nahrávám...

Pohoda pod Alpami - Rakousko - Relaxace pod Grossglocknerem s kartou - exclusive

Navigace:
Fotogragie alpy-grossglockner
Fotogragie A_PTA_18_02_2 Grossglockner
Fotogragie B_PTA_7_A_03_P_Cerman
Fotogragie B_PTA_7_A_05_T_Volk
Fotogragie Pohodový týden - Pohoda pod Grossglocknerem - Hotel
Fotogragie PT Grossglockner
Fotogragie Rakousko_Alpsky_kral_Grossglockner_holungshotel
Fotogragie Rakousko_Grossglockner_Hochtor
Fotogragie Rakousko_Grossglockner_Seeboden
Fotogragie Rakousko_Grossglockner_Schareck
Fotogragie alpy-grossglockner Fotogragie A_PTA_18_02_2 Grossglockner Fotogragie B_PTA_7_A_03_P_Cerman Fotogragie B_PTA_7_A_05_T_Volk Fotogragie Pohodový týden - Pohoda pod Grossglocknerem - Hotel Fotogragie PT Grossglockner Fotogragie Rakousko_Alpsky_kral_Grossglockner_holungshotel Fotogragie Rakousko_Grossglockner_Hochtor Fotogragie Rakousko_Grossglockner_Seeboden Fotogragie Rakousko_Grossglockner_Schareck
Číslo zájezdu 477851
Doprava Autobusem - RakouskoAutobusem
Odlety z Praha, Pardubice
Lokalita
Rakousko
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 25.08.2018
poslední 25.08.2018
Cena od
13 290 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Tento zájezd nás zavede pod nejvyšší horu Rakouska - Grossglockner. Poznáte nádherný kraj z vrcholků hor i z paluby lodi či ze dna soutěsky. Nádherným zážitkem je určitě túra od již zmíněné hory s fantastickými výhledy či romantická soutěska Raggaschlucht. Odměnou bude projížďka lodí po jedinečném jezeře Millstätter See, či výjezd lanovkou až do ledového světa pod majestátnou horu Sonnblick a mnoho dalšího. Ubytováni jsme v krásném komfortním ****hotelu se vším potřebným komfortem (pokoje se soc. zařízením, fénem, TV, ledničkou, krytým bazénem, saunou…) v krásném prostředí malého městečka Rangersdorf ve spolkové zemi Korutany. Snídaně je formou švédského stolu a k večeři výběr z menu a salátový švédský stůl. Jedenkrát máme místo večeře grilování. Součástí je i karta KÄRTNEN CARD, která umožňuje zdarma využívat lanovky, busy, vstupy do koupališť apod.

Poznámka : Dětské ceny platí pouze při ubytování se 2 dospělými.

Ubytování

Typ ubytování Hotel ****

Ubytováni jsme v krásném komfortním ****hotelu se vším potřebným komfortem (pokoje se soc. zařízením, fénem, TV, ledničkou, krytým bazénem, saunou) v krásném prostředí malého městečka Rangersdorf ve spolkové zemi Korutany.

Stravování

polopenze. Snídaně je formou švédského stolu a k večeři výběr z menu a salátový švédský stůl. Jedenkrát máme místo večeře grilování.

Cena zahrnuje

 • 5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1 x grilování, karta Kaertencard, vstup do relaxační zóny s krytým bazénem, saunou, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • 1lůžkový pokoj 2 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků do 30 000 Kč za 245 Kč
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

odjezd z ČR v podvečerních hodinách odjezd do Rakouska.
ráno příjezd na ubytování do RANGERSDORFU (900 m), dopolední snídaně, ubytování dle možnosti hotelu, první seznámení s tímto krajem speciálním "vlakem" BUMMENZUG na MARTELER (1 836 m), krátká vycházka kolem salaše LACKNERALM (1 946 m), sjezd do údolí opět "vlakem", večeře.
snídaně, odjezd busem přímo pod nejvyšší horu Rakouska GROSSGLOCKNER do HEILIGENBLUT (1 250 m). Výjezd lanovkou na SCHARECK (2 552 m), procházka k vrcholku HOCHTOR (2 576 m), zpět na Schareck a lanovkou až do Heiligenblutu. Při zpáteční cestě zastávka a vycházka k vodopádům JUNGFERNSPRUNG. Všichni odjezd do hotelu, večeře.
snídaně, odpočinkový den, odjezd busem do města MILLSTATT, panoramatický okruh lodí přes jezero MILLSTÄTTER. Přejezd do FLATTACH, návštěva (1,5 hod.) soutěsky RAGGASCHLUCHT, pak odjezd busem do hotelu, večeře formou grilování.
snídaně, odjezd busem do FLATTACHU (1 200 m). Výjezd lanovkou do ledového světa k panoramatické restauraci EISSEE (2 780 m) dle aktuálních sněhových podmínek podél jezera WEISSEE (2 365 m) a k mezistanici lanovky, kterou sjedeme zpět na parkoviště. Přejezd na lanovku, kterou vyjedeme na GOLDECK, od horní stanice (2 050 m) vystoupáme na vrchol GOLDECK (2 142 m), pak zpět na lanovku. Všichni odjezd na hotel, večeře.
snídaně, odjezd busem do MALLNITZE (1 200 m). Výjezd lanovkou do výšky 2 630 m, jen menší procházka pod vrchol Ankogel a zpět k horní stanici, sjezd na parkoviště. Možnost vycházky od spodní stanice lanovky podél řeky Seebach a zpět. Odjezd všichni busem na hotel, večeře.
snídaně, dopoledne odjezd do ČR vysokohorskou silnicí GROSSGLOCKNER HOCHALPENSTRASSE a příjezd v pozdních nočních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

srpen 2018

       
25.8.2018 7 / 6 Pardubice 13 290 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.8.2018 7 / 6 Praha 13 290 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace