nahrávám...

Pohodový týden na kole - Rakousko - Nauders, ráj cyklistů

Navigace:
Fotogragie PTA_17_02_O_Lonsky
Fotogragie Nauders_P1170960.JPG
Fotogragie Nauders_P1170961.JPG
Fotogragie Nauders_P1170962.JPG
Fotogragie Nauders_P1170990.JPG
Fotogragie PTA_17_02_hotel
Fotogragie Rakousko_Pohodovy_tyden_v_Alpach_Nauders_srdce_Alp_01
Fotogragie Rakousko_Pohodovy_tyden_v_Alpach_Nauders_srdce_Alp_02
Fotogragie Rakousko_Pohodovy_tyden_v_Alpach_Nauders_srdce_Alp_03
Fotogragie Rakousko_PTA_Nauders_dreamstime_xl_45680530
Fotogragie Rakousko_PTA_Nauders_dreamstime_xl_46957521
Fotogragie PTA_17_02_O_Lonsky Fotogragie Nauders_P1170960.JPG Fotogragie Nauders_P1170961.JPG Fotogragie Nauders_P1170962.JPG Fotogragie Nauders_P1170990.JPG Fotogragie PTA_17_02_hotel Fotogragie Rakousko_Pohodovy_tyden_v_Alpach_Nauders_srdce_Alp_01 Fotogragie Rakousko_Pohodovy_tyden_v_Alpach_Nauders_srdce_Alp_02 Fotogragie Rakousko_Pohodovy_tyden_v_Alpach_Nauders_srdce_Alp_03 Fotogragie Rakousko_PTA_Nauders_dreamstime_xl_45680530 Fotogragie Rakousko_PTA_Nauders_dreamstime_xl_46957521
Číslo zájezdu 477992
Doprava Autobusem - ItálieAutobusem
Odlety z Pardubice
Lokalita
Itálie
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
Cena od
13 890 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Na hranici Rakouska, Itálie a Švýcarska leží městečko Nauders, které bude naším výchozím bodem pro poznání tohoto nádherného a rozmanitého kraje pod vrcholky třítisícovek. Postupně projedeme nejhezčí cyklotrasy jak v Rakousku, tak i v Itálii, s turisty navštívíme bezcelní zónu Samnaun, kde je možné nejen levně nakoupit, ale také nás čeká nádherná pěší túra po rakousko/švýcarských hranicích. Dobrodružné povahy se mohou pokusit o zdolání legendárního alpského sedla Passo Stelvio. Ubytování máme v ***hotelu na kraji městečka Nauders v komfortně vybavených pokojích (sprcha, WC, fén, rádio, telefon a sat. TV). Velkou výhodou je jistě i vlastní hotelová relaxační zóna s krytým bazénem, saunou, fitnessem a hernou se stolním tenisem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 4 chodech s výběrem včetně salátového švédského stolu. Jedenkrát pro nás majitelé připraví grilování.

Poznámka : Dětské slevy platí jen při ubytování s 2 dospělými osobami.
Pro cyklo variantu neplatí svozy.

Ubytování

Typ ubytování Hotel ***

Ubytování máme v ***hotelu na kraji městečka Nauders v komfortně vybavených pokojích (sprcha, WC, fén, rádio, telefon a sat. TV). Velkou výhodou je jistě i vlastní hotelová relaxační zóna s krytým bazénem, saunou, fitnessem a hernou se stolním tenisem.

Stravování

Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 4 chodech s výběrem včetně salátového švédského stolu. Jedenkrát pro nás majitelé připravili grilování.

Cena zahrnuje

 • 5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x grilování, doprava klimatizovaným autobusem s cyklovlekem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 1 900 Kč (max. 2 pokoje), pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků do 30 000 Kč za 245 Kč

Program zájezdu

odjezd z ČR pozdě večer do Rakouska.
příjezd na ubytování do NAUDERSU, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, odpoledne seznámení s okolím: nenáročná vyjížďka kolem jezera Reschensee (1400 m - cca 30 km, převýšení 200 m). Možno prodloužit i přidat stoupání. Večeře.
snídaně, sjezd z Naudersu do údolí Innu na švýcarské hranice. Podél řeky Inn přes LANDECK až k IMSTU (^ 400 m, ˇ1000 m; 65 km). Zpět nás dopraví náš bus, jedná se o velmi příjemnou cyklystickou trasu nádherným údolím na rakouské straně. Večeře.
snídaně, odjezd busem do bezcelní zóny SAMNAUN (1 828 m), která patří pod Švýcarsko. Základní varianta: výjezd dvoupatrovou lanovkou k chatě ALP TRIDO (2 499 m), možnost krátkého výstupu na PIZ MUNSCHUNS (2 657 m) a dále pokračujeme po hranici s Rakouskem až do průsmyku ZEBLASJOCH (2 539 m), pak již po vozové cestě pod dohledem svišťů zpět do Samnaun (možnost výhodným nákupů bez cla). Lehčí varianta: jen krátká túra a lanovkou zpět do Samnaun, prohlídka městečka včetně možnosti výhodných nákupů. Všichni společně odjezd na hotel, večeře grilování. Pro zdatné zájemce možnost pokusu o zdolání cyklistické legendy – Passo Stelvio (2758 m), druhé nejvyšší alpské silniční sedlo. Převýšení 1900 metrů!!!! Cesta nabízí nádherné výhledy na Ortler a okolní zaledněné vrcholky. Všichni společně odjezd na hotel, večeře grilování.
snídaně, autobusem k HEIDERSEE, sjezd do GLORENZY (malinké město s dochovaným středověkým kruhovým opevněním). Dále podél řeky Adige údolím VAL VENOSTA až k MERANU (sjezd 1 000 m, délka cca 70 km). Všichni večeře.
snídaně, na kole do GRAUNU, stoupání údolím Oetztalských Alp na MELANGER ALM (1970 m.). Výhledy na vrchol Weisskugel (3797 m) – dominanta celé oblasti. Zpět na hotel. (^500 m, ˇ 500 m; celkem 40 km), večeře.
snídaně, dopoledne odjezd do ČR, příjezd v pozdních večerních hodinách.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace