nahrávám...

Pohodový týden na kole - Rakousko - Kouzlo dachsteinského velikána s kartou

Navigace:
Fotogragie home2
Fotogragie IMG_6300t1
Fotogragie léto Schladming 11
Fotogragie léto Schladming1
Fotogragie most přes Riesach1
Fotogragie P10100341.JPG
Fotogragie P80300471.JPG
Fotogragie riesachsee1
Fotogragie Riesachsee1.bmp
Fotogragie schladming 11
Fotogragie schladming1
Fotogragie vodopád Unterta1l
Fotogragie home2 Fotogragie IMG_6300t1 Fotogragie léto Schladming 11 Fotogragie léto Schladming1 Fotogragie most přes Riesach1 Fotogragie P10100341.JPG Fotogragie P80300471.JPG Fotogragie riesachsee1 Fotogragie Riesachsee1.bmp Fotogragie schladming 11 Fotogragie schladming1 Fotogragie vodopád Unterta1l
Číslo zájezdu 477806
Doprava Autobusem - RakouskoAutobusem
Odlety z Praha, Pardubice
Lokalita
Rakousko
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
Cena od
12 690 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Na kole projedeme nejhezčí trasy v okolí Schladmingu, Radstadtu či Altenmarktu v oblasti Dachstein-Taury. S letní kartou SOMMERCARD (obdrží každý klient zdarma) si můžeme trasy zpříjemnit využitím přírodních koupališť či bazénů, výjezdy lanovkami, a můžeme se "kochat panoramaty". Ubytováni budeme v ***hotelu na okraji světoznámého městečka Schladming ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, sat. TV a balkónem. Snídaně formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátový švédský stůl. Jednou je místo večeře grilování na hotelové salaši. V hotelu můžeme relaxovat v sauně. Provází D. Špás.

Ubytování

Typ ubytování Hotel ***

Ubytováni budeme v ***hotelu na okraji světoznámého městečka Schladming ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, sat. TV a balkónem. V hotelu můžeme relaxovat v sauně.

Stravování

Snídaně formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátový švédský stůl. Jednou je místo večeře grilování na hotelové salaši.

Cena nezahrnuje

 • 1lůžkový pokoj 1 800 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků do 30 000 Kč za 245 Kč
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

odjezd z ČR pozdě večer do Rakouska.
příjezd na ubytování do SCHLADMINGU, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, odpoledne volno, seznámení se Schladmingem a okolím nebo možnost využití karty Sommercard (krytý bazén, minigolf, výjezd místním busem na PLANAI atd.), večeře.
snídaně, výjezd s pěšími turisty k lanovce na Hochwurzen, na kolech údolím URSPRUNG k MOARHOF farmě nebo až na vrchol údolí, kde jsou jednotlivé salaše, krásné výhledy, možnost procházky kolem údolí. Poté pěkný sjezd na PICHL a podél Enns do hotelu (cca 35 km), večeře.
snídaně, odjezd busem s "pohodáři" mýtnou silnicí na parkoviště, výjezd lanovkou na HUNERKOGEL-DACHSTEIN (2 687 m n. m.), k chatě SEETHALERHÜTTE - fantastické vyhlídky, stejnou cestou zpět k horní stanici lanovky s možností prohlídky ledové jeskyně, sjezd na parkoviště, pěšky k chatě ALPINHÜTTE (alpské muzeum, vstup zdarma) a přes ROSEGGENSTEIG k chatě EDELBRUNN, krátký sestup a zpět do hotelu (alt. pěší výstup z RAMSAU), večeře.
snídaně, busem s "pěšími" do ROHRMOOSU, nejdříve údolím OBERTAL k chatě ESCHACHALM nebo pouze k Moosmanderwaldu (miniatury domečků) a zpět na rozcestí u Rohrmoosu, poté druhým údolím UNTERTAL k vodopádům RIESACHFÄLLE, pro zdatné výstup k jezeru RIESACHSEE, pozdě odpoledne grilování na hotelové salaši. Návrat do hotelu busem s možností dřívějšího výstupu u soutěsky TALBACHKLAMM.
snídaně, rovinatá etapa podél Ennsu do městečka RADSTADT a zpět (cca 45 km). Pro zdatnější možnost odbočení do FILZMOOSU či dojetí do ALTENMARKTU (možnost koupání). Pro nenasyty prodloužení trasy o zajížďku do FLACHAU (+ 15 km), večeře.
snídaně, odjezd do ADMONTU, prohlídka benediktinského kláštera s největší světovou klášterní knihovnou, procházka městečkem, odjezd do ČR, příjezd v pozdních nočních hodinách.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace