nahrávám...

Mallorka - Pohoda s výlety na báječném ostrově Mallorka

Navigace:
Fotogragie mallorka-alcudia-formentor
Fotogragie Mallorka - Alcudia - Formentor
Fotogragie mallorka-formentor_6940
Fotogragie mallorka-formrntor
Fotogragie mallorka-alcudia-formentor Fotogragie Mallorka - Alcudia - Formentor Fotogragie mallorka-formentor_6940 Fotogragie mallorka-formrntor
Číslo zájezdu 478023
Doprava Letecky - ŠpanělskoLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Španělsko
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 09.09.2018
Cena od
31 970 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Nemusíte cestovat přes oceán do Karibiku či Indického oceánu, abyste se slunili na plážích s průzračnou tyrkysovou vodou, protože malý ostrůvek ve Středozemním moři, kde se promíchala kultura římská, arabská, španělská a francouzská, vám to samé může rovněž nabídnout. Vydejte se s námi na pobytový zájezd s výlety na Mallorku a poznejte s námi kulturní a přírodní skvosty tohoto nádherného ostrova, který si doslova zamilujete.

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenka Praha-Palma de Mallorca vč. let. tax a poplatků cca 6 500 Kč, 7x ubytování ve ***hotelu, 7x snídaně, 6x večeře, výlety po Mallorce dle programu (kromě fakultativních), vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vstupy a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 4200 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu 289 Kč

Program zájezdu

odlet z ČR na MALLORKU, odjezd do hotelu v zátoce ALCUDIA. Příjezd v nočních hodinách, ubytování, nocleh.
po snídani odjezd na nedalekou dominantu - poloostrov FORMENTOR, na jehož konci se nachází stejnojmenný maják z roku 1863. Za jasného dne dohlédnete až k MENORCE. Cestou se rovněž zastavíme na vyhlídce ES COLOMER, odkud se nám naskytne výhled na mořem omývaný výběžek pohoří TRAMUNTANA. Odpoledne koupání a relaxace na místní pláži s jemným pískem a křišťálově čistou tyrkysovou vodou. Odjezd do hotelu a večeře.
snídaně, odjezd do COVES DEL DRAC - krasová "dračí" jeskyně s jedním z největších jeskyních jezer na světě. Jeskyně se zmapovaly před 10 0lety, ale nalezené artefakty dokládají život v jeskyních i za doby kyklopské, talayotské, punské, římské, arabské, almorávidské. Po prohlídce budete moci navštívit nedaleké akvárium nebo městečko PORTO CRISTO, které vybízí k relaxaci v některé z místních restaurací či pláží. Při zpáteční cestě se zastavíme na exkurzi v MANACORU, kde se seznámíme s výrobou místních perel z rybích šupin.
snídaně, relaxace a pobyt u moře. V případě zájmu fakultativně možnost linkovým autobusem navštívit nedaleké město ALCUDIA, přírodní rezervaci ALBUFERA, nebo se nabízí nenáročná turistika na poloostrově Alcudia s četnými romantickými plážemi, klášterem nebo zříceninou hradu, odkud budete mít celou východní část Mallorky jako na dlani. Večeře.
po snídani se vydáme do hlavního města ostrova - PALMA DE MALLORCA, která uchvacuje všechny turisty stejně jako nadchla Jaima I., jenž se v roce 1229 o ní vyjádřil jako "o nejpůvabnějším městě, které kdy spatřil". Seznámíme se s historií královského hradu ALMUDAINA, katedrálou SA SEU, projdeme se středověkým centrem s četnými obchůdky, kostely a restauracemi. Na zpáteční cestě uděláme ještě zastávku ve vinařství v BINISSALEMU, kde budete moci okoštovat vína odrůdy Manto Negra, Callet či Moll. Večeře v hotelu.
snídaně, horskou silnicí v pohoří TRAMUNTANA projedeme tunelem pod nejvyšší horou Mallorky PUIG MAJOR (1 447 m n. m.) do pomerančového údolí s romantickým městečkem SÓLLER, kde se setkáme s "pomerančovým expressem" jezdícím do PALMY. Přímořská cesta nás dále zavede do bohémské vesničky DEIÁ, kde nějaký čas působil Picasso, Graves a v místním hotelu trávila dovolenou i princezna Diana. Dojezd do horského městečka VALLDEMOSSA - navštívíme bývalý klášterní komplex, projdeme se středověkým městečkem a seznámíme se s mileneckou dvojicí Fryderyka Chopina a George Sand, kterými místní obyvatelé opovrhovali. Všudypřítomná BEATATA, sv. Catalina Thomas nám napoví, že jsme v jejím rodném městě. Zpět do hotelu na večeři.
snídaně, relaxace a koupání u moře, pro zájemce fakultativně odjezd do nedalekého středověkého městečka ze 13. stol. ÁRTA, procházka malebným historickým středem a výstup k poutnímu kostelu SAN SALVADOR s nádhernými výhledy do okolí. Odpoledne odjez do hotelu, večeře.
snídaně, poslední nákupy a relax u moře, odpolední odjezd na letiště a odlet do ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2018

       
9.9.2018 8 / 7 Praha 31 970 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace