nahrávám...

Palau - ostrovní perla Mikronésie s výlety

Navigace:
Fotogragie Palau_B_PX_05_3_dreamstime_xl_51759295
Fotogragie Palau_dreamstime_xl_29960712_Peleliu
Fotogragie Palau_dreamstime_xl_34357725_muzeum_v_Koror
Fotogragie Palau_dreamstime_xl_9384420_more
Fotogragie PalauII_B_PX_05_4_dreamstime_xl_2686443
Fotogragie PalauIII_B_PX_5_vymena_kolecko_Palau_1_xl_11246827
Fotogragie PalauIV_B_PX_05_1
Fotogragie Plaau_PPR-Aerial-Sideview1_hotel
Fotogragie Palau_B_PX_05_3_dreamstime_xl_51759295 Fotogragie Palau_dreamstime_xl_29960712_Peleliu Fotogragie Palau_dreamstime_xl_34357725_muzeum_v_Koror Fotogragie Palau_dreamstime_xl_9384420_more Fotogragie PalauII_B_PX_05_4_dreamstime_xl_2686443 Fotogragie PalauIII_B_PX_5_vymena_kolecko_Palau_1_xl_11246827 Fotogragie PalauIV_B_PX_05_1 Fotogragie Plaau_PPR-Aerial-Sideview1_hotel
Číslo zájezdu 478042
Doprava Letecky - MikronésieLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Mikronésie
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 29.08.2018
Cena od
79 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

V roce 2018 s námi můžete navštívit vzdálený ráj na zemi - oblast Mikronésie, kde jsme ubytováni na hlavním ostrově Koror, který bude pro nás základnou pro další výlety, a kde lze absolutně relaxovat v klidném prostředí u fantastické pláže s bílým korálovým pískem. V ceně jsou již výlety na nejzajímavější místa tohoto kouzelného ostrova, např. na severní ostrov Babeldaob s džunglí a jedinečnými vodopády, budeme se procházet po báječných plážích Mikronésie, ochutnáme šnorchlování s fantastickým podmořským světem. Ubytováni jsme v ****hotelu na pláži na hlavním ostrově, kde najdeme jedinečné zázemí v útulných 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, zajištěna je báječná polopenze. Určitě budete potěšeni i hotelovou pláží, bazénem či fitnessem.

Stravování

polopenze

Cena zahrnuje

 • letenka vč. let. tax a poplatků cca 30 000 Kč, transfer z/na letiště, 9x nocleh v hotelu, 9x polopenze, výlety dle programu včetně dopravy, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vstupy a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 10 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 715 Kč, za 80 000 Kč za 1 315 Kč, pojištění storna letenky (zdrav. důvody) 750 Kč

Program zájezdu

z ČR odlet dle letového řádu.
2. - 3. den: přílet na PALAU, transfer na hotel. Ubytování dle možnosti hotelu a procházka po krásné bělostné pláže přímo u hotelu, koupání, lenošení, večeře.
snídaně, seznámení s hlavním městem státu PALAU - KOROR. Navštívíme EPISONOVO MUZEUM, kde najdeme sbírku tradičního palauského umění. Přesuneme se na prohlídku NÁRODNÍHO MUZEA a později nás čeká i menší akvárium s popisky. Fakultativně ještě stihneme tradiční oběd a poté již přesun na hotel, večeře.
snídaně, celodenní volno u moře, relaxace, možnost zajištění fakultativně výlet do severní části ROCK ISLAND, večeře.
snídaně, dopoledne odjezd do přístavu, odkud se lodí přesuneme na severní ostrov BABELDAOB, půjdeme jednoduchý procházkou k vodopádům NGATPANG skrz divokou džunglí s jedinečnou faunou i flórou, nahlédneme k tajemným kamenným monolitům, později se odpoledne vykoupeme v křišťálovém moři a již nás čeká odjezd zpět na hotel, večeře.
snídaně, celodenní volno u moře na pláži před hotelem, večeře.
snídaně, celodenní výlet na ostrov PELELIU - dějiště jedné z nejkrvavějších bitev v Pacifiku. Uvidíme tanky americké, ale i japonské, které zde zůstaly po jedné z nejkrvavějších bitev v Pacifiku, budeme se toulat po jedné z nejkrásnějších pláží Mikronésie ORANGE BEACH, dále vystoupáme na nejvyšší místo ostrova. Tento výlet zaujme i vás, kteří nejste příznivci válek a zbraní. Přejezd na hotel a večeře.
snídaně, celodenní volno u moře na pláži před hotelem, večeře.
snídaně, celodenní volno u hotelu, relaxace v moři. Pro zájemce fakultativně výlet na šnorchlování u hlubokého útesu BIG DROP OFF s absolutně fantastickým podmořským světem a samozřejmostí je i oběd - barbecue, večeře.
snídaně, pronajatým vozem prozkoumáme báječný ostrov BABELDAOB již podruhé. Postupně shlédneme "nové" hlavní město, koukneme i do tradičního domu "BAI". Určitě vás nadchne i záhadný kámen STONE FACE, které tak trochu připomínají sochy z Velikonočního ostrova. Na konec cesty nás ještě čekají největší vodopády Mikronésie - NGARDMAU. Po cestě uvidíme starou japonskou železnici. Poté přejezd na ubytování, večeře.
snídaně, poslední volno u moře nebo fakultativně výlet na ostrov MILKY WAY. Večeře.
dle letového řádu odjezd na letiště a odlet do ČR s příletem večer nebo 14. den ráno.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

srpen 2018

       
29.8.2018 13 / 12 Praha 79 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace