nahrávám...

Pohodový týden v Alpách - Slovinsko - U moře ve Slovinsku s turistikou

Navigace:
Fotogragie PTA_20_02_01_archiv_1CK
Fotogragie _Slovinko_PTA ve Slovinsku u moře_dreamstime_xl_44729933
Fotogragie _Slovinko_PTA ve Slovinsku u moře_dreamstime_xl_49101416
Fotogragie _Slovinko_PTA ve Slovinsku u moře_dreamstime_xl_50349089
Fotogragie A_PTA_22_02_1 PTA ve Slovinsku u more s turistikou
Fotogragie A_PTA_22_02_2 PTA ve Slovinsku u more s turistikou
Fotogragie A_PTA_22_02_3 PTA ve Slovinsku u more s turistikou
Fotogragie PTA_20_02_02_archiv_CK
Fotogragie PTA_20_02_01_archiv_1CK Fotogragie _Slovinko_PTA ve Slovinsku u moře_dreamstime_xl_44729933 Fotogragie _Slovinko_PTA ve Slovinsku u moře_dreamstime_xl_49101416 Fotogragie _Slovinko_PTA ve Slovinsku u moře_dreamstime_xl_50349089 Fotogragie A_PTA_22_02_1 PTA ve Slovinsku u more s turistikou Fotogragie A_PTA_22_02_2 PTA ve Slovinsku u more s turistikou Fotogragie A_PTA_22_02_3 PTA ve Slovinsku u more s turistikou Fotogragie PTA_20_02_02_archiv_CK
Číslo zájezdu 478092
Doprava Autobusem - SlovinskoAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Pardubice
Lokalita
Slovinsko
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
Cena od
13 690 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Slovinsko má jen 48 km pláží, ale oč je kratší, tak o to jsou kouzelnější. Během této novinky můžete využít našeho programu, při kterém poznáte nejznámější místa okolí světově známého přístavu Piran, kterému se taky říká slovinské Benátky a které patří mezi skvosty celého Slovinska. Projdeme se k jeskynnímu systému škocjanských jeskyň, navštívíme malé rybářské městečko Izola, či nám neunikne ani prohlídka italského Terstu s jedinečnými památkami i půvabnými uličkami, nebo např. ani turistika u hradu Predjamski hrad. Ubytování jsme jen pár desítek minut pěšky od jedinečného Piranu v místě Strunjan, v *** hotelu (za příplatek i **** hotelu ve stejném areálu) v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, sat.TV, krytým bazénem a báječnou vlastní pláží jen pár metrů od hotelu. Snídaně i večeře jsou formou bohatého švédského stolu. Chcete jen relaxovat v nádherném prostředí u moře? Není problém, můžete využívat celý den pohodu u moře či v bazénu, využít lákavých nabídek wellnes hotelu, či zapůjčit kola nebo jen tak se toulat krásným národním parkem v těsné blízkosti hotelu. Provází R. Odrazilová.

Poznámka : Dětské ceny platí jen při ubytování s 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje

 • 5x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 1 800 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků do 30 000 Kč za 245 Kč

Program zájezdu

odjezd z ČR do Slovinska.
příjezd do STRUNJANU, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, poté pěšky do nejhezčího města slovinské Riviery – PIRAN, procházka po hradbách již ze 7. století, prohlídka starých nádherných uliček. Po prohlídce opět pěšky do hotelu, odpočinek v hotelovém bazénu, moře, večeře.
snídaně, základní varianta (náročnost 1,5 z 5; 4 hod., ^50 m, ˇ 50 m): okruh KRAJINSKIM PARKEM STRUNJAN s množstvím ptactva a jedinečné flóry s nádhernými zátokami, vyzívající ke koupání bez velkého množství turistů. Po cestě se zastavíme na prohlídku kostela SV.MARIJA. Okruh dokončíme přímo k hotelu, večeře.
snídaně, odjezd busem do ŠKOCJANU, prohlídka vyhlášené vápencové jeskyně, kde se budeme procházet obrovským podzemním kanónem s nádherným vodopádem. Odpoledne zastávka ve staré rybářské vesničce IZOLA, kde navštívíme kostel sv. Maura a poté se vydáme pěšky do hotelu, večeře.
snídaně, odpočinkový den s koupáním v moři. Právě pláže kolem hotelu patří ještě mezi neobjevené a proto méně poseté turisty a nabízí relativně klid a pohodu v čistém moři. Fakultativně možnost zajištění okružní plavby kolem vyhlášeného mysu s městy PIRAN a PORTOROŽ, večeře.
snídaně, odjezd busem na prohlídku POSTOJNSKÉ JESKYNĚ, kde již od roku 1872 jezdí vláček pro turisty, z kterého shlédneme nejúžasnější jeskyni Slovinska. Poté přejedeme k hradu PRADJAMSKI HRAD, prohlídka, odjezd na hotel, večeře.
snídaně, ještě pobyt u moře a v odpoledních hodinách odjezd do ČR.
příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace