nahrávám...

Pohodový týden - Andorra - srdce Pyrenejí - bus - exclusive

Navigace:
Fotogragie PTA_Andorra_hotel_2014_1
Fotogragie Andorra_Pessons Lakes_dreamstime_xl_18762015
Fotogragie Andorra_Three siblings hiking to Estany Primer in Tristaina, Andorra_dreamstime_xl_46775924
Fotogragie andorra-hotel-nordic-bazen.JPG
Fotogragie andorra-hotel-nordic-bowling-1.JPG
Fotogragie andorra-hotel-nordic-interier-1.JPG
Fotogragie andorra-hotel-nordic-pokoj.JPG
Fotogragie andorra-hotel-nordic-vnitrni-bazen.JPG
Fotogragie PTA_13_02_02_E_Cervena-Andorra
Fotogragie PTA_13_4_E_Cervena-Andorra
Fotogragie PTA_Andorra_hotel_2014_3
Fotogragie PTA_Andorra_hotel_2014_4
Fotogragie Pyreneje_Andorra_01
Fotogragie Pyreneje_Andorra_02
Fotogragie PTA_Andorra_hotel_2014_1 Fotogragie Andorra_Pessons Lakes_dreamstime_xl_18762015 Fotogragie Andorra_Three siblings hiking to Estany Primer in Tristaina, Andorra_dreamstime_xl_46775924 Fotogragie andorra-hotel-nordic-bazen.JPG Fotogragie andorra-hotel-nordic-bowling-1.JPG Fotogragie andorra-hotel-nordic-interier-1.JPG Fotogragie andorra-hotel-nordic-pokoj.JPG Fotogragie andorra-hotel-nordic-vnitrni-bazen.JPG Fotogragie PTA_13_02_02_E_Cervena-Andorra Fotogragie PTA_13_4_E_Cervena-Andorra Fotogragie PTA_Andorra_hotel_2014_3 Fotogragie PTA_Andorra_hotel_2014_4 Fotogragie Pyreneje_Andorra_01 Fotogragie Pyreneje_Andorra_02
Číslo zájezdu 477864
Doprava Autobusem - AndorraAutobusem
Odlety z Praha, Pardubice
Lokalita
Andorra
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 25.08.2018
poslední 25.08.2018
Cena od
14 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Andorra je miniaturní knížectví ležící v kotlině obklopené Pyrenejemi. Je světově známé především svými moderními lyžařskými středisky s více než 300 km sjezdovek a výhodnými nákupy v bezcelní zóně. Tato malá země může nabídnout i výborné podmínky pro vysokohorskou turistiku uprostřed nádherné nedotčené přírody. Celá oblast je mimořádně bohatá na malebně položená horská jezera orámovaná horami. Turisticky atraktivní stezky ve vysokohorských výškách nás dovedou půvabnými zelenými údolími k temně modrým jezerům, jimž dominují ostré vrcholky hor. Hluboce zaříznutými kotlinami s pastvinami s pasoucími se koňmi se vydáme podél prudkých horských říček a burácejících vodopádů po úbočích hor. Lákavé túry doplníme několika vrcholy se skvostnými panoramatickými výhledy na fantastickou přírodní scenérii ostatních hřbetů i hluboce zaříznutých údolí. Ubytování je ve ****horském hotelu ve 2lůžkových pokojích s polopenzí (snídaně i večeře formou bufetu), vlastní koupelnou, WC, fénem, sat. TV, trezorem a balkónem. Volný vstup do bazénu, jacuzzi a fitness centra. Večer živá muzika. Provází E. Červená v 1. termínu.

Poznámka : V případě nepřízně počasí možnost změny programu nebo záměny vypsaných dnů.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

ubytování ve ****horském hotelu ve 2lůžkových pokojích s polopenzí (snídaně i večeře formou bufetu), vlastní koupelnou, WC, fénem, sat. TV, trezorem a balkónem. Volný vstup do bazénu, jacuzzi a fitness centra. Večer živá muzika.

Stravování

polopenze.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem (cca 3 600 km), 7x nocleh ve ****hotelu s polopenzí, voda a víno k večeři, welcome drink (sangría), vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • 1lůžkový pokoj 4 900 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 350 Kč
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

odjezd z ČR v dopoledních hodinách.
příjezd do ANDORRY, ubytování v hotelu, seznámení s okolím.
celodenní turistika charakteristickým a zároveň nejznámějším andorrským údolím VALL D‘INCLES k největším jezerům JUCLAR s bohatou flórou. Cestou působivé vodopády, vyhlídky na okolní horské hřebeny.
celodenní turistika - výstup na magickou horu PIC DE CASAMANYA (2 740 m) je povinností každého turisty, který přijede do Andorry. Fantastické výhledy nejen z vrcholu, ale i během výstupu. Možnost nenáročné okružní túry.
odpočinkový den, výlet do hlavního města ANDORRA LA VELLA. Prohlídka historického středu (úzké uličky s nízkými kamennými domy, středověké kostely Sant Esteve a Sant Andreu, sídlo parlamentu z 16. stol.), možnost výhodných nákupů, případně návštěvy světově proslulých termálních lázní Caldea. Při zpáteční cestě zastávka u poutního místa, kaple patronky Andorry, zázračné Madony z Meritxellu.
celodenní turistika, fascinující okružní cesta okolo ledovcových jezer v údolí PESSONS do impozantní kotliny orámované horami dosahujícími výšky okolo 2 800 m. Možnost prodloužení trasy s výstupem na COLLADA DELA PESSONS (2 792 m).
celodenní okružní turistika v přírodním parku COMAPEDROSA okolo polozapomenutých farem, v obou směrech nádherné vyhlídky na nejvyšší pohoří Andorry COMA PEDROSA.
okružní turistika mezi vrcholky hor a jezery TRISTAINA. Uzavřená kotlina s bohatou faunou i flórou, s nejvyšším vrcholem PIC DE TRISTAINA (2 882 m) s možností prodloužení o výstup na jeden z nejbližších vrcholů.
ráno odjezd z hotelu do Francie, povinná přestávka v SÉTE, městě přezdívaném Benátky Languedocu. Možnost koupání na jedné z písečných pláží, procházka podél kanálů, návštěva starého rybářského přístavu nebo vyhlídka z Mont Saint Clair. Večer pokračování v cestě Francií a Německem.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

srpen 2018

       
25.8.2018 10 / 9 Pardubice 14 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.8.2018 10 / 9 Praha 14 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace