nahrávám...

Národní parky a moře Černé Hory - hotel/apartmán/aparthotel

Navigace:
Fotogragie Národní park Durmitor - Crno jezero
Fotogragie Boka Kotorská - Perast
Fotogragie cerna-hora-durmitor-bobotov-kuk-vzhled
Fotogragie cerna-hora-herceg-novi-ortodoxni-kostel
Fotogragie cerna-hora-kanon-reky-tara
Fotogragie cerna-hora-lovcen-mausoleum
Fotogragie cerna-hora-monastyr-moraca
Fotogragie cerna-hora-monastyr-moraca-2
Fotogragie cerna-hora-np-biogradska-gora-biogradsko-jezero
Fotogragie Černá Hora - Budva
Fotogragie Černá Horá - Národní park Durmitor
Fotogragie Černá Hora - NP Durmitor
Fotogragie Černá Hora - Perast
Fotogragie Černá Hora - Zátoka Boka Kotorská
Fotogragie Durmitor - Crno jezero
Fotogragie Durmitor - Crvena Greda
Fotogragie Kaňon řeky Tary
Fotogragie Most přes řeku Taru
Fotogragie Národní park Durmitor - Crno jezero Fotogragie Boka Kotorská - Perast Fotogragie cerna-hora-durmitor-bobotov-kuk-vzhled Fotogragie cerna-hora-herceg-novi-ortodoxni-kostel Fotogragie cerna-hora-kanon-reky-tara Fotogragie cerna-hora-lovcen-mausoleum Fotogragie cerna-hora-monastyr-moraca Fotogragie cerna-hora-monastyr-moraca-2 Fotogragie cerna-hora-np-biogradska-gora-biogradsko-jezero Fotogragie Černá Hora - Budva Fotogragie Černá Horá - Národní park Durmitor Fotogragie Černá Hora - NP Durmitor Fotogragie Černá Hora - Perast Fotogragie Černá Hora - Zátoka Boka Kotorská Fotogragie Durmitor - Crno jezero Fotogragie Durmitor - Crvena Greda Fotogragie Kaňon řeky Tary Fotogragie Most přes řeku Taru
Číslo zájezdu 477815
Doprava Autobusem - Černá HoraAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Bratislava, Pardubice
Lokalita
Černá Hora
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 24.08.2018
poslední 24.08.2018
Cena od
13 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Program se stal v minulých sezónách HITEM č. 1. Přes Srbsko jsou již silnice dávno opravené, a tak se můžeme mnohem jednodušeji podívat do země, která se již před lety stala rezervací UNESCO. Až ji spatříte, přesvědčíte se, že Černá Hora je nejkrásnější částí Jadranu. Během putování poznáte čtyři národní parky, rozeklané štíty Durmitoru, překrásná pobřeží, historická města, panenskou přírodu černohorsko - albánského pomezí v okolí Skadarského jezera…

Ubytování

Typ ubytování Hotel

3x ubytování v hotelu v horách a 4x ubytování v apartmánu nebo aparthotelu na pobřeží ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením..

Stravování

polopenze.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem (3 500 km), pobytová taxa, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu, 3x ubytování v hotelu v horách a 4x v aparthotelu nebo apartmánu na pobřeží ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením, 7x polopenze, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vstupy, lodní a fakultativní výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 2 600 Kč

Program zájezdu

odjezd z ČR dopoledne, noční přejezd přes Slovensko, Maďarsko a Srbsko do Černé Hory. Setkání s orientem v černohorském městě PLJEVLJA. GAZI HUSEIN PAŠOVA MEŠITA s nejvyšším minaretem bývalé Jugoslávie, procházka k unikátnímu pravoslavnému klášteru Svaté trojice ze 12. století. Přejezd do pohoří DURMITOR přes monumentální most v kaňonu řeky TARY. Nocleh a večeře v hotelu v horském středisku ŽABLJAK nedaleko východiště túr do hor, 3 noci na stejném místě.
lehčí varianta - túra k jezerům CRNO JEZERO, ZMINJE JEZERO a na planinu CREPULJ POLJANA, náročnější varianta CRVENA GREDA (2 164 m).
lehčí varianta - dopoledne skalní vyvýšenina ĆUROVAC s výhledem do kaňonu řeky TARY, odpoledne lanovkou na SAVIN KUK (2 313 m). Náročná varianta - výstup na nejvyšší horu Durmitoru - kamennou pyramidu BOBOTOV KUK (2 522 m), odkud je vidět Černá Hora jako na dlani, pro zájemce alternativně možnost raftingu na řece TARA (cca 45 EUR včetně pikniku).
ráno pastva pro oči - kaňon řeky TARA. Průjezd nejdelším a nejhlubším kaňonem Evropy (až 1 300 metrů hluboký, pod ochranou UNESCA). Krátký přejezd do NP BIOGRADSKA GORA se stejnojmenným jezerem ve výšce 1 094 m, které je považováno za nejkrásnější jezero na Balkáně. V okolí jezera se nachází jeden ze tří největších pralesů Evropy. Možnost okruhu kolem jezera nebo turistických vycházek v okolí jezera. Přejezd k moři divokým kaňonem řeky MORAČA. Ubytování v aparthotelu nebo apartmánu u moře na Budvanské riviéře – 4 noci na jednom místě. Večer prohlídka historického centra BUDVY s hradbami z 15. stol., poté noční život v Budvě, návrat pozdě večer.
kolem 9. hodiny výlet do kaňonu řeky CIJEVNY, procházka kaňonem, koupání v řece, přejezd do NP SKADARSKÉ JEZERO, které je obklopené vysokými horami na černohorsko-albánském pomezí (rezervace vodního ptactva - pelikán, kormorán, čajka, atd., desítky druhů ryb). Fakultativně možnost projížďky po jezeře s koupáním a ochutnávka vynikajících pečených ryb v originální rybářské krčmě na skále.
cesta autobusem desítkami serpentin a množstvím panoramatických vyhlídek na celou BOKU KOTORSKOU, která je jediným opravdovým fjordem Balkánu. Zastávka v NJEGUŠI (rodný dům černohorského vladyky Njegoše s muzeem), sušárna vyhlášeného njegušského pršutu (šunky), pro zájemce za příplatek ochutnávka vynikajícího sýra a vína. Dále přes pohoří NP LOVĆEN do slavné CETINJE, města, které bylo po staletí pro svoji nedostupnost hlavním městem Černé Hory a centrem náboženského života. Možnost výjezdu pod Jezerský vrch s návštěvou mauzolea slavného černohorského vladyky Petra II. Petroviće Njegoše.
dopoledne návštěva KOTORU (UNESCO), jednoho z nejlépe zachovaných středověkých měst s dobovou středomořskou atmosférou, možnost výstupu po hradbách, po 1426 starých schodech, až k pevnosti sv. Ivana do výšky 260 m s úchvatnými výhledy na město a Kotorský záliv. Odpoledne koupání a relaxace u moře.
ráno odjezd do TIVATU, pro zájemce fakultativní lodní výlet po BOCE KOTORSKÉ: výstup na ostrov GOSPA OD ŠKRPJELA, prohlídka starodávného městečka PRČANJ s možností koupání, poté lodí do kdysi slavného města námořníků PERASTU, plavba celou BOKOU KOTORSKOU do rybářského městečka ROSE s možností koupání a fish-piknikem, poté plavba kolem nejzelenějšího města na Jadranu HERCEG NOVI se středověkými pevnostmi. Odjezd z IGALA přes Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko do ČR.
příjezd do ČR v podvečerních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

srpen 2018

       
24.8.2018 10 / 9 Pardubice 13 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.8.2018 10 / 9 Bratislava 13 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.8.2018 10 / 9 Brno 13 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.8.2018 10 / 9 Praha 13 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.8.2018 10 / 9 13 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace