nahrávám...

Rakousko, Slovinsko, Maďarsko - Pohodový týden v Alpách - Vinná stezka a termály Slovinska

Navigace:
Fotogragie Slovinsko - termály
Fotogragie Slovinsko - termály
Číslo zájezdu 478075
Doprava Autobusem - MaďarskoAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Pardubice
Lokalita
Maďarsko
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
Cena od
13 290 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Pro rok 2018 jsme pro vás připravili slovinskou novinku na rozhraní Rakouska/Slovinska/Maďarska. Budeme ubytováni v **** hotelu přímo v areálu termálních lázní, které patří mezi nejhezčí a největší termální lázně celého Slovinska. Každý den můžete využít moderní lázeňský komplex Terme 3000, který tvoří uzavřený areál se soustavou 22 vnitřních a venkovních bazénů (s teplotou vody 30-38°C) a s celkovou vodní plochou 5.000 m2. V některých bazénech je dokonce tzv. "černá termální voda", která léčí revmatismus, kožní a dýchací problémy a pooperační stavy. Naleznete zde také tobogány, skluzavky se zvukovými a vizuálními efekty, whirpooly, umělé řeky, vodopády, vodotrysky, peřeje, sauny a mnoho dalších vodních atrakcí i pro ty nejmenší. Kromě zázemí hotelu poznáte i příjemnou turistiku nad městem Maribor, budete se toulat vinicemi… Snídaně i večeře v hotelu je formou švédských stolů a pokoje jsou vybaveny vl. sociálním zařízením, sat.TV, klimatizací i ledničkou.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

ubytováni v **** hotelu přímo v areálu termálních lázní. Pokoje jsou vybaveny vl. sociálním zařízením, sat.TV, klimatizací i ledničkou.

Stravování

6x snídaně, 5x večeře. Snídaně i večeře v hotelu je formou švédských stolů.

Cena zahrnuje

 • 5x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, vstup do termálních bazénů a sauny, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 2 200 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně horské turistiky a připojištění stornopoplatků do 30 000 Kč za 245 Kč

Program zájezdu

odjezd ve večerních hodinách z ČR do Slovinska.
příjezd do hotelu v MORAVSKE TOPLICE (200 m), dopolední snídaně a ubytování dle možností hotelu, odpoledne volno u termálních bazénů, kde si můžete odpočinout nebo krátká procházka v okolí Moravské Toplice, večeře.
snídaně, odjezd naším busem do MARIBORU (350 m), základní varianta (2 z 5; 5 hod., ^300 m, ˇ300 m), výjezd lanovkou do oblasti POHORJE na BELLEVUE (1 040 m), výstup přes REŠKI VRH (1 142 m) až na ŽIGARTOV VRH (1 346 m) a zpět k horní stanici lanovky, sjezd dolů. Lehčí varianta: stejný výjezd ale kratší varianta s návratem opět k horní stanici lanovky. Všichni odjezd do hotelu, večeře.
snídaně, odjezd do nejstaršího slovinského města PTUJE (230), nejdříve prohlídka PTUJSKÉHO HRADU z 12 století, který je dominantou tohoto města a tyčí se nad historickou částí a nabízí krásný výhled na okolí včetně známého PTUJSKÉHO JEZERA, dále procházka po městě s možností ochutnání místního vína či projížďka lodičkami po jezeře… Odjezd na hotel, večeře.
snídaně, odjezd busem do ORMOŽE (200 m), které leží jen 3 km od chorvatských hranic a kde proběhla nejtěžší bitva tzv. Desetidenní války za nezávislost z roku 1991. Odtud půjdeme vyhlášenou nejhezčí vinou stezkou s možností ochutnávky vína během cesty přes JERUZALÉM, kde se můžete kochat malebnými vinicemi, až do LJUTOMERU (250 m). Za svůj název Jeruzalém vděčí skupině křižáků, kteří zde putovali ve 13.století a krajina je natolik učarovala, že pojmenovali tímto jménem svatého města. Všichni odjezd na hotel, večeře.
snídaně, dopoledne odjezd busem do LENDAVY, opět centrum vinařské oblasti, kde navštívíme místní rozhlednu vysokou 53,5 m, která nabízí nádherný 360° výhled na barevnou oblast 4 států Slovinska, Chorvatska, Rakouska i Maďarska. Odjezd na hotel a koupání v "našem" termálu s fantastickou škálou vnitřních i venkovních bazénů, večeře.
snídaně, odjezd do ČR s večerním příjezdem.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace