidiecéza v Egeru Fotogragie Maďarsko - Valley of the Beautiful Women, Eger
Číslo zájezdu 478068
Doprava Autobusem - MaďarskoAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Bratislava, Pardubice
Lokalita
Maďarsko
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
Cena od
11 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Na tomto zájezdu bez nočních přejezdů se v nadmořské výšce nad 1 000 metrů ocitneme celkem výjimečně. Přesto můžete být překvapeni strmostí výstupu, malebností kraje i zajímavými výhledy. Převážně zalesněná pohoří nás potěší svým stínem a barevností. Navštívíme u nás zatím málo známé národní parky v kombinaci s vyhledávanými termálními lázněmi. Rozhodně nevynecháme ochutnávku domácích jídel a vyhlášených vín.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

6x nocleh v hotelu.

Stravování

polopenze, ochutnávku domácích jídel a vyhlášených vín.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, 6x nocleh, 6x polopenze, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • 1lůžkový pokoj 2 600 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 245 Kč
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

ranní odjezd z ČR, cestou zastávka u Višegrádského hradu a koupání v termálu VIŠEGRÁD. Pohled na malebný ohyb Dunaje nám možná napoví, proč Maďaři odmítli postavit svoji část vodního díla Gabčikovo-Nagymaros a proč právě zde se sešli politici středoevropských zemí. V podvečer přesun do hotelu.
návštěva nejvyššího vrcholu Maďarska hory KEKÉŠ (1 014 m) s televizní věží a rozhlednou. Nenáročné dobití vrcholu (po silničce autobusem) si vynahradíme vycházkou v pohoří MATRA.
půldenní výlet do Bukových hor, kdy navštívíme oblíbený vodopád ZÁVOJ nedaleko domova maďarských Lipicánů v SZILVASVÁRADU, odpoledne jedinečné jeskyní termální koupaliště s řadou bazénů a tajemných labyrintů lázně MIŠKOLC-TAPOLCA (27/35°C).
návštěva zpřístupněné jeskyně BARADLA, která patří k nejdelším a nejzdobnějším jeskyním systémům Maďarska (při prohlídce možná proběhne i rychlokurz maďarštiny). Tura v NP AGGTELEK (UNESCO), nás provede maďarským krasem, který tvoří jeden celek s krasem Slovenským.
dopolední prohlídka hrdinného města EGER s hradem, který v 16. století odolal nájezdu Turků, nejsevernějším minaretem v Evropě, který tu po Turcích zůstal i s tureckými lázněmi, když nakonec přece jen město obsadili, a malebným barokním centrem klikatých uliček. Odpoledne pohodový výlet k Zemplínským vrchům a zastávka ve vyhlášeném TOKAJI (ochutnávka vína).
relaxace a odpočinkový den v lázních EGERSZALOK, které jsou v Evropě jedinečné svými travertinovými kaskádami podobnými tureckému Pamukale, večer výprava do údolí krásné paní u Egeru, které je plné vinných sklepů a klobásových stánků. Nejvyhlášenější vína regionu jsou červené "Bíčí krev" a bílé "Leánka".
odjezd do ČR, cestou zastávka v OSTŘIHOMI, která byla po 250 let sídlem maďarských králů a místem korunovace. Ostřihomská katedrála (největší v Maďarsku) dodnes připomíná, že právě zde se po tisíc let nachází centrum maďarských katolíků. Poslední termální lázně a odjezd domů.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace