nahrávám...

Německo - Bavorské Alpy, Orlí hnízdo a zámky Ludvíka II

Navigace:
Fotogragie Nemecko_Bavorske_zamky_krasy_Alp_02
Fotogragie Nemecko_Bavorske_zamky_krasy_Alp_01
Fotogragie Nemecko_Bavorske_zamky_krasy_Alp_02 Fotogragie Nemecko_Bavorske_zamky_krasy_Alp_01
Číslo zájezdu 477814
Doprava Autobusem - NěmeckoAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Ostrava, Pardubice
Lokalita
Německo
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
Cena od
6 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Bavorsko, země oplývající nádhernou alpskou scenérií. Bouřlivá historie po sobě zanechala i bohaté architektonické a kulturní dědictví, římské památky, barokní pevnosti a pohádkové zámky. Navštívíme okouzlující přírodu NP Berchtesgaden, městečka a vesnice, pohádkové zámky a zavítáme i do Innsbucku, hlavního města rakouského Tyrolska. Ubytování v hotelu s wellness a bazénem přímo pod Zugspitze.

Poznámka : CK je oprávněna změnit nástupní místo na svozové místo! Nástupní místa se odvíjejí podle počtu přihlášení klientů.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, 3x ubytování v horském hotelu *** - 2lůžk.pokoje s příslušenstvím a balkonem, 3x bufetová snídaně, využití hotelového wellness a bazénu, vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje

 • 1lůžkový pokoj 1500 Kč, 3x večeře o 3 chodech vč. salátového bufetu 840 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu 175 Kč
 • vstupné, lanovky, fakultativní služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

v pozdních nočních hodinách odjezd z ČR.
ráno prohlídky zámků: LINDERHOF s francouzskou zahradou a romantickými pavilony, dále zámek Ludvíka II. NEUSCHWANSTEIN, připomínající středověký rytířský hrad s interiéry ztvárňujícími germánské legendy, doplněné byzantskými a islámskými prvky. Krásný výhled na zámek se nám naskytne z mostu Marienbrücke nad propastí Pöllathschlucht. Nezapomenutelnou kulisu oblasti dotváří zámek Hohenschwangau na protilehlé straně údolí. Cestou na ubytování zastávka v sedle Fernpass, nad nímž je ve výšce 114 m zavěšen visutý Tibetský most HIGHLINE 179. Pro svou neuvěřitelnou délku 406 m je zapsán v Guinessově knize rekordů. Večer se ubytujeme v hotelu pod západní stěnou Zugspitze.
ráno sedlo FERNPASS, nad nímž je ve výšce 114 m zavěšen visutý Tibetský most HIGHLINE 179. Pro svou neuvěřitelnou délku 406 m je zapsán v Guinessově knize rekordů. Nejznámější středisko Bavorských Alp GARMISCH-PARTENKIRCHEN, dějiště olympijských her. Od skokanských můstků projdeme divokou vápencovou soutěskou PARTNACHKLAMM. Odpoledne fakultativně výjezd lanovkou na nejvyšší horu Německa – ZUGSPITZE (2966 m n. m.) - rakousko-německá vyhlídková plošina skýtá jedinečné výhledy na nejvyšší vrcholy Vysokých Taur, Tyrolských a Voralberských Alp, vč. švýcarských vrcholů. Návrat na ubytování.
bavorské městečko MITTENWALD, centrum NP Karwendel, proslulé nejen unikátními malbami z 18. stol. na fasádách zdejších domů a kostelní věži, ale i výrobou houslí. Přejezd do Rakouska, INNSBRUCK, hlavní město Tyrolska, kouzelné město pod Alpami na břehu Innu. Procházka historickým centrem, Zlatá stříška, barokní skvost Helblingshaus, hotel Zlatý Orel. Navštívíme poutní kostel sv. Jakuba s obrazem P. Marie od Lukáše Cranacha a kostel Hofkirche s unikátní hrobku Maxmiliana I. a sochami Habsbrurků v životní velikosti. Rodinná firmě Grassmayer Innsbruck vyrábí již více než 400 let zvony pro celé Rakousko a okolní země. Fantastický výhled na město a okolní hory se nám naskytne z vyhlídkové plošiny nad skokanským můstkem Bergisel vybudovaným pro Olympijské hry v roce 1964. Návrat na ubytování.
turistický magnet Bavorska, krásná oblast BERCHTESGADENSKÝCH ALP. Speciálním buse, následně pak výtahem v hoře dojedeme na vrchol KEHLSTEIN (1834 m n. m.), kde se tyčí proslulé "ORLÍ HNÍZDO" – Hitlerova čajovna. Z této odvážné stavby se nám naskytne překrásný výhled na celý NP Berchtesgadensko. Prohlídka solného dolu v BERCHTESGADENU je spojena s plavbou po podzemním solném jezeře. Po prohlídce odjezd do ČR.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace