nahrávám...

Pohodový týden na kole - Rakousko - Krimmelské vodopády s kartou na kole

Navigace:
Fotogragie Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_14
Fotogragie Krimmel_DSC07161 (13).JPG
Fotogragie Krimmel_DSC07161 (30).JPG
Fotogragie Krimmel_DSC07161 (31).JPG
Fotogragie Krimmel_DSC07161 (6).JPG
Fotogragie Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_01
Fotogragie Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_05
Fotogragie Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_06
Fotogragie Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_07
Fotogragie Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_08
Fotogragie Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_09
Fotogragie Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_14 Fotogragie Krimmel_DSC07161 (13).JPG Fotogragie Krimmel_DSC07161 (30).JPG Fotogragie Krimmel_DSC07161 (31).JPG Fotogragie Krimmel_DSC07161 (6).JPG Fotogragie Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_01 Fotogragie Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_05 Fotogragie Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_06 Fotogragie Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_07 Fotogragie Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_08 Fotogragie Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_09
Číslo zájezdu 478000
Doprava Autobusem - RakouskoAutobusem
Odlety z Praha, Pardubice
Lokalita
Rakousko
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
Cena od
13 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Na kole projedeme nejhezčí trasy v údolí Pinzgau, kde leží i nejvýznmější přírodní zajímavost Rakouska - vodopády Krimml. S letní kartou National Card Hohe Tauern (v každé kategorii jeden vstup zdarma + další s 50 % slevou) nejlépe poznáte vyjímečnost údolí Pinzgau a přilehlých velikánů, bouřící vodu v Krimmelských vodopádech, ledovec Weissee atd. Trasy jsou vedeny téměř výhradně po cyklostezkách a jsou výborně značeny, takže je vše připravené pro vaše pohodlí. Tomu přispívá i ubytování v již léty prověřeném rodinném hotelu v útulných pokojích se sprchou, WC, sat. TV, telefonem, fénem a trezorem. Snídaně je podávána formou bohatého švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátovým bufetem. Jednou pro nás majitel připraví místní speciality.

Poznámka : Vzhledem k tomu, že naplnění cyklistické části programu je přímo závislé na vhodných povětrnostních podmínkách, CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v případě nepříznivého počasí.
Dětské ceny platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje

 • 5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x pinzgauerský večer, kartu National Card Hohe Tauern, doprava klimatizovaným autobusem s cyklovlekem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 2 300 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu do 30 000 Kč za 245 Kč

Program zájezdu

odjezd z ČR pozdě večer do Rakouska.
příjezd na ubytování ráno příjezd do WALDU (880 m), dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu. Odpoledne na kole do údolí OBERSULBACHTAL, občerstvení na Berndlalmu. Možno pokračovat údolím dále. Nádherné výhledy na zaledněný vrcholek Groser Geigru (3360 m). Údolím zpět s možností odbočky k vodopádu SULZBACHFALL. Zpět do hotelu. Večeře. (převýšení 500 m, délka cca 25 km).
snídaně, pěší výlet s turistickou variantou zájezdu: odjezd busem do ENZINGER BODENU (1468 m), výjezd kabinkou (na kartu zdarma) až k chatě RUDOLFSHUTTE (2311 m), základní varianta (2 z 5; 4 hod; převýšení 270 m): okolo ledovcového jezera WEISSEE (2300 m) panoramatickou ledovcovou cestou s nádhernými výhledy na štíty okolních třítisícovek až do úbočí OBERWINKEL a kolem malého jezera EISBODENLACKE (2068 m) k přehradě TAUERNMOSSSEE (2048 m). Zpět k horní stanici kabinové lanovky jen krátkým výstupem, sjezd do údolí k busu. Lehčí varianta (1,5 z 5; 4 hod; 220m převýšení): jen okružní procházka kolem WEISSEE a sjezd do údolí k busu. Všichni odjezd do hotelu, večeře.
snídaně, autobusem výjezd na Gerlospass. Na kole po břehu jezera SPEICHER DURLASSBODEN k salaši FINKAU a zpět. Sjezd z Gerlospassu ke KRIMELSKÝM VODOPÁDŮM. Prohlídka vodopádů a na kole zpět do hotelu. Večeře. (nahoru 150 m, dolů 500 m, cca 35 km). Možno prodloužit a na Gerlospass vystoupat přes Wald a Konigsleiten.
snídaně, cyklostezkou podél řeky SALZACH až do ZELL AM SEE (150 m klesání, 65 km). Jedná se o velmi pohodlnou známou cyklostezku, během které můžete navštívit i muzeum v MITTERSILLU. Cestou velké množství možností občerstvení. Trasa se dá zkrátit podle každého z Vás (zpáteční cestu potom fakultativně vlakem do hotelu). Busem zpět do hotelu. Večeře.
snídaně, na kole do NEUKIRCHENU. S kolem výjezd kabinovou lanovkou do výšky 2127 m pod vrchol WILDKOGEL (2224 m), možnost pěšího výstupu na vrchol a zpět ke kolům. Sjezd vozovou šotolinovou cestou přes Geiselalm až do údolí Salzachu. Přes BRAMBERG zpět do Neukirchenu a dále do hotelu. Trasu je možné prodloužit výjezdem do údolí Habachtal, ve kterém se nachází jedno tří evropských nalezišť smaragdů. Večeře. (klesání 1200 m, cca 35 km).
snídaně, odjezd domů. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace