nahrávám...

Pohodový týden - největší z Baleárů - báječná Mallorka - bus

Navigace:
Fotogragie Mallorca - náměstí Soller.
Fotogragie mallorca-palma-de-mallorca-katedrala-7252
Fotogragie mallorca-radinice-palma-de-mallorca-7263
Fotogragie mallorca-valdemosa-klaster-7183
Fotogragie Mallorca - náměstí Soller. Fotogragie mallorca-palma-de-mallorca-katedrala-7252 Fotogragie mallorca-radinice-palma-de-mallorca-7263 Fotogragie mallorca-valdemosa-klaster-7183
Číslo zájezdu 477860
Doprava Autobusem - ŠpanělskoAutobusem
Odlety z Praha, Pardubice
Lokalita
Španělsko
Oblasti Oblast Mallorca
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 17.09.2018
poslední 17.09.2018
Cena od
19 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Mallorka - největší z Baleárských ostrovů s hl. městem Palma de Mallorka, pyšnícím se mnoha památkami, nabízí neuvěřitelné krásy - od romantických pláží s palmami, přes úrodný kraj pomerančovníků, citronovníků, mandloní, olivovníků a fíkovníků ve vnitrozemí, až po členitá pohoří s borovými lesy i středověkými kláštery na západním a severním pobřeží. To vše ještě před hlavní sezonou, kdy nás jarní Středomoří, ještě nezatížené únavou tisíců turistů, oslovuje svými barvami, které pozvedají duši, a svými exotickými vůněmi, které oživují smysly. Pozadí k tomu všemu tvoří zeleň nových porostů, která se v mořské hladině mění na tyrkysovou a ta pak na obzoru přechází v intenzivní jarní modř nebeské klenby.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

ubytování s polopenzí v ***hotelu.

Stravování

polopenze.

Cena zahrnuje

 • doprava klim. autobusem (4 600 km), zpáteční trajekt na Mallorku, transfery, 8x ubytování s polopenzí v ***hotelu, 1x ubytování ve 4lůžkové kajutě, pobyt. taxa, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • místní doprava mimo program, vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 4 700 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 420 Kč

Program zájezdu

odjezd z ČR v dopoledne, přes Německo a Francii do Španělska.
příjezd do BARCELONY, návštěva četných památek (nočním trajektem na Mallorku v 4lůžkových kabinách).
připlutí na ostrov, výlet do přístavu SANT ELM, písčitá pláž s výhledem na ostrůvek Pantaleo, "túra krás" nad romantickou zátokou Basset s výhledy na opuštěný skalnatý ostrov Dragoneru až k odlehlým terasovým zahradám kláštera trapistů, návrat do hotelu, večeře (4 noci na stejném místě).
snídaně, výlet ke kartuziánskému klášteru VALLDEMOSSA v zeleném horském údolí, které se proslavilo zimním pobytem Frederika Chopina a George Sandové. Následuje klasická túra lesy zimních dubů a starých uhlířských osad s možností výstupu na vrchol TEIX (1 062 m). Odjezd na ubytování, večeře.
snídaně, relaxační den: pláže v okolí Palmy, popř. návštěva vodního ráje AQUALANDU v Arenalu nebo fakult. výlet do zátoky CALA PI s lehkou turistikou po pobřeží, návrat do hotelu, večeře.
snídaně, místním busem (MHD) na prohlídku hl. města PALMA DE MALLORKA - gotická katedrála LA SEU, jedna z nejkrásnějších ve Španělsku, palác ALMUDAINA, původně arabský Alcazar a sídlo maurských vezírů, Arabské lázně, tržnice aj. Odpoledne relax u moře či bazénu. Večeře.
snídaně, výlet k poutnímu klášteru LLUC s černou madonou zvanou LA MORENETA, horský výstup na jeden z nejvyšších vrcholů ostrova TOMIR (1 103 m), naskýtající pohled na Mallorku z ptačí perspektivy. Odjezd do hotelu, večeře (4 noci na stejném místě, letecká varianta pouze 2 noci).
snídaně, výjezd na MIRADOR ES COLOMER s nádherným výhledem na skalnatý MYS FORMENTOR, a dále do historického městečka POLLENCA s templářským kostelem z 13. století. Kalvárie - výstup po 365 schodech ke kapličce, starý římský most či nedaleký klášter ERMITIA DE PUIG DE MARIA s panoramatickými výhledy. Odjezd na hotel, večeře.
snídaně, turistika na mysu ALCUDIA. Návštěva přístavního starého města a turistická okružní trasa z MAL PAS do oblasti BAIX s pláží. Možnost výstupu na vrchol TALAIA D ALCUDIA (445 m n. m.), odkud budeme mít celou Alcudii jako na dlani, včetně mysu FORMENTOR. Odjezd do hotelu, večeře.
snídaně, odjezd do historického městečka ARTÁ s klášterem SV. SALVADORA, dále do přímořské osady BETLEM. Turistika na vrchol SA ODASSA (322 m n. m.) nebo podél severního pobřeží s koupáním. Busem do hotelu, večeře.
snídaně, poledním trajektem do Barcelony a pokračování v trase přes Francii směr ČR.
příjezd do ČR ve večerních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2018

       
17.9.2018 12 / 11 Pardubice 19 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
17.9.2018 12 / 11 Praha 19 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace