nahrávám...

Rakousko, Itálie - Pohodový týden v Alpách - Zahrada Dolomit Tre Cime

Navigace:
Fotogragie italie-zahrada-zadol-zahrada
Fotogragie italie-zahrada-sextenske-magistrale
Fotogragie italie-zahrada-lanovka-MONTE CRISTALLO
Fotogragie italie-zahrada-dolomiti_4
Fotogragie italie-zahrada-dolomiti_2
Fotogragie italie-zahrada-dolomiti_1
Fotogragie italie-zahrada-dolomiti
Fotogragie italie-zahrada--Dolomit-03.JPG
Fotogragie italie-zahrada-Dolomit-02
Fotogragie italie-Zahrada-Dolomit-01.JPG
Fotogragie Italie_Zahrada_Dolomit_hotel
Fotogragie italie-zahrada-zadol-zahrada Fotogragie italie-zahrada-sextenske-magistrale Fotogragie italie-zahrada-lanovka-MONTE CRISTALLO Fotogragie italie-zahrada-dolomiti_4 Fotogragie italie-zahrada-dolomiti_2 Fotogragie italie-zahrada-dolomiti_1 Fotogragie italie-zahrada-dolomiti Fotogragie italie-zahrada--Dolomit-03.JPG Fotogragie italie-zahrada-Dolomit-02 Fotogragie italie-Zahrada-Dolomit-01.JPG Fotogragie Italie_Zahrada_Dolomit_hotel
Číslo zájezdu 489134
Doprava Autobusem - ItálieAutobusem
Odlety z Praha, Pardubice
Lokalita
Itálie
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 28.06.2019
poslední 28.06.2019
Cena od
14 290 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Tento zájezd je zaměřen na lehkou a střední turistiku po nejznámějších a nejhezčích lokalitách východních Dolomit. Na všech trasách si můžete odpočinout a posilnit se v horských hostincích. Celý zájezd je koncipován tak, abyste pohodlně poznali krásné údolí Hochpustertal a jeho okolí, tzv. Zahradu Dolomit. Náš hotel leží v bočním údolí - Antholzer Tal na slunném a tichém místě a jeho poloha je ideální k poznání východních Dolomit. Navštívíme Passo Falzarego a město Cortina d´Ampezzo, pokocháme se romantickým jezerem Pragser Wildsee nebo vystoupáme k jedné z nejznámějších dominant Dolomit – k masivu Tre Cimme di Lavaredo. Ubytování v ***hotelu nabízí veliký komfort, tzn. pokoje s vlastním sociálním zařízením včetně fénu, sat. TV, rádia, telefonu atd. Určitě oceníte i relaxační zónu s krytým bazénem, kde lze načerpat síly po vydařeném dni. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech se salátovým bufetem. Jedenkrát pro nás místo klasické večeře majitelé připraví italské speciality.

Poznámka : Dětské ceny platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

ubytování v ***hotelu nabízí veliký komfort, tzn. pokoje s vlastním sociálním zařízením včetně fénu, sat. TV, rádia, telefonu atd. Určitě oceníte i relaxační zónu s krytým bazénem, kde lze načerpat síly po vydařeném dni.

Stravování

snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech se salátovým bufetem. Jedenkrát pro nás místo klasické večeře majitelé připraví italské speciality.

Cena zahrnuje

 • 6x nocleh, 7x snídaně, 5x večeře, 1x italská večeře, vstup do relax. zóny s krytým bazénem a fitness centrem, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 2 900 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků do 30 000 Kč za 280 Kč

Program zájezdu

odjezd ve večerních hodinách z ČR do Itálie.
ráno příjezd do ANTHOLZU, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu. Odpoledne volný program nebo místním busem (cca 3 EUR) s průvodcem k jedinečnému jezeru ANTHOLZER SEE a údolím, spíše procházkou, zpět do hotelu (2,5 hod.), večeře.
snídaně, odjezd na celodenní výlet do Dolomit, základní varianta (náročnost 2 z 5; 4 hod ^400 m,ˇ300 m). Ze sedla Passo Falzarego (2 100 m) pod Croda Nera na Rif. Averau (2 410 m) a sestup k lanovce Cinque Torri (2 250 m), lanovkou dolů k autobusu. Tůru lze prodloužit o sestup bez použití lanovky. Poblíž horní stanice lanovky se nachází expozice věnovaná I. světové válce. Lehčí varianta: lanovkou nahoru na chatu Cinque Torri, procházka okolo masívu Cinque Torri, prohlídka expozice a sjezd lanovkou k busu. Odpoledne krátká zastávka v Cortina d´Ampezzo a návrat na hotel, večeře.
snídaně, odjezd do SEXTENU, výjezd lanovkou na MONTE ELMO (2 050 m), základní varianta (2,5 z 5; 7 hod., ^400 m, ˇ800 m): výstup na HELM (2 434 m), přes SILLIANER HÜTTE a zpět okružní cestou č. 4-20 k lanovce, zpět k horní stanici lanovky, sjezd do údolí, možnost prohlídky městečka, cestou zpět zastávka v INNICHENU (jedinečná románská katedrála), odjezd do hotelu, večeře.
snídaně, odjezd k jezeru Misurina, mýtnou silnicí k RIFUGIO AURONZO (2 320 m), základní varianta (2,5 z 5; 7 hod., ^200 m, ˇ200 m): na RIF. A. LOCATELLI (2 405 m), dále přes PASSO FISCALINO (2 519 m) na chatu RIF. LAVAREDO (2 344 m) a zpět k busu u RIF. AURONZO. Lehčí varianta (2 z 5; 4 hod., ^100 m, ˇ100 m): na RIF. A. LOCATELLI, dále na RIF. LAVAREDO a zpět k autobusu. Zpět do hotelu, večeře. Obě varianty nabízejí nádherné výhledy na dominantu Dolomit - TRE CIME DI LAVAREDO a procházejí místy, kde se za I. světové války urputně bojovalo.
snídaně, odjezd místním mikrobusem (cca 4 EUR) do průsmyku STALLER SATTEL (2 052 m, na hranicích Rakouska a Itálie), základní varianta (2,5 z 5; 7 hod., ^800 m, ˇ800 m): nádherný výstup na ROTE WAND (2 818 m), kolem potoka ACKSTAL BACHE, lehčí varianta (2 z 5; 3 hod., ^100 m, ˇ100 m): z průsmyku kolem rakouského jezera OBERSEE k chatě stejného jména - možnost občerstvení, italská večeře.
snídaně, odjezd k jezeru PRAGSER WILDSEE (1 500 m) - nejromantičtější jezero Dolomit, základní varianta (2 z 5; 7 hod., ^500 m, ˇ500 m): výstup na GR. APOSTEL (1 995 m), lehká až středně těžká túra. Těžší varianta (3 z 5; 7 hod., ^1 300 m, ˇ1 300 m): výstup na SEEKOFEL (2 810 m) - nádherné výhledy na západní část Dolomit, lehká varianta (1 z 5; 2 hod., ^50 m, ˇ50 m): procházka kolem jezera, zpět k busu, všichni odjezd do hotelu, večeře.
snídaně, odjezd do ČR, příjezd do ČR v nočních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

červen 2019

       
28.6.2019 8 / 7 Pardubice 14 290 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.6.2019 8 / 7 Praha 14 290 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.6.2019 8 / 7 14 290 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.