nahrávám...

Rakousko - Pohodový týden v Alpách - Kouzlo dachsteinského velikána s kartou

Navigace:
Fotogragie Rakousko Starchlhof hotel
Fotogragie home2
Fotogragie rakosko-Schladming
Fotogragie rakosuko--Schladming1
Fotogragie rakousko-dachstein.JPG
Fotogragie rakousko-dachstein2
Fotogragie rakousko-dachstein47.JPG
Fotogragie rakousko-dachstein5
Fotogragie rakousko-dachstein-riesachsee
Fotogragie rakousko-dachstein-riesachsee
Fotogragie rakousko-dachstein-schladming
Fotogragie rakousko-dachstein-schladming
Fotogragie rakousko-dachstein-vodopad-untertal
Fotogragie rakousko-dachstein-vodopad-untertal
Fotogragie rakousko-rakouske-alpy-dachstein-3
Fotogragie rakousko-rakouske-alpy-dachstein-3
Fotogragie rakousko-rakouske-alpy-dachstein-4
Fotogragie rakousko-Riesach
Fotogragie Rakousko Starchlhof hotel Fotogragie home2 Fotogragie rakosko-Schladming Fotogragie rakosuko--Schladming1 Fotogragie rakousko-dachstein.JPG Fotogragie rakousko-dachstein2 Fotogragie rakousko-dachstein47.JPG Fotogragie rakousko-dachstein5 Fotogragie rakousko-dachstein-riesachsee Fotogragie rakousko-dachstein-riesachsee Fotogragie rakousko-dachstein-schladming Fotogragie rakousko-dachstein-schladming Fotogragie rakousko-dachstein-vodopad-untertal Fotogragie rakousko-dachstein-vodopad-untertal Fotogragie rakousko-rakouske-alpy-dachstein-3 Fotogragie rakousko-rakouske-alpy-dachstein-3 Fotogragie rakousko-rakouske-alpy-dachstein-4 Fotogragie rakousko-Riesach
Číslo zájezdu 477800
Doprava Autobusem - RakouskoAutobusem
Odlety z Praha, Pardubice
Lokalita
Rakousko
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 21.07.2018
poslední 21.07.2018
Cena od
11 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Tento zájezd vás zavede do oblasti Dachstein-Taury, která protíná ze severu na jih hranice mezi spolkovými zeměmi Salzbursko a Štýrsko. Poznáte kouzlo této oblasti, která vás nadchne svými romantickými jezírky, krásně zářícími vápencovými stěnami či fantastickými výhledy na masiv Dachsteinu. S pomocí letní karty SOMMER CARD DACHSTEIN (obdrží každý klient zdarma) se pohodlně dostaneme lanovkami na hřebeny Schladmingerských Taur či národního parku Soelktaeler nebo k ledovci Daschsteingletscher. Ubytováni budete v ***hotelu na okraji světoznámého horského městečka Schladming ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, sat. TV a balkónem. Snídaně je formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátový švédský stůl. Jedenkrát je místo večeře grilování na hotelové salaši. V hotelu můžeme též využít možnost relaxace v sauně. Provází O. Lonský.

Poznámka : Dětské ceny platí pro děti ubytované se 2 dospělými osobami.

Ubytování

Typ ubytování Hotel ***

v ***hotelu na okraji světoznámého horského městečka Schladming v 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sat. TV, fénem, telefonem a balkónem. V hotelu můžeme též využít možnost relaxace v sauně.

Stravování

snídaně je formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátový švédský stůl. Jedenkrát je místo večeře grilování na hotelové salaši.

Cena zahrnuje

 • 5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x grilování na salaši, karta Sommercard, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 1 800 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků do 30 000 Kč za 245 Kč

Program zájezdu

odjezd v pozdních nočních hodinách do Rakouska.
ráno příjezd na ubytování do Schladmingu, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, odpoledne volno, první seznámení se Schladmingem a jeho okolím či možnost využít kartu Sommercard (krytý bazén, minigolf, výjezd lanovkou na PLANAI atd.), večeře.
snídaně, odjezd busem do ROHRMOOSU, výjezd lanovkou na HOCHWURZEN (1 848 m), základní varianta (náročnost 2 z 5; 6 hod., ˇ350 m): jedinečná túra, po cestě č. 60 a 771 až k chatě USPRUNG ALM (1 504 m), zpět místním mikrobusem (také zdarma), lehčí varianta (2 z 5; 3 hod., ^50 m, ˇ50 m): kratší okružní túra kolem LAUTERFUSS (1 792 m) s nádhernými výhledy do údolí a na Vysoké Taury, zpět lanovkou (nebo na letních sáňkách), večeře.
snídaně, odjezd busem mýtnou silnicí na parkoviště, výjezd lanovkou na HUNERKOGEL-DACHSTEIN (2 687 m), základní varianta (2 z 5; 6 hod., ^100 m, ˇ400 m): k chatě SEETHALERHÜTTE (2 740 m) - fantastické vyhlídky, stejnou cestou zpět k horní stanici lanovky s možností prohlídky ledové jeskyně (příplatek 10 EUR), sjezd na parkoviště (1 700 m), odtud pěšky k chatě AUSTRIAHÜTTE (1 638 m) - alpské muzeum (vstup zdarma) a zpět stejnou cestou na parkoviště. Lehčí varianta (1,5 z 5; 3 hod., ^100 m, ˇ100 m): bez výstupu na chatu Seethalerhütte. Všichni zpět do hotelu, večeře.
snídaně, busem na konec údolí UNTERTAL (1 073 m), základní varianta (2 z 5; 6 hod., ^600 m, ˇ600 m): vcelku snadnou cestou (není vhodná pro malé děti a lidi trpící závratí - visutý most, ale lze obejít) k vodopádům RIESACHFAELLE (1 220 m), výstup k jezeru RIESACHSEE (1 338 m), dále možno až k chatě PFEINTALER HÜTTE (1 657 m), zpět stejnou cestou, pozdně odpolední grilování na hotelové salaši. Lehčí varianta (1,5 z 5; 4 hod., ^300 m, ˇ300 m): stejný výstup až k jezeru Riesachsee, zpět stejnou cestou, grilování na salaši. Busem do hotelu s možností dřívějšího výstupu u soutěsky TALBACHKLAMM.
snídaně, odjezd busem do HAUSU, výjezd lanovkou na KRUMMHOLZ (1 840 m), všichni výstup na krásnou vyhlídku HAUSER KAIBLING (2 015 m), základní varianta (1,5 z 5; 4 hod., ^200 m, ˇ250 m): zpět okružní túrou přes chatu KAIHLINGALMHÜTTE (1 748 m) k horní stanici lanovky. Těžší varianta (3 z 5; 7 hod., ^200 m, ˇ850 m): pokračuje k jezeru MOARALMSEE (1 950 m), dále kolem jezera BODENSEE (1 157 m) až na parkoviště SEEWIGTAL (1 143 m), kam přijede bus s ostatními klienty, kteří si mohou zatím dojít k jezeru BODENSEE, všichni společně do hotelu busem, večeře. Lehčí varianta (1 z 5; 7 hod., ^180 m, ˇ180 m): je jen výstup na Krummholz a zpět k horní stanici lanovky a potom busem na Seewigtal s možností procházky k jezeru Bodensee.
snídaně, odjezd do ADMONTU, prohlídka benediktinského kláštera s největší světovou klášterní knihovnou nebo procházka městem, odjezd do ČR, příjezd v pozdních nočních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

červenec 2018

       
21.7.2018 7 / 6 Pardubice 11 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
21.7.2018 7 / 6 Praha 11 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
21.7.2018 7 / 6 11 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace