nahrávám...

Rakousko - Po rovině napříč Alpami

Navigace:
Fotogragie Cyklozájezdy Alpy
Fotogragie Alpy, po rovině napříč Alpami
Fotogragie Cyklozájezdy Alpy
Fotogragie Jedna z kaskád Krimmelskych vodopádů
Fotogragie Rakousko_Po_rovine_napric_Alpami_MAXI__01
Fotogragie rakousko-cyklo-11030300-w
Fotogragie Cyklozájezdy Alpy Fotogragie Alpy, po rovině napříč Alpami Fotogragie Cyklozájezdy Alpy Fotogragie Jedna z kaskád Krimmelskych vodopádů Fotogragie Rakousko_Po_rovine_napric_Alpami_MAXI__01 Fotogragie rakousko-cyklo-11030300-w
Číslo zájezdu 477808
Doprava Autobusem - RakouskoAutobusem
Odlety z Praha
Lokalita
Rakousko
Ubytování Ubytovna
Strava Polopenze
Termínů
první 13.09.2018
poslední 13.09.2018
Cena od
5 850 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

•Tauernská cyklistická stezka
• Romantická údolí a soutěsky
• Pohodové zázemí penzionu
Unikátní zážitek: jedeme téměř po rovině, po cyklostezce, kterou lemuje hradba Vysokých Taur a masivy Vápencových Alp. Stezka vede podél krásných řek Saalach a Salzach, klikatí se mezi šťavnatými pastvinami, upravenými selskými usedlostmi, míjí úctyhodná vodní díla a nevynechává historická jádra městeček a na závěr i Salcburku. Ubytování na jednom místě nabízí ještě více pohody.

Povrch a profil : terén rovinatý (se dvěma krátkými stoupáními), povrch asfalt, krátké úseky jemná šotolina. V rámci tohoto zájezdu lze z našeho ubytovacího místa zdolat i Grossglocknerskou panoramatickou silnici a další alpská sedla.

Poznámka : RELAXACE: návštěva lázní "Tauern Spa" v Kaprunu (naším busem společně večer s min. 8 zájemci nebo individuálně kdykoliv).

Ubytování

Typ ubytování Ubytovna

UBT: 3x ve 3-7lůžkových pokojích ubytovny v Maishofenu (příslušenství na chodbě, s sebou vlastní povlečení a ručníky), k dispozici společenská místnost (možnost posezení, konzumace z vlastních zdrojů) a stolní tenis. PEN: 3x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v blízkém penzionu (povlečení a ručníky v ceně). V domě wellness, sauna (asi 10 EUR/os.).

Stravování

UBT i PEN: 3x polopenze (snídaně - obložené talíře, večeře o 3 chodech, bez obsluhy, česky hovořící personál). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč.

Cena zahrnuje

 • doprava autobusem vč. kola, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky pouze u PEN, pobyt. taxa, informační materiály, vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje

 • vstup na Krimmelské vodopády 3 EUR (vč. soutěsky 9,20 EUR), vstup do lázní Tauern Spa 21 EUR/3h a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 2lůžkový pokoj na ubytovně 450 Kč, 1lůžkový pokoj v penzionu 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 140 Kč

Program zájezdu

odjezd z ČR v ranních hodinách, přesun busem do Rakouska. Na kole podél řeky SAALACH, která si razí cestu "Kamenným mořem" STEINERNES MEER (44-49 km).
busem ke KRIMMELSKÝM VODOPÁDŮM, z kopce a po rovině do Mittersillu (34 km, možnost ukončení etapy), KAPRUNU, ZELL AM SEE a podél Zellerského jezera do penzionu (73 km).
busem do sedla PASS LUEG, přes HALLEIN s třítisíciletou historií těžby soli do historického centra SALCBURKU (40 km), zde čas na prohlídku či posezení, podvečerní návrat busem.
z ubytovny po cyklostezce podél hřebenu Vysokých Taur k soutěsce LIECHTENSTEINKLAMM (prohlídka) a do ST. JOHANNU (47-53 km), návrat do ČR ve večerních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2018

       
13.9.2018 4 / 3 Praha 5 850 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
13.9.2018 4 / 3 5 850 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace