nahrávám...

Pohodový týden - Itálie, Monako - Ligurská riviéra a Monte Carlo

Navigace:
Fotogragie Itálie - hotel Ligurská riviéra, Monte Carlo
Fotogragie Monako
Fotogragie Monako 2
Fotogragie Monako 3
Fotogragie Itálie - hotel Ligurská riviéra, Monte Carlo Fotogragie Monako Fotogragie Monako 2 Fotogragie Monako 3
Číslo zájezdu 478070
Doprava Autobusem - ItálieAutobusem
Odlety z Praha, Pardubice
Lokalita
Itálie
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
Cena od
14 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Pro letošní rok 2018 jsme připravili zajímavou nabídku s ubytováním přímo u Ligurského moře, kde máme zajištěno 5 noclehů s polopenzí a odkud budeme vyrážet na zajímavé výlety po okolí. Nejen, že navštívíme nejhezčí jeskyni Itálie či kouzelné město Janov s největším evropským akváriem, ale i věhlasné Monte Carlo. Pokud nechcete absolvovat výlety s námi, můžete jen tak lenošit na pláži, která je od hotelu jen 100 metrů. Samo město Borgio Verezzi je okouzlující, jeho atmosféra vytváří příjemný pocit pro strávení báječné oddychové dovolené. *** Hotel na Ligurské Riviéře je vzdálen jen 50 metrů od moře, nabízí pěkné pokoje s vlastním sociálním zařízením, sat.TV, telefonem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech. Jedenkrát pro nás majitelé připravili i regionální speciality. Provází L. Abaffyová.

Poznámka : Dětské ceny platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.

Ubytování

Typ ubytování Hotel ***

*** Hotel na Ligurské Riviéře je vzdálen jen 50 metrů od moře, nabízí pěkné pokoje s vlastním sociálním zařízením, sat.TV, telefonem.

Stravování

snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech. Jedenkrát pro nás majitelé připraví i regionální speciality.

Cena zahrnuje

 • 5x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 2 700 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků do 30 000 Kč za 280 Kč

Program zájezdu

odjezd z ČR do Itálie.
ráno příjezd do BORGIO VEREZZI, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, odpoledne odpočinek u moře na pláži nebo procházka historickou částí města s možností ochutnávky výtečné zmrzliny nebo kávy na terase některé z restaurací s výhledem na moře, nádherná přímořská riviéra, večeře.
snídaně, odjezd autobusem do LOANA - původní římské město, které bylo ve středověku sídlem biskupů s Albengy a patří mezi nejvýznamnější městečka Ligurie. Z historických památek ležících v centru můžete obdivovat zejména barokní kostel SAN GIOVANNI BATTISTA, CASTELLO nebo starou věž s hodinami. Odjezd zpět do hotelu, večeře.
snídaně, volný den u moře nebo fakultativně možnost vlakem do JANOVA, návštěva nejznámějšího městečka Ligurské riviéry, prohlídka DÓŽECÍHO PALÁCE, DUOMO SAN LORENZO, 117 metrů vysokého majáku nebo největšího evropského akvária s 5 000 živočichy, odjezd zpět do hotelu, všichni typická regionální večeře.
snídaně, odjezd busem do ALBENGA, - přestup na vlak, kterým dojedeme přímo do MONTE CARLA. Prohlídka tohoto vyhlášeného knížetství. Nejdříve navštívíme údajně nejhezčí botanickou zahradu světa JARDIN DE EXOTIGUE MONACO, kde naleznete např. nejznámější kaktusy světa, poté se přesuneme na krátkou prohlídku kostela SAINTE DÉVOTE. Nesmíme si ani nechat ujít oceánografické muzeum či jen tak nakouknout do slavných kasín tohoto nezapomenutelného města. Odjezd zpět do hotelu stejnou trasou, večeře.
snídaně, pěšky k nejhezčí jeskyně Itálie jen pár stovek metrů od hotelu, prohlídka vyhlášené jeskyně, návštěva kostela CHIESA DI SAN PIETRO na náměstí, kde se konají vyhlášená divadelní představení, odpoledne již volno u moře, večeře.
snídaně, dopoledne odjezd k jezeru Lago di Garda, krátká prohlídka PESCHIERY, odjezd do ČR.
příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace