nahrávám...

Singapur - Pohoda v Singapuru s výlety

Navigace:
Fotogragie Singapur
Fotogragie ostrov Sentosa
Fotogragie Singapur - Central Business District
Fotogragie Singapur - katedrála sv. Ondřeje
Fotogragie Singapur - Marina Bay Sands Hotel
Fotogragie Singapur - město
Fotogragie Singapur - park Canning, parková architektura
Fotogragie Singapur - park Sentosa, leguán
Fotogragie Singapur - pláž Sentosa
Fotogragie Singapur - řeka Singapur
Fotogragie Singapur při západu Slunce
Fotogragie Singapur Fotogragie ostrov Sentosa Fotogragie Singapur - Central Business District Fotogragie Singapur - katedrála sv. Ondřeje Fotogragie Singapur - Marina Bay Sands Hotel Fotogragie Singapur - město Fotogragie Singapur - park Canning, parková architektura Fotogragie Singapur - park Sentosa, leguán Fotogragie Singapur - pláž Sentosa Fotogragie Singapur - řeka Singapur Fotogragie Singapur při západu Slunce
Číslo zájezdu 478073
Doprava Letecky - SingapurLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Singapur
Oblasti Přístavy Singapur
Ubytování Vlastní ubytování
Strava Snídaně
Termínů
Cena od
49 490 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Vydejte se s námi na 9 900 km dlouhou cestu letadlem, na místo 1° severně od rovníku, kde se na 63 ostrovech o celkové rozloze 720 km2 nachází 200 let staré město, které se z malého britského koloniálního přístavu rozrostlo v obchodní tepnu asijského kontinentu. Lví město, Zahradní město nebo také Malý červený bod - to vše jsou oficiální názvy pro nejjižnější město kontinentální Asie. Směsice národů z Číny, Indie, Malajsie, Indonésie a Evropy se pevně vtiskly do urbanizace města a daly mu své charisma. Podlehněte nejčistšímu městu na světě a procházejte se s námi starými koloniálními čtvrtěmi se svými památkami a gastronomií, obdivujte architekturu skla a ocele moderního města se svými mrakodrapy a odpočiňte si v četných parcích a plážích města. Poznejte s námi Singapore.

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenka Praha-Singapur vč. let. tax a poplatků cca 15 000 Kč, transfer na/z hotelu, 7x nocleh v ***hotelu se snídaní, 1x celodenní vstup do Universal Studios Singapore, 1x vstup do Gardens by the Bay vč. botanických zahrad, výlety (mimo fakultativní) dle programu, místní doprava, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • ostatní vstupy, fakultativní výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 4 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 550 Kč, pojištění storna letenky ze zdravotních důvodů 750 Kč

Program zájezdu

odlet z ČR do nejčistšího města světa, které je zároveň samostatným státem - SINGAPORE, ubytování v hotelu.
prohlídku města začneme v oblasti BAYFRONT se světově známým hotelem, na jehož trojité budově se nachází ve výšce 191 m nejdelší výškový bazén o délce 146 m. Řeč je samozřejmě o MARINA BAY SANDS, odkud jsou nádherné výhledy na obchodní centrum města. Kousek odtud se nachází další atrakce - 101 hektarový přírodní park GARDENS BY THE BAY. Společně se projdeme pod korunami "superstromů" a neopomineme ani návštěvu botanických zahrad FLOWER DOME a CLOUD FOREST, kde se na 2 hektarech seznámíme s květenou subtropického pásma a deštného lesa v horské oblasti jihovýchodní Asie. Zpět na ubytování a relax.
po snídani vyrazíme do historické části města. Z bývalé britské kolonie tu zůstala spousta památek, a tak se budeme moci těšit na anglikánskou katedrálu ST. ANDREW z roku 1836, okolo kriketového hřiště dojdeme k budově Národní galerie, Domu umění a DIVADLA KRÁLOVNY VIKTORIE. Při troše štěstí budeme moci navštívit i PARLAMENT státu Singapore. Přes koloniální most CAVENAGH dojdeme k nejstaršímu hotelu ve městě FULLERTON, odkud je to už jenom kousíček k národnímu zosobnění státu - MERLION (lva hlava, tělo ryby) personifikující původní osadu jakožto rybářskou vesnici, která se později rozrostla do "lvího města". Nádherný výhled na Marina Bay a mrakodrapy v obchodní čtvrti města. Podél řeky dojdeme pod pahorek pevnosti CANNING, která se proměnila v městský park se spoustou zeleně. Odpočineme si trochu od městského ruchu a seznámíme se více s britskou ochranou města před japonskou invazí. Večer vyrazíme k vodě, abychom shlédli světelná show v Marine Bay Front.
v tento den zamíříme na poloostrov SENTOSA, který je nejjižnějším cípem pevninské Asie. Navštívíme vyhlášený zábavný park UNIVERSAL STUDIOS se spoustou atrakcí a zarelaxujeme na plážích ostrova.
odpočinkový den na nákupy a vlastní program ve městě.
výlet do oblastí vodních nádrží, které svou vodou zásobují velkoměsto. U jedné z nich, u MAC RITCHIE RESERVOIRU navštívíme přírodní park se spoustou druhů fauny a flóry a projdeme se i po vysutém mostě nad korunami stromů. Návrat do města, kde navštívíme ČÍNSKOU ČTVRŤ s koloniálními domy a obchodním centrem. CHRÁM BUDDHOVA ZUBU se nachází nedaleko a my budeme moci obdivovat bohatě zdobenou svatyni s Buddhovou relikvií. V závěru dne ještě nezapomeneme na hinduistický chrám v jihoindickém stylu SRI MATIAMMAN TEMPLE, kde budeme obdivovat plejádu božstev.
dokončení prohlídky města v MALÉ INDII. Kde nás oslní rušný hinduistický chrám SRI VEERAMAKALIAMMAN zasvěcený bohyni Kálí a buddhistický chrám SAKAYA MUNI BUDDHA GAYA neboli Chrám 1000 světel s obrovskou sochou Buddhy o hmotnosti 300 tun. Odpoledne pak zajedeme do ARABSKÉ ČTVRTI, které vévodí SULTÁNOVA MEŠITA postavená v počátcích vzniku města muslimskými věřícími z Malajsie a Indonésie. Ve čtvrti se rovněž nachází rušný trh, a světe div se, spousta barů a kaváren, kde se budeme moci osvěžit točeným pivkem. Pro zájemce možnost návštěvy 2. největšího ruského kola na světě SINGAPORE FLYER (165 m), odkud se vám naskytnou nádherné výhledy na celé město.
poslední nákupy a odjezd na letiště. Odlet do ČR.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace