nahrávám...

Seychely - Pohoda na Seychelách - skutečný ráj na zemi s výlety

Navigace:
Fotogragie Seychely - vyhlídka Capolia 2
Fotogragie Seychely - vyhlídka Capolia
Fotogragie Seychely - ostrov Mahé, pláž
Fotogragie Seychely - ostrov Mahé, národní park Morne 3
Fotogragie Seychely - ostrov Mahé, národní park Morne
Fotogragie Seychely - ostrov Mahé, národní park Morne
Fotogragie Seychely - ostrov Mahé, město Victoria 2
Fotogragie Seychely - ostrov Mahé, město Victoria
Fotogragie Seychely - ostrov La Digue. pláž Anse 2
Fotogragie Seychely - ostrov La Digue, typický koloniální dům
Fotogragie Seychely - ostrov La Digue, pláž Anse 3
Fotogragie Seychely - ostrov La Digue
Fotogragie Seychely - ostrov La Digue, pláž Anse
Fotogragie Seychely - vyhlídka Capolia 2 Fotogragie Seychely - vyhlídka Capolia Fotogragie Seychely - ostrov Mahé, pláž Fotogragie Seychely - ostrov Mahé, národní park Morne 3 Fotogragie Seychely - ostrov Mahé, národní park Morne Fotogragie Seychely - ostrov Mahé, národní park Morne Fotogragie Seychely - ostrov Mahé, město Victoria 2 Fotogragie Seychely - ostrov Mahé, město Victoria Fotogragie Seychely - ostrov La Digue. pláž Anse 2 Fotogragie Seychely - ostrov La Digue, typický koloniální dům Fotogragie Seychely - ostrov La Digue, pláž Anse 3 Fotogragie Seychely - ostrov La Digue Fotogragie Seychely - ostrov La Digue, pláž Anse
Číslo zájezdu 489160
Doprava Letecky - SeychelyLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Seychely
Ubytování Bungalov
Strava Snídaně
Termínů
první 01.02.2019
poslední 17.11.2019
Cena od
61 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Již osvědčený zájezd Vás zavede na nejkrásnější pláže světa na Seychelách. Celou dobu budete ubytováni na jednom místě v pěkných bungalovech u jedné z nejhezčí pláže ostrova Mahé - Beua Vallon. Poloha ubytování poskytuje ideální zázemí na prozkoumání ostrova Mahé, ale i na výlety po okolních ostrovech Praslin či La Digue. Bungalovy jsou vybaveny klimatizací, kuchyňským koutem, terasou či balkónem, na pláž je to jen pár desítek metrů. Výhodou je i možnost večeří v restauracích či možnost vlastního vaření (dostatek obchodů), ale nejlépe ochutnáte místní kuchyni na promenádě, kde jsou pouliční stánky s grilovanými rybami, špízy, kuřecí či vepřové curry atd. V ceně zájezdu jsou již výlety do srdce národního parku Morne Seychellois National s vyhlídkou Mission Lodge či s kouzelnými vodopády. Dále poznáte i nejmenší hlavní město na světě Victoria, palírnu místního rumu Takamaka a pochutnáte si na barbercue na ostrově Ile Terese. Určitě si nenechte ujít lodní výlet (fakultativně) na ostrovy La Digue a Praslin, kde poznáte nejenom divoce rostoucí palmy Coco de Mer, které rostou právě jenom tady, ale i nejlepší pláže světa Anse Lazio či Anse Source d‘Argent. Po celou dobu s vámi bude český průvodce, který bude jezdit i na všechny výlety.

Cena zahrnuje

 • letenka vč. let. tax a poplatků cca 24 000 Kč, transfer na a z letiště, 10x nocleh v bungalovu se snídaní, 1x společná večeře - kreolský bufet, všechny výlety po ostrově Mahé, lodní výlet na ostrov Ile Terese s barbercue, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vstupy do objektů, fakultativní výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 10 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 715 Kč, do 80 000 Kč za 1 315 Kč, pojištění storna letenky (zdrav. důvody) 750 Kč

Program zájezdu

odlet z Prahy na SEYCHELY.
přílet na ostrov MAHÉ, transfer na ubytování, dle letového řádu ještě koupání na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova.
snídaně, celodenní volno, prozkoumání pobřeží, lenošení na pláži a nakonec společná večere formou místního kreolského bufetu.
snídaně, odjezd na výlet do hlavního města VICTORIA. Jedná se o nejmenší hlavní město, ale má svou úžasnou atmosféru. Nejdříve navštívíme trh SIR SELWYN CLARE, který byl otevřen již v roce 1840. Prohlédneme si i nedávno zrenovovanou katedrálu CATHEDRAL OF THE IMMACULATE či hinduistický chrám ARU MIHU NAVASAKTHI VINAYAGAR nebo stříbrnou věž CLOCK TOWER. Nakonec navštívíme i místní botanickou zahradu, kde uvidíte i endemické rostliny Seychelských ostrovů. Cestou zpět se stavíme ještě v továrně na výrobu místního rumu - TAKAMAKA BAY RUM, zpět na ubytování.
snídaně, odjezd na fakultativní celodenní výlet na sousední ostrov PRASLIN a LA DIGUE. Během výletu navštívíme dva Seychelské ostrovy - kouzelný PRASLIN a romantický LA DIGUE. Na ostrově PRASLIN se vydáme do jeho srdce a budeme ohromeni krásnou přírodou. Nachází se tady totiž přírodní rezervace VALLÉE DE MAI neboli májové údolí s endemickou palmou COCO DE MER (mořský kokos). Dále navštívíme nejkrásnější pláž světa - BAY LAZIO. Poté se vydáme na LA DIGUE, který je pro mnohé tím nejkrásnějším Seychelským ostrovem. Navštívíme jednu z nejfotografovanějších pláží na světě ANSE SOURCE D‘ARGENT, užijeme si kreolský oběd a budeme mít i čas relaxovat na pláži. Odtud pojedeme zpět na Mahé. Přejezd na ubytování.
snídaně, odjezd na celodenní výlet do srdce ostrova MAHÉ - NÁRODNÍ PARK MORNE SEYCHELLOIS NATIONAL. Poprvé zastavíme u čajové plantáže, další zastávkou bude vyhlídka MISSION LODGE, odkud se otevírá nádherný panoramatický výhled na západní pobřeží a na nejvyšší horu Seychel - MORNE SEYCHELLOIS (905 m). Na západním pobřeží se projdeme k nádhernému vodopádu SAUZIER WATERFALL. Odpoledne zakončíme koupáním na nejhezčí pláži ostrova Mahe - BAYE TERNAY. Příjezd na ubytování.
snídaně, celodenní volno.
snídaně, odjezd mikrobusem do PORT GLAU, odkud lodí přejedeme na ostrov ILE TERESE, kde se na pláži bude podávat oběd formou barbecue, koupání. Odpoledne přejedeme zpět na pevninu a vrátíme se na ubytování.
snídaně, fakultativně odjezd lodí do národního parku SAINE ANNE MARINE NATIONAL PARK, kde budeme proplouvat mezi šesti ostrůvky, šnorchlovat, budeme pozorovat podmořský svět, bude připraven i oběd formou barbecue.
snídaně, podnikneme zajímavou pěší túru na 497 metrů vysokou horu MONT COPOLIA (převýšení 180 m), kde najdeme např. masožravé rostliny láčkovky (nepenthes pervillei) - endemit Seychel, který roste pouze na Mahé a na ostrově Silhouette, i řadu exotických stromů netradičního vzhledu jako je třeba skořicovník. Z jejího vrcholu se můžete kochat nádherným výhledem na město Victoria, mořský národní park Saine Anne a národní park Morne Seychellois.
snídaně, celodenní volno – poslední možnosti koupání či lenošení před odletem domů.
snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a odlet,

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

únor 2019

       
1.2.2019 13 / 12 Praha 61 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
         

duben 2019

       
5.4.2019 13 / 12 Praha 61 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
         

červen 2019

       
4.6.2019 13 / 12 Praha 61 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
         

listopad 2019

       
17.11.2019 13 / 12 Praha 61 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.