nahrávám...

Pohodový týden - Perly Kanárských ostrovů - La Gomera a La Palma

Navigace:
Fotogragie pta-kanarske-ostrovy-la-gomera-2012-6
Fotogragie pta-kanarske-ostrovy-la-gomera-2012-4
Fotogragie pta-kanarske-ostrovy-la-gomera-2012-13
Fotogragie pta-kanarske-ostrovy-la-gomera-2012-12
Fotogragie pta-kanarske-ostrovy-la-gomera-2012-10
Fotogragie pta-kanarske-ostrovy-la-gomera-2012-1
Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera - San Sebastian
Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera
Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera
Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera
Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera
Fotogragie pta-kanarske-ostrovy-la-gomera-2012-8
Fotogragie pta-kanarske-ostrovy-la-gomera-2012-6 Fotogragie pta-kanarske-ostrovy-la-gomera-2012-4 Fotogragie pta-kanarske-ostrovy-la-gomera-2012-13 Fotogragie pta-kanarske-ostrovy-la-gomera-2012-12 Fotogragie pta-kanarske-ostrovy-la-gomera-2012-10 Fotogragie pta-kanarske-ostrovy-la-gomera-2012-1 Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera - San Sebastian Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera Fotogragie pta-kanarske-ostrovy-la-gomera-2012-8
Číslo zájezdu 489089
Doprava Letecky - ŠpanělskoLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Španělsko
Ubytování Vlastní ubytování
Strava Polopenze
Termínů
první 19.04.2019
Cena od
36 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Patří rozlohou k těm menším Kanárským ostrovům, které zatím zůstávají stranou masové turistiky. Oba jsou ideálním cílem pro turisty, kteří obdivují nedotčenou přírodu. Najdou tu nejen magický svět sopek a barevných skal vulkanického původu, ale i hluboké soutěsky, prudké strže, holé vrcholky s nádhernými výhledy i původní mlžné pralesy. La Gomera, druhý nejmenší z Kanárských ostrovů, je vyhledávaný pro svou divokou přírodu s bujnou vegetací. Pustý, sopečný, suchý jih se mění na severu v zelenou krajinu s úrodnými údolími, kde nechybí ani banánová políčka a palmové háje. Národní park ve středu ostrova se pyšní unikátním, téměř neproniknutelným vavřínovým pralesem. La Palma je nejzelenější z ostrovů. Na jihu uvidíte typickou suchou sopečnou krajinu a na severu je ostrov pokryt borovicovými a vavřínovými lesy. Centru ostrova vévodí mohutná kaldera s obvodem 28 km, jejíž stěny dosahují výšky 2000 m. Nechybí tu hluboké kaňony, propasti a vodopády. Oba ostrovy jsou protkány hustou sítí stezek pro pěší turistiku. Průměrná roční teplota se pohybuje okolo 20°C. Pro svoji členitost a úžasnou rozmanitost krajiny s nezkaženou přírodou jsou ostrovy opravdovým rájem pěších turistů. Provází E. Červená v 1. termínu a J. Pechová v 2. termínu.

Ubytování

Typ ubytování Vlastní ubytování

7x ubytování v apartmánu nebo hotelu.

Stravování

polopenze.

Cena zahrnuje

 • letenka vč. let. tax a poplatků cca 11 400 Kč, transfery z/na letiště, 2x trajekt dle programu, 1x trajekt nebo přelet La Palma-Tenerife (v závislosti na jízdním a letovém řádu), pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků, půjčovné mikrobusu, místní doprava dle programu, 7x ubytování s polopenzí v apartmánu nebo hotelu, pobytová taxa, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • místní doprava mimo program, ostatní strava a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 4 800 Kč

Program zájezdu

odlet z ČR na ostrov TENERIFE, trajekt na ostrov LA GOMERA, ubytování, snídaně. Půldenní lehká turistika v srdci NP GARAJONAY, návrat do hotelu, relax u moře, večeře.
snídaně, přejezd na severovýchod ostrova do městečka AGULO, výstup stezkou ve skalní stěně s nádhernými pohledy na městečko, ostrov TENERIFE s nejvyšší horou EL TEIDE a do údolí, odtud překvapující červenou krajinou k návštěvnickému centru s malou botanickou zahradou. Sestup do AGULY typickou krajinou s hlubokými soutěskami a bohatou flórou - euforbie, palmy, terasovitá políčka. Prohlídka AGULA, typického kanárského městečka s úzkými kamennými uličkami a tradiční architekturou. Návrat do hotelu, možnost koupání, večeře.
snídaně, přejezd do NP GARAJONAY, zapsaného v r. 1986 do seznamu UNESCO. Výstup na nejvyšší horu GARAJONAY - 1487 m, odtud sestup unikátním vavřínovým pralesem ke kapli Panny Marie z Lourdes a osadě El Cedro s restaurací, kde připravují výborné kanárské speciality. Možné prodloužení k nejvyššímu vodopádu na ostrově, Salto d´Agua. Návrat do hotelu, možnost koupání, večeře.
snídaně, přejezd do krásného údolí VALLERHERMOSO na západním pobřeží, geologicky nejstarší části ostrova. Okružní túra stoupajícími stezkami zelenou soutěskou mezi terasovitými políčky, později divokou krajinou ke kapli Santa Clara s nádhernými výhledy na divoké pobřežíi sousední ostrov La Palmu. Po horském hřebeni až k vyhlídce BUENAVISTA, sestup do údolí VALLERHERMOSO blízko kamenité pláže. Návrat do hotelu, večeře. Po večeři trajektem na ostrov LA PALMU, přejezd do hotelu a ubytování.
po snídani přejezd na severní část ostrova do ZANZY, zastávka v muzeu pod širým nebem s kresbami na skalách původních obyvatel Gaunčů. Pohádkovým lesem sestup do soutěsky kolem mystických míst a tzv. skalní katedrály. Cesta pokračuje otevřenější soutěskou na tzv. Královskou cestou po pobřeží s výhledy na skaliska bičovaná mořem do malebné vesničky EL TABLADA. Zpět do hotelu, možnost koupání, večeře.
snídaně, přejezd k turistickému středisku EL PILAR, odtud tzv. cestou sopek přechod přes hřeben CUMBRE VIEJA s panoramatickými výhledy na východní i západní pobřeží. Jedná se o z nejkrásnějších tras na ostrově. Ve FUENCALIENTE fakultativně ochutnávka vína. Přejezd do hotelu, možnost koupání v moři, večeře.
snídaně, přejezd na nejvyšší bod ostrova, ROQUE DE LOS MUCHACHOS ve výšce 2 426 m. Vyhlídky do hlubokých, dech beroucích soutěsek. Po okraji kaldery okolo astronomických observatoří s pohledy na neobvyklé skalní formace a do prudkých strží přes vyhlídku DEGOLLADA DES FRANCESES na PICO DELLA CRUZ a z posledního vrcholu PICO DELLA NIEVE sestup na parkoviště. Přejezd do hotelu, večeře.
transfer do přístavu/na letiště, trajektem/přelet na Tenerife, odlet do ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

duben 2019

       
19.4.2019 8 / 7 Praha 36 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Jižní Španělsko

Cena od 18 200 Kč
http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/

Cena od 15 880 Kč
http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/

Cena od 16 490 Kč
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.